Międzynarodowe plemiona

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser99846
  • Data rozpoczęcia

Czy chciałbyś aby powstały Międzynarodowe plemiona?


  • W sumie głosujących
    206
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ten pomysł na nie ale można by zrobić SDS taki.

Prędkość przypuśćmy 50-100.

I teraz co mi przyszło do głowy:

Państwa losowały by przeciwko sobie inne państwo np Polish Team gra z Spain Team i to jest grupa 1. Oni mają przeciwko sobie wojnę. Kto wygra przechodzi dalej. Aż do finału. Wiosek będzie w tym momencie bardzo dużo do przejmowania i będą piękne raporciki.

Ale to tylko moja sugestia. Nic na siłę.


Pozdro
 

DeletedUser110717

Guest
Na nie! Pomysł totalnie nieprzemyślany.^^ Język etc. nie dałoby się wszystkich zorganizować..Wiele krajów ma już plemiona;) więc.. jeszcze raz nie!
 

DeletedUser

Guest
Gdyby zrobić coś takiego w ramach szybkiego był by to naprawdę dobry pomysł:D
 

DeletedUser

Guest
Sam pomysł z międzynarodowymi plemionami jest bardzo dobry, szkoda tylko że ciężki do zrealizowania. Rywalizacja kilku krajów byłaby bardzo ciekawa i z pewnością bacznie obserwowana przez wszystkich grających. Problemem byłoby zasadniczo wybranie składu takiej drużyny która miałaby reprezentować dany kraj. Opinie osób marudzących że byłyby problemy z komunikacją pomiędzy graczami skwituję następująco: nie każdy jest takim nieukiem jak wy aby mieć problemy dogadać się z kimś po angielsku, to by było po prostu nie dla was. To tak jak ja bym chciał sobie pograć na japońskich plemionach, nie znam japońskiego to pewnie na etapie tworzenia konta polegnę, tak samo tutaj nie znasz angielskiego to się nie pchaj tam gdzie ciebie nie chcą.
Reasumując pomysł bardzo dobry, serwer jak szybkie, w całości po angielsku, jeden kraj - jedno plemię bez możliwości zmiany, jeszcze tylko kwestia rozmieszczenia graczy poprzez losowanie tak aby na każdym kontynencie każdy kraj miał swoich przedstawicieli w równej liczbie co pozostali. I już mamy bardzo ciekawą rywalizację;) szkoda tylko ze się to nie uda...
 

DeletedUser

Guest
Temat przestażały..ale napiszę, że to nie jest takie proste;P [hehe] jeśli już powstała by międzynarodowa strona plemion z wybiorem języka dla każdego gracza .. to owszem;) Ale to jest niemożliwe xDD
 

DeletedUser84201

Guest
Dobry pomysł, tylko trzeba dopracować.

Np.: na głównym forum byłby wpis, że niedługo będzie otwarty międzynarodowy świat, różne osoby z danych krajów składałyby swoje propozycje, a potem wybierałoby się 100 najlepszych.
 

DeletedUser102734

Guest
Myślę, że pomysł bez sensu.
Każdy może grać na zagranicznych serwerach:) Jeśli mu się podoba:)
 

DeletedUser113298

Guest
wedłóg mnie to troche dziwny pomysł i ciężko coś o nim powiedzieć bo każdy przecież nie każdy topowy gracz będzie chciał tam zagrać więc moze go troche poprawię.
Każdy kto chce tam zagrać powinien się zgłosić do opiekuna swojego świata i z tamtych osób wybierane by były najlepsze. powiedzmy ze 40 osób z polskich servów.
Zrobiło by się plemie o nazwie Poland/germany itp i wtedy każdy by wiedział z kim walczy i by było wiadomo kto jest najlepszy;] i jaki kraj ma największy poziom.
oczywiście nikt teraz takiego serva nie zrobi;]
 

DeletedUser116163

Guest
Co myślicie o pomyśle nad Międzynarodowymi plemionam:confused:
Ja to widze tak:
Jest 25 państw i każde państwo posiada 100 członków. Członkowie wybierani sa przez Team.Plemion:eek:. Oczywiście na końcu Polska wygrywa!
Co myślicie o moim pomyśle?:D

Lubisz międzynarodową konkurencję idź na angielskie plemiona :p

Technicznie pomysł wątpię czy jest do zrealizowania :]

Członkowie wybierani sa przez Team.Plemion:eek:.

Nie wyobrażam sobie tej rekrutacji :p Nie wiem jak wy ?

Oczywiście na końcu Polska wygrywa!

Trochę obiektywizmu myślisz, że Polska jest we wszystkim najlepsza :p Otóż nie Polska zajmuje czołowe miejsce co do poziomu gry :] Podejrzewam, że najlepszych graczy posiadają Niemcy, Anglia potem dopiero Polska...

Następny problem to faworyzowanie graczy jakby taki świat urządzić w Polsce admini polscy faworyzowaliby najczęściej Polaków :p tak samo działoby się na innych międzynarodowych serwerach :rolleyes:

Następny problem to język :confused: W jakim języku gracze mieliby się porozumiewać ? Nie każdy zna angielski :p
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
J.U.K.I napisał:
admini polscy faworyzowaliby najczęściej Polaków
Admini nie faworyzowaliby nikogo. Może się to komuś wydawać nieprawdopodobne, ale są jeszcze ludzie, którym zależy na dobru rozgrywki.
 

DeletedUser59924

Guest
Jak dla mnie, pomysł OK. Tylko, że z komunikacją był by problem, ale da się to załatwić. Podstawą musiał by być język angielski.
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że Ci, których nie wybierze się do udziału w grze będą czuli się pokrzywdzeni...
 

DeletedUser103205

Guest
a dlaczego by nie można zrobić opcji tłumacz w takich plemionach np gracz polski pisałby do angielskiego to wybierłaby np z boku tłumacz wysuwane były by kraje a obok każdego gracza język jaki ma wybrany;)

trochę wysłku przytym by było :) ale... :)

mogło by być też coś takiego że ustalało by się narodowość. i np polacy byli by koło polaków angole koło angolów

Jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Tylko, że Ci, których nie wybierze się do udziału w grze będą czuli się pokrzywdzeni...
co do tłumaczenia np w Google bo samemu zrobić tłumacza to raczej bardzo trudne to ten googlowski tlumacz nie jest dobry pomaga w pewnych sytuacjach i w 40% jest dobry ale nie przetłumaczy dokładnie jak chcemy i czasami moze wyjść dno wiem z doświadczenia :rolleyes: że zawsze trzeba sprawdzać później jak Tobie przetłumaczy znów na polski sprawdzać xD

a pomysł dobry ale tak na szybkich jednych powinno być ;]
 

DeletedUser

Guest
Ten pomysł na nie ale można by zrobić SDS taki.

Prędkość przypuśćmy 50-100.

I teraz co mi przyszło do głowy:

Państwa losowały by przeciwko sobie inne państwo np Polish Team gra z Spain Team i to jest grupa 1. Oni mają przeciwko sobie wojnę. Kto wygra przechodzi dalej. Aż do finału. Wiosek będzie w tym momencie bardzo dużo do przejmowania i będą piękne raporciki.

Ale to tylko moja sugestia. Nic na siłę.


Pozdro

ta opcja bardziej mi odpowiada:D
 

DeletedUser

Guest
Jesli chodzi o pomysl to tworca jego chyba ma na mysli cos w stylu specjalnych szybkich. Mozna by bylo sie zmierzyc z graczami poza kraju.
Ja osobiscie nie mam nic przeciwko temu, glos za wprowadzeniem pomyslu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry