Okres ochronny i inne

  • Rozpoczynający wątek Amador
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o ochornie początkowej dwa dni

  • Byłoby to świetne

    Głosy: 39 50,0%
  • Byłoby to głupie

    Głosy: 39 50,0%

  • W sumie głosujących
    78
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wiem ze było już kilka podobnych tematów ale ten jest troszkę inny.
Gram sobie na angielskich plemionach i zarejestrowałem się na s38 i bardzo mnie zdziwiło, a wręcz zaszokowało ze okres ochronny tam to jest dwa dni!
Dlaczego oni mają takie fajne światy a my nie? Powinniśmy stworzyć też taki ciekawy świat jak oni.

W dodatku tamten świat jest bez bonusu nocnego, korzyść dla graczy co grają w nocy :)

I kolejna rzecz która mi się spodobała to jest to ze nie ma ograniczenia "fake ataków" TU link do tych angielskich

A wręcz moja propozycja polega na tym aby u nas też wprowadzić taki świat gdzie jest ochrona tylko dwa dni oraz bez "fake limitu"

Co Wy na to?
 

DeletedUser

Guest
Nie to są polskie plemionia a nie angielskie i będziemy grali po polsku a nie po angielsku

dodaj ankietę

Na Nie
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze ankieta jest od początku
po drugie to Plemiona (nawet Polskie) są niemieckie bo niemiecka forma je prowadzi i oni nami rządzą więc kiepski argument...
Ale nie zdziwię się jeśli będą słowa na "NIE!" bo osoby co robią punkty na pewno się tak wypowiedzą (żeby nie było ze robię z siebie Pr0, ja jestem n00bem:p:p)
 

DeletedUser105376

Guest
Jeden taki świat mógłby powstać na polskich plemionach:

Prędkość:0.5
Prędkość wojska:2
Ochrona początkowa:2dni
Bonus nocny:brak
I do tego osady i wioski barbarzyńskie,które się rozwijają
 

DeletedUser

Guest
Okres ochronny mam gdzieś, ale zgodzę się z tym, że przydało by się większe urozmaicenie światów. Każdy świat u nas jest podobny do poprzedniego... Na angielskich światy się wyróżniają;) Przydało by się więcej z wyższą prędkością, bez bonusu nocnego i z innymi ciekawymi rzeczami, które by posiadał tylko jeden świat. Nie chce mi się wierzyć, ze polska administracja nie ma wpływu na to jakie światy powstają.
 

DeletedUser109506

Guest
*****

Okres ochronny mam gdzieś, ale zgodzę się z tym, że przydało by się większe urozmaicenie światów. Każdy świat u nas jest podobny do poprzedniego... Na angielskich światy się wyróżniają;) Przydało by się więcej z wyższą prędkością, bez bonusu nocnego i z innymi ciekawymi rzeczami, które by posiadał tylko jeden świat. Nie chce mi się wierzyć, ze polska administracja nie ma wpływu na to jakie światy powstają.

trzeba nauczyć się grać
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej "Za", po co czekać 5 dni ;), farmy trzeba farmić... bo nie ma surki.
 

DeletedUser

Guest
po pierwsze ankieta jest od początku
po drugie to Plemiona (nawet Polskie) są niemieckie bo niemiecka forma je prowadzi i oni nami rządzą więc kiepski argument...
Ale nie zdziwię się jeśli będą słowa na "NIE!" bo osoby co robią punkty na pewno się tak wypowiedzą (żeby nie było ze robię z siebie Pr0, ja jestem n00bem:p:p)

Po pierwsze byłeś już założycielem lub współzałożycielem identycznego tematu jakiś miesiąc czy dwa temu. Wtedy to wogle chciałeś znieśc ochronę początkową i żeby jeszcze nieaktywni gracze po 8 godzinach stawali się barb xD
Co do twojej wypowiedzi że napewno ktoś wypowie się na NIE... to naprawdę ty z siebie robisz tu jakiegoś pseudo mastera... Jest tam taki świat to se tam graj. Ja rozumiem że istnieją ludzie którzy życie nie mają poza plemionami siedzą po nocach bo się przez to czują fajni... No spoko każdy niech robi co chce. Mi jest obojętne czy taki świat wystartuje u nas czy nie bo i tak na nim nie zagram. Może jestem leniwy i lubię światy z ochroną od północy do 8 rano ale ja chcę też miec życie poza siedzeniem na kompie i patrzeniem czy nikt mnie nie atakuje :p Brak bonusu nocnego o który też już wiele razy postulowałeś spowodował by to że ludzie którzy siedzą po nocach albo pracują w nocy mieli by wielkie ułatwienie. Ale wybacz nie tylko tacy ludzie grają w tę grę. Spowodowało by to że wiele osób szybko by rezygnowało z gry na takim świecie.
Co do 2 dni ochrony byłem jestem i będę na nie. Mimo że mi też to przeszkadza ale nie tylko ja w to gram. Czasami trzeba pomyślec o innych a nie tylko o sobie.
Z tego wszystkiego jedynie feiki mi pasują :)
 

DeletedUser

Guest
trzeba nauczyć się grać

Już drugi Twój post zauważyłem który piszesz "naucz się grać/trzeba nauczyć się grać" uważasz się za takiego pr0? te pomysły nie są dla ułatwienia n00bą co nie umieją grać, wręcz utrudnienia lekkiego im a ułatwienia dobrym graczą, więc Twój post jest bez sensu...

Hartz masz rację, zwłaszcza jak się widzi w trzecim dniu świata wioski po mniej niż 40punktów koło siebie;/

@EDIT:
Wilczeq nie byłem założycielem tego tematu o braku ochrony tylko się w nim wypowiadałem i popierałem go częściowo, co do tego ze jestem zwolennikiem braku bonusu nocnego, nic takiego nie pisałem (nie przypominam sobie zwłaszcza ze siedzę normalnie do 23:00), to ze napisałem ze tam nie ma bonusu nie chodziło mi ze jest to dla mnie na korzyść ale ze mają urozmaicone światy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser115806

Guest
wez nie wszyscy moga gracz 24 godziny na dobe jak ty... ( mam ma mysli noc )

fake'i mi pasuja ale jak juz ma byc krotki okres ochronny to powinien byc bonus nocny...
 

DeletedUser

Guest
Już drugi Twój post zauważyłem który piszesz "naucz się grać/trzeba nauczyć się grać" uważasz się za takiego pr0? te pomysły nie są dla ułatwienia n00bą co nie umieją grać, wręcz utrudnienia lekkiego im a ułatwienia dobrym graczą, więc Twój post jest bez sensu...

Hartz masz rację, zwłaszcza jak się widzi w trzecim dniu świata wioski po mniej niż 40punktów koło siebie;/

Mam do ciebie pytanie co ma bycie dobrym graczem do siedzenia 24 na dobę przy kompie xD?
 

DeletedUser

Guest
Mam do ciebie pytanie co ma bycie dobrym graczem do siedzenia 24 na dobę przy kompie xD?

oj kolego coś mnie nie słuchasz, pisałem coś ze dobry gracz to jest taki co siedzi 24h na dobę? sam siedzę dziennie z 9godzin łącznie ale nie ze ciągle tylko klikam, ale robię inne spawy na kompie ale mam włączone plemiona.
Na s25 siedziałem dziennie po 5-8 godzin (miałem własne plemię) i doszedłem do TOP70 świata, a mógłbym i wyżej gdyby nie ban...
Zgadzam się ze aby być dobrym graczem nie trzeba siedzieć 24h na dobę, ale ja nic takiego nie pisałem, więc nie wiem skąd to Twoje "halo" do mnie
 

DeletedUser

Guest
trzeba nauczyć się grać
To do mnie było?

Co do fejków. Na różnych światach są różne ograniczenia. Np. na świecie 23 można puszczać ile chcesz, a na 25 minimum 102 jednostki przy zagrodzie na maksa. Kwestia świata...
 

DeletedUser

Guest
oj kolego coś mnie nie słuchasz, pisałem coś ze dobry gracz to jest taki co siedzi 24h na dobę? sam siedzę dziennie z 9godzin łącznie ale nie ze ciągle tylko klikam, ale robię inne spawy na kompie ale mam włączone plemiona.
Na s25 siedziałem dziennie po 5-8 godzin (miałem własne plemię) i doszedłem do TOP70 świata, a mógłbym i wyżej gdyby nie ban...
Zgadzam się ze aby być dobrym graczem nie trzeba siedzieć 24h na dobę, ale ja nic takiego nie pisałem, więc nie wiem skąd to Twoje "halo" do mnie

Wybacz ale jak można zauważyc napisałem to przed twoim dopiskiem :p Więc to nie ma nic do słuchania.
 

DeletedUser105376

Guest
Mimo,że nie lubię światów w typie 32(prędkość 2,brak osad,rozwoju wiosek barbarzyńskich ) to uważam,że powinny różne światy na polskich plemionach powstawać aby każdy gracz znalazł taki na którym by chętnie grał

Wolisz bonus nocny to zagrasz na świecie z bonusem,jak kto woli bez bonusu to zagra właśnie na takim

Masz prawo wyboru:D
 

DeletedUser

Guest
Mogę się mylic ale według mnie taki świat bez bonusu nocnego wystartował tam z powodu różnicy czasu między USA a Anglią. Chcieli ułatwic sprawę dla Amerykańców :p
 

DeletedUser

Guest
Zniesienie fake limitu - tak, ale ochrona dwudniowa i brak nocy już nie, ponieważ w Plemiona nie grają tylko starzy gracze, ale też nowi, dla których taki świat może być pierwszym i mogą się dopiero na nim uczyć. Jeżeli zaraz po rozpoczęciu gry będą atakowani, powiedzą, że nie ma to dalszego sensu, jeżeli nie mają czasu nawet się 'rozsiąść', obejrzeć wioski i już mają raporty z ataków na siebie. Zrazi to dogry nowych graczy, jednym słowem. Noc jest dla snu, a nie dla siedzenia przy komputerze [tudzież dla zbierania surowców w grze].
 

DeletedUser74044

Guest
mnie się to podoba bo jest utrudnienie i nie wolno lecieć w pkt:)
(to raczej dla doświadczonych graczy a nie dla noobów którzy lecą w pkt:D)
 

DeletedUser

Guest
mnie się to podoba bo jest utrudnienie i nie wolno lecieć w pkt:)
(to raczej dla doświadczonych graczy a nie dla noobów którzy lecą w pkt:D)

Właśnie pokazałeś jaki ty doświadczony... co świat słyszę takie głupoty ja idę w wojsko a nie pkt... A od czego jest wojsko? Od farmienia!! Mając wojsko masz surkę na rekrutację i budowę. Więc mając wojsko też masz pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry