Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
powinno być ze wioski koczownicze i barbarzyńskie robią wojska z wyjątkiem zwiadu i rycerza, a tylko to 5.0 i x2, wtedy będzie gites
 

DeletedUser

Guest
zgadzam się :) im szybszy świat, tym większa rywalizacja... słaby szybko odpadną :)
 

DeletedUser58205

Guest
No-live'erzy wolą prędkość 2 i zazwyczaj tylko oni się wypowiadają na forach. Gdyby była zrobiona ankieta co do prędkości to wydaje mi sie że prędkość x1 by wygrała. I ja także stawiam na x1... więcej czasu ma się dla siebie ;)
 

DeletedUser53872

Guest
A może by tak poprostu prędkość 1,6 lub 2,0 i styl nowy ale bez monet łuczników i rycerza i brak kościoła ale są wioski koczownicze....
Jest taka możliwość ?
 

DeletedUser

Guest
No-live'erzy wolą prędkość 2 i zazwyczaj tylko oni się wypowiadają na forach. Gdyby była zrobiona ankieta co do prędkości to wydaje mi sie że prędkość x1 by wygrała. I ja także stawiam na x1... więcej czasu ma się dla siebie ;)

To chciałem napisać po tym, jak ktoś mnie zacytował.

Kameleon, zgadzam się z Tobą, może pewnie kiedyś powstanie świat dla takich mały zombiaków, z prędkością np. 3.0, gdzie będzie mnóstwo graczy siedzących na plemionach w kółko, jednak nie każdy ma taką możliwość, uszanujcie to także.. :)
 

DeletedUser

Guest
prędkość 1 styl 5.0

prędkość powinna być 1 a styl 5.0 lub 5.0 z kościołem poprzyjcie to a powstanie niezły świat :) POZDRAWIAM ADMINISTRATORÓW GRY
 

DeletedUser

Guest
PRĘDKOŚĆ 1

zdecydowanie prędkość 1 bo po co większa?
nie opłaca się są wakacje więc nie każdy ma ochotę siedzieć tyle na kompie!


NO NIE JEST TAK?
 

DeletedUser105376

Guest
Też uważam,że prędkość 1,ewentualnie prędkość 0.5 a prędkość wojska 2:D
 

DeletedUser

Guest
STYL 5.0 bez kościoła

STYL 5.0 bez kościoła i prędkości 1
PRĘDKOŚĆ 1 !
 

DeletedUser

Guest
Co wy od tych kościołów chcecie? Niech będą. I jeszcze prędkość x2.
 

DeletedUser

Guest
Nie ciebie prosilem o udzielenie odpowiedzi i nie w twojej kwesti jest rozstrzygac co mi wystaczy. Po to pytam zeby znac dokladna date.

@Amador To nie kwestia jezyka, po prostu nie wiedzialem ze przy ankietach takie cos w ogole pisze, nie zwracalem na to uwagi. Dzieki za pomoc.

Wciaz czekam na odpowedz ktorego admina,


Po pierwsze nie odpiszą Ci, bo już tutaj było do nich z 10 pytań, ale przecież oni nie są od tego żeby nam odpisać:) A co do wystarczania, widzę, że nie potrafisz zrozumieć... Każdemu to musi wystarczyć, albo jeszcze admini nawet nie wiedzą kiedy ruszy, albo nie chcą nam z jakiegoś powodu na razie o tym mówić... Inaczej chyba by napisali na głównej stronie dokładną datę, a nie przyszły tydzień prawda? Zastanów się zanim coś napiszesz
 
Status
Zamknięty.
Do góry