Świat 33

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser102513
  • Data rozpoczęcia

Kiedy wg. Ciebie ma powstać św. 32?

  • Jak najszybciej! W następnym tgodniu!

    Głosy: 111 56,9%
  • Obojętne mi to...

    Głosy: 48 24,6%
  • Za 3-4 tygodnie

    Głosy: 36 18,5%

  • W sumie głosujących
    195
Status
Zamknięty.

DeletedUser57372

Guest
-Z monetami
-bez przedmiotów dla rycerza
-barbarzyńskie i koczownicze, które będą się rozwijały .
-prędkość 1.5-2
-Uproszczone Technologie (1 poziom)
-Bonus Nocny 24 - 8
-bez kościoła i morali
 

DeletedUser110717

Guest
Świat 33 już powstaję:) [by @Łejluś] mam wtyki:DD A tak na serio to popatrzcie na staty.. I nie dawajcie propozycji tyle jaki ma być ten świat, bo ;p ... normalnie można się zgubić<3:p Pożyjemy zobaczymy:D Jak mówią klasycy "Alleluja i do przodu!^^."
 

DeletedUser

Guest
Z kąd wiecie, że świat 33 powstaje
a do tematu to powinien być szybki i bez bonusu nocnego
 

DeletedUser107616

Guest
przydalby sie z technlogiami i bez bonusów nocnych i reszty usproszczeń dla noobków
 

DeletedUser109121

Guest
Najlepiej wersja 5.3, a wiec: koczuszki, autorozwoj szarakow, monety, przedmioty. Kosciol moze byc ale nie musi.

Spogladajac na ustawienia poprzednich swiatow, mozna przewidziec ze s33, na 99% bedzie o predkosci 1, mozliwe ze bedzie kosciol bo dawno nie bylo ale mysle ze styl 5.3 bedzie napewno.
 

DeletedUser

Guest
Jak powstanie świat z prędkością 1.0x to będzie dobrze. Stare dzieje
 

DeletedUser

Guest
Mogła by dzisiaj się pojawić informacja na stronie głównej, że wychodzi świat 33
 

DeletedUser94723

Guest
ale ja nadal nie rozumiem po co ten spam, jeśli to nie jest w ogóle propozycja, świat wyjdzie kiedy wyjdzie i będzie to ogłoszone na stronie głównej, więc juz nie filozofujcie, ze wyjdzie pewnie za 2 tyg, czy krócej bo może wyjść za miesiąc! Naprawde zal mi taki osób, no ale..
 

DeletedUser110606

Guest
No wlasnie zal..kolego jakbys sie zauwazyl, nawet jak my bedziemy tu gadac jaki ma byc ten swiat, to chyba zrobia i tak oni po swojemu.. nie zauwazyles tego?
Zal mi takich osob, ale..
 

DeletedUser94723

Guest
No wlasnie zal..kolego jakbys sie zauwazyl, nawet jak my bedziemy tu gadac jaki ma byc ten swiat, to chyba zrobia i tak oni po swojemu.. nie zauwazyles tego?
Zal mi takich osob, ale..

chyba nie zrozumiałas o czym mówię. I zastanów sie kto jest żałosny.
 

DeletedUser107140

Guest
A ja wolałbym, aby nie wystartował. Najlepiej by było jakby ruszył po wakacjach, ponieważ teraz jest chyba najgorszy czas. Wyjazdy itp. w moim przypadku przeprowadzka ^^
 

DeletedUser94723

Guest
no bo ogólnie to głupio jak wychodzi świat po świecie. Może za 2 miesiące było by dobrze.
 

DeletedUser109121

Guest
Hehe, a ja wam powiem tyle, ten co powiedzial ze wyjdzie za 2 tyg to nic nie wie, nawet administracja nie wie kiedy wyjdzie nowy swiat, wszystko zalezy od zarzadu innogames w Szwabii, oni zdecyduja czy wystartuje i kiedy, chyba nawet polacy sie testami nie zajmuja tylko tez niemcy. Takze nie zawracajcie adminom glowy pytaniami kiedy wyjdzie bo oni nie wiedza i nie wierzcie nikomu kto rzekomo ma takie info, bo naprawde to on zmysla.
Czekajcie az pojawi sie wiadomosc na stronie glownej, choc teraz to juz wszystkiego sie mozna spodziewac, ostatnio nie potrafili sobie poradzic ze startem s32 i musieli przesowac na nastepny dzien, takzde wszystko moze sie zdarzyc. No i nie spodziewajacie sie sie info w niedzielie, szwaby jakie sa takie sa ale to tez ludzie i tez niedziele maja wolne. Pozdro
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110889

Guest
jabym to chcial żeby zrobili w nowych światach pory roku było by bardziej graficzniej a nie cągle lato lato lato:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser13788

Guest
ja tam chciałbym jak najszybciej nowy świat bo start z kumplami nie wyszedł na s32 a potem jak próbowaliśmy poprzez zaczynanie w centrum plemienia z dwoma graczami to okazało się że są do wybory tylko kierunki^^ :D
jeśli chodzi o styl i szybkość...
jak dla mnie najlepszy styl to styl z monetami i bez łuczników i przedmiotów ( za dużo kombinacji ;p ) z technologiami ( jednak kombinacje czasem się przydają ;d ).
nie wiem czy jest taki świat - rycerz i technologie ale mógłby być fajny :)

jeśli chodzi o szybkość to ciekawa byłaby trochę bardziej przyspieszona niż na s17 fajniejsza jest grywalność bo nie trzeba czekać 12 godzin na wybudowanie budynku ;d.
 

DeletedUser

Guest
ja proponuje świat zrobić w czerwcu
- prędkość 1,5x
- rycerz
- monety
- bonus nocny 0:00 do 7:00
- bez kościoła i przedmiotów

i to by było na tyle moja propozycja
 

DeletedUser111105

Guest
Świat 33 już powstaję [by @Blubb..?] mam wtyki:D A tak na serio to popatrzcie na staty.. I nie dawajcie propozycji tyle jaki ma być ten świat, bo ;p ... normalnie można się zgubić<3 Pożyjemy zobaczymy Jak mówią klasycy "Alleluja i do przodu!^^." Informacja na stronie głównej pojawi się na pewno przed rozpoczęciem świata;]
 

DeletedUser110606

Guest
A jesli masz wtyki to moze wiesz kiedy dokladnie powstanie? :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry