Skan wiosek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13363
  • Data rozpoczęcia

Czy raport ze zwiadu powinien zawierać informacje o poparciu?


  • W sumie głosujących
    167
Status
Zamknięty.

DeletedUser13363

Guest
Witam. Dużo razy nadziałem sie na coś takiego, że wysyłałem 4 szlachiców na wioske, a przejmował ją 1 szlachcic bo już ktoś ja jechał :/ potem oczywiście wjeżdżał ten ktos swoją szlachtą i traciłem i grubasów i wioske :/. Czy istnieje możliwość, zeby zwiadowcy wysyłani na skan, pokazywali równierz ilość poparcia jaka znajduje się we wiosce? Było by wiadomo czy opłaca się jeszcze atakowac tą wioske czy już ktoś ją okupuje.
Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Witam. Dużo razy nadziałem sie na coś takiego, że wysyłałem 4 szlachiców na wioske, a przejmował ją 1 szlachcic bo już ktoś ja jechał :/ potem oczywiście wjeżdżał ten ktos swoją szlachtą i traciłem i grubasów i wioske :/. Czy istnieje możliwość, zeby zwiadowcy wysyłani na skan, pokazywali równierz ilość poparcia jaka znajduje się we wiosce? Było by wiadomo czy opłaca się jeszcze atakowac tą wioske czy już ktoś ją okupuje.
Pozdrawiam

I co ci to da jak wasze szlachty będą wchodzic między sobą albo jego wejdzie po zwiadzie odrazu twój pomysł jest obalony... większośc atakuje odrazu 4 szlachtami a nawet jak by i 1 jechał to co mam odrazu zostawiac wioskę w spokoju bo ktoś ją przejmuje xD
 

DeletedUser92643

Guest
To trzeba po prostu 1 grubasa wysyłać na zwiad wtedy se sprawdzasz ile ma pop.
 

DeletedUser

Guest
a mi sie pomysl podoba :) fajnie tak komus sprzatnac wioske z przed nosa xD
 

DeletedUser75617

Guest
To jest dobre. Ułatwienie dla ofensorów, ale się przyda. Warto wiedzieć, czy wioskę można brać, czy już ktoś nas w tym wyprzedził i się nie opłaca.
 

DeletedUser

Guest
Gra właśnie polega na tym kto jest szybszy!

Pomysł mi się nie podoba ponieważ:
a) tracę wojsko na czyszczenie wioski
b) jeśli mam tak jak ktoś napisał 5h do wiochy to tracę więcej grubych


na NIE.


Pozdro
 

DeletedUser110717

Guest
Po pierwsze był już taki temat, a po drugie znów nie, bo to po prostu bezsens=) Jak pisałem można w wojnę wpaść dzięki temu:) i mamy fajniuuuutko;P
 

DeletedUser

Guest
NIE, jak bym stracił armię na wyczyszczenie wioski to nawet jak bym wiedział że ją ktoś atakuje to bym mi nie oddał.....NIE
 

DeletedUser

Guest
a mi sie pomysl podoba fajnie tak komus sprzatnac wioske z przed nosa xD
 

DeletedUser84201

Guest
to by się przydało.

bo często marnuje się szlachtę na wioskę, w której już ktoś zaczął zbijać poparcie
 

DeletedUser

Guest
Jest na to wyjście. Pisać do sąsiadów, że przejmujemy wioskę tą i tą, i już. To wtedy, gdy jesteśmy z nimi w dobrych stosunkach. A jak nie, to po prostu śpieszyć się w przejmowaniu.
 

DeletedUser

Guest
Ja na tak, ponieważ:
1. Ktoś przejmuje iwoskę, i ty wysyłasz zwiad i widzisz to bierzesz ją. Wysyłasz grubasa i patrzysz już wioska przejęta. Potem dostajesz wiadomość:
Oddaj moją wioskę! Pierwszy ją zaczęłem przejmować. Powinieneś ją oddać, ale większość ludzi jej nie odda, więc zaczyna się wojna, ktoś wygra, ktoś przegra.
2. Pomoże to w grze. ;)
 

DeletedUser

Guest
jestem na tak bo to ulatwi sprawę i nie spowoduje zadnego problemu z sąsiadami
 

DeletedUser

Guest
no!

I to by sie bardzo przydało:):) Ułatwiłoby mi przejmowanie wioch
 

DeletedUser

Guest
Jeżeli ułatwić grę to na tak. Jest w pewnym sensie zabezpieczenie przed utratą grubych czy woja. Ale czy wtedy gra nie stanie się za łatwa i cała adrenalina z tym związana nie opadnie..? Czyli jednym słowem na nie!!!
 

DeletedUser4423

Guest
przejmować wioski trzeba umieć. A takie ułatwienia pozbawiają graczy jakichkolwiek możliwości na zdradzieckie zagrania, oszustwa, przekręty (oczywiście te zgodne z regulaminem gry, jak np okradanie kogoś z wiosek). Ułatwienia, które sprawiają tylko tyle, że mniej trzeba myśleć są wg. mnie złe :) czyli na nie.
 

DeletedUser

Guest
przejmować wioski trzeba umieć. A takie ułatwienia pozbawiają graczy jakichkolwiek możliwości na zdradzieckie zagrania, oszustwa, przekręty (oczywiście te zgodne z regulaminem gry, jak np okradanie kogoś z wiosek). Ułatwienia, które sprawiają tylko tyle, że mniej trzeba myśleć są wg. mnie złe :) czyli na nie.

masz częściowo rację. Ale ja bym to wprowadził ze rycerz z lunetą by mógł widzieć poparcie, sam zwiad to trochę bez sensu, ale rycerz z lunetą by było ciekawe:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry