Mechanizm Fuzji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser99951
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 56 52,8%
  • Tak, ale na innych zasadach

    Głosy: 10 9,4%
  • Średnio

    Głosy: 16 15,1%
  • Nie

    Głosy: 24 22,6%

  • W sumie głosujących
    106
Status
Zamknięty.

DeletedUser99951

Guest
Myślę, że mechanizm łączenia dwóch plemion w jedno byłby przydatny. Zdarza się, że plemiona umawiają się na fuzję, a później okazuje się, że ktoś nie dostał zaproszenia itd.
Proponowałbym mechanizm fuzji polegającym na wysłaniu propozycji i wybraniu plemienia, które przejdzie do drugiego.
 

DeletedUser

Guest
A co za problem wysłać Każdemu zaproszenie. Potem ewentualnie dosłać jak kogoś sie pominie. Nie idźmy na łatwiznę. Trochę wkładu własnego musi być.
 

DeletedUser108628

Guest
jak na moje pomysł bardzo dobry...po co się trudzić z wysyłaniem do każdego zaproszeń jak naprzykład obie strony zgodzą się na fuzję i automatycznie system wysyła zaproszenia do wszystkich graczy ze słabego plemienia
 

DeletedUser

Guest
Jak się robimy fuzje dwóch plemiona które mają po 100 osób to rzeczywiście jest trochę pracy... Ale po co to robić? W ogóle fuzje są raczej zbędne.
 

DeletedUser

Guest
jeśli ktoś nie dostał zaproszenia to powinien się upomnieć o nie, fuzję nie są bardzo częstym zjawiskiem, ale teraz coraz częściej się zdarzają, pomysł nie jest potrzebny.
Głos na NIE
 

DeletedUser

Guest
Mnie się pomysł podoba przy większej liczbie graczy w plemieniu, można go trochę dopracować i dodać jeszcze jakie kryteria i do kog ma być wysłane zaproszenie.
 

DeletedUser107616

Guest
mogłoby być tak że do załozyciela plemienia przychodzi wiadomosc ze moze zrobimy fuzje. wódz plemienia x i y się dogadują no i wódz pplemienia x wysyla do wodza plemienia y zaproszenie mogloby byc to w zakładce dyplomacja coś by się takiego pojawiało i jak wódz w to kliknie to automatycznie wszyscy gracze z plemienia y przechodzą do plemienia x
 

DeletedUser

Guest
pomysł dobry ale musiał by być ograniczony ze wódz danego plemienia wysyła propozycje fuzji i każdy gracz dostaje wiadomość która może zatwierdzić lub odrzucić zatwierdzenie wiąże się z akceptacja fuzji a odrzucenia pozostaje w obecnym plemieniu
 

DeletedUser

Guest
pomysł odbry tylko neich będzie tak że zaakceptować może to tylko założyciel.
 

DeletedUser92643

Guest
Pomysł świetny po co wysyłać do każdego zaproszenie lepiej niech to zrobi program głos na Tak.
 

DeletedUser96079

Guest
pom

Pomysł jest dobry, jestem na tak, ale i tak nie zostanie zastosowany w praktyce. Zresztą był już taki pomysł. Nic nie wskórał. :)
 

DeletedUser87284

Guest
Tak. Po co tracić czas ?
A jak fuzje robią dwa plemiona - każde po 200 członków to komu by się chciało wysyłać zaproszenia każdemu ?
^
|
To tylko przykład nie czepiajcie się !
 

DeletedUser

Guest
uważam, że pomysł jest świetny, ale wymaga kilku poprawek: po zaakceptowaniu fuzju przez oba plemiona, założycielowi plemienia które ma przejść do drugiego wyświetla się lista ze wszystkimi członkami tego plemienia i przy każdym ma do wyboru opcję wyślij zaproszenie/nie wysyłaj, ponieważ często jest tak że nie wszyscy chcą uczestniczyć w fuzji
 

DeletedUser110717

Guest
Pomysł bardzo Mi się podoba^^. Nie jeden raz już bywało, że zapy dostaję 1/3 plemienia..a reszta "radź sobie sam". Zawsze potem można selekcję zrobić, a nie skreślać od razu!
 

DeletedUser110785

Guest
Czemu nie ułatwi to sprawę zwłaszcza jak plemiona są duże ,znaczy mają wielu graczy to wtedy by pomogło i oszczędziłoby czas zarządcom plemion.
 

DeletedUser110779

Guest
Pomysł jest dobry, jestem na tak, ale i tak nie zostanie zastosowany w praktyce. Zresztą był już taki pomysł. Nic nie wskórał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry