Świat 35

Jaki powinien być styl nowego świata?


  • W sumie głosujących
    1.987
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser108329

Guest
Styl 5.0 z kościołem i prędkość 2x - raj na ziemi. :)
Chociaż inne też nie są złe.
 

DeletedUser

Guest
ja również jestem za prędkością 2x, a styl to 4.0, chociaż i tak zagram!! ale prędkość 2x gra u mnie największą rolę:)
 

DeletedUser53952

Guest
Większa prędkość to zacznę klikać w reklamy :D

5.0 też może być bez kościoła, a bez nowych koczowniczych same koczownicze wydają mi się tylko deczko leprze od barbarzyńskich więc zagłosowałem na 5.0 bez kościoła.
 

DeletedUser

Guest
Styl oczywiscie stary bo moim zdaniem on jest najleprzy bo tam nie ma szczegulnych ulg i jest to moim zdaniem styl dla ludzi ktorzy umieja grac poniewaz tam nie ma ulg typu przedmiotow rycerza i wiosk co same rosna... a co do predkosci no to jak najwyzsza ale mogla by byc 2.0 poniewaz jest niewiele swiatow szybszych. Pozdrawiam Strong.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym bardzo chciał grać starym stylem i z bardzo wolną prędkością:) coś takiego jak CLASSIC:) mało jest takich światów:( mam nadzieję ze trochę ludzi wstawi się za STARYM stylem i wolną prędkością ponieważ dla mnie jest miodzio:p

Tak, tylko, że na Classicu gra BARDZO DUŻO OSÓB:)
A wiesz dlaczego?
Bo nikt nie ma aż tyle czasu, żeby grać na powolnej prędkości:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Preferuję styl 5.0 ( mniej monotonny rozwój wioski ) bez kościoła, który ogranicza graczy ofensywnych w początkowej fazie gry.

Prędkość nie powyżej 1.5 aby dać szanse graczom, którzy na wakacjach nie zawsze przez cały dzień mają dostęp do neta.
 

DeletedUser

Guest
5.0

styl 5.0 bez kościoła prędkość x2 lub większa i surki 4800
 

DeletedUser

Guest
Ja też jestem za starym stylem. Kościół nie potrzebny a monety to tylko problem.
 

DeletedUser

Guest
nom, dla mnie ważne są koczownicze:D
Jeśli mam w kwadracie choć jedną, to nawet jak ktoś ją przejmie, to ja ją odbijam:D
 

DeletedUser

Guest
chcialbym zeby byl styl z s.23 bez monet tylko skladanie surowcow
 
Status
Zamknięty.
Do góry