Złoto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser109118
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł powinien zostać wprowadzony?

  • Tak

    Głosy: 306 58,4%
  • Nie

    Głosy: 169 32,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 49 9,4%

  • W sumie głosujących
    524
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
super pomysł tylko muszą być: wymogi 30ratusz 25rynek

1lv by się robił z 12.28godz.

2lv z 15.36godz.

3lv 19.43godz.

4lv 24.51godz.

5lv 30.21godz.

5 poziomów wystarczy

koszty

1lv 7057d.12537g.11485ż.

2lv 9573d.14769g.13151ż

3lv 11342d.17094g. 15263ż

4lv 15869d. 21854g 19004ż

5lv 2077d. 26346g. 24564ż

ludność

1lv 56

2lv 78

3lv 103

4lv 156

5lv 247

surowce na godz.

14złota

32złota

58złota

82złota

100złota

100złota- 1k surowca

moneta 15k złota
 

DeletedUser

Guest
złoto jest nie potrzebne po co robić to złoto tylko dla monet i dla wymiany surowców
co nam to zmieni??
Na NIE
 

wtkc

Zwiadowca
Wynik reakcji
9
a ja zdecydowanie przeciw
gra się opiera na pewnej umowności- są 3 rodzaje "waluty" i mi to w zupełności wystarcza :)
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Jeśli będą burzyć ci tą "kopalnie złota" to na szlachcica nie będzie złota i stoisz w miejscu... Goście Cię przejmą, a Ty nic nie mogłeś zrobić... :(
 

DeletedUser110785

Guest
Tak w sumie pomysł w porządku ,ale dałbym więcej zastosowań złota dla własnych korzyści nie tylko do handlu np do przyspieszenia budowy lub rekrutacji
albo żeby wojska szybciej się przemieszczały ,albo żeby użyć złota do handlowania z npc ale w stosunku 1:1
Albo do przyspieszenia szukania przedmiotu lub wykupienia go od innego gracza.
Oczywiście przyspieszenia nie byłyby 100% ,najwyżej 50%
 

DeletedUser110779

Guest
Pomysł jeden z porządniejszych w tym dziale, ale Ja nie widzę sensu w robieniu tego złota.. Co będzie wtedy z monetami??
 

DeletedUser111105

Guest
pomysl zly - jak dla mnie na nie!! mamy monety a one są świetne;P:]
 

DeletedUser

Guest
monety można wybijać złotem ale też można starymi surowcami:):):)
 

DeletedUser

Guest
Plemiona są już bardzo monotonne. Nowe style i inne rozwiązania są jak najbardziej przewidziane lecz zmienia sie nie wiele. Nowy surowiec bardzo urozmaici rozgrywkę. Jest też ograniczenie, ten pomysł można wprowadzić na światach z monetami. Można też dodać więcej alternatyw dla złota. Albo po trocku każdego surowca albo same złoto. Takie rozwiązanie jest już dość złożone ale bardzo odświeży plemiona. Pomysł warty rozpatrzenia! Głos na TAK
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ogólnie nie jest zły, ale tak jak kolega mówił na światach z kościołem nie ma już miejsca na żadne budynki i tak jest tam strasznie ciasno.....Jak możesz to podaj gdzie byś widział lokalizację takiej kopalni. Narazie jestem neutralny...
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to tylko niepotrzebne udziwnienie, jestem na NIE.
 

DeletedUser

Guest
25 rynek naprawde by było nieźle utrudniło by trochę gre

dlaczego?
 

DeletedUser93445

Guest
A gdyby tak kopalnię złota połączyłoby się z hutą żelaza tzn. podnosząc poziom kopalni podnosi się również wydobycie złota.
 

DeletedUser

Guest
Jestem na nie. Jeśli będą burzyć ci tą "kopalnie złota" to na szlachcica nie będzie złota i stoisz w miejscu... Goście Cię przejmą, a Ty nic nie mogłeś zrobić...
 

DeletedUser113005

Guest
pomysł mi się bardzo podoba a zwłaszcza, że sam proponowałem już zrobić coś takiego na forum ale mój pomysł był mniej dopracowany
w tym temacie nie widzę czegoś niedopracowanego
głosuję z pewnością na tak
 
Status
Zamknięty.
Do góry