Świat dla doświadczonych graczy

  • Rozpoczynający wątek enuma
  • Data rozpoczęcia

Uważam że to:

  • Dobry pomysł

    Głosy: 534 55,6%
  • Pomysł niezły ale do poprawki

    Głosy: 201 20,9%
  • Zły pomysł

    Głosy: 226 23,5%

  • W sumie głosujących
    961
Status
Zamknięty.

DeletedUser103137

Guest
Jestem na NIE! Serwer płatny a co z graczami których nie będzie na to stać? Niech się walą a co? Bardziej opłaca się kupić coś w realu niż jakieś zakichane premium w Plemionach. Kiedyś wysyłałem Sms'y na takie rzeczy i gózik mi to dawało. Pozatym plemiona i inne gry internetowe, były tworzone właśnie dla dzieci, a noobkami są ci którzy pakują w nie kase.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na nie poniewarz nie mam punktów premium:(
Zgadzam się z -MadMax-
 

DeletedUser

Guest
Jestem na NIE! Serwer płatny a co z graczami których nie będzie na to stać? Niech się walą a co? Bardziej opłaca się kupić coś w realu niż jakieś zakichane premium w Plemionach. Kiedyś wysyłałem Sms'y na takie rzeczy i gózik mi to dawało. Pozatym plemiona i inne gry internetowe, były tworzone właśnie dla dzieci, a noobkami są ci którzy pakują w nie kase.

Nie unoś się tak, a jak chcesz zagrać w gre nie internetową to co nie kupujesz ? a jak kiedyś jakąś kupiłeś sam jesteś noobkiem a jak nie kupiłeś to jesteś złodziejem.

Co do tematu na nie, co ma piernik do wiatraka, jak otworzą serwer i będzie wiadomo że jest ona dla doświadczonych to dopiero zlecą sie same nooby
 

DeletedUser103137

Guest
Nie unoś się tak, a jak chcesz zagrać w gre nie internetową to co nie kupujesz ? a jak kiedyś jakąś kupiłeś sam jesteś noobkiem a jak nie kupiłeś to jesteś złodziejem.

Co do tematu na nie, co ma piernik do wiatraka, jak otworzą serwer i będzie wiadomo że jest ona dla doświadczonych to dopiero zlecą sie same nooby



Złodziejem? he he rozwaliłeś mnie. Nie gram w ogóle gry na kompie.


Czy ja piszę każdemu z osobna że jest noobkiem? Pozatym przyznam że byłem kiedyś noobem ale już nim nie jestem. A co do złodzieja to mnie zraniłeś. Takie jest moje zdanie. Czasy komunizmu przeminęły 20 lat temu, więc każdy ma prawo do własnych poglądów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser89135

Guest
Istnieją obecnie 2 światy z prędkością 2:
S10 - stary styl
S17 - nowy styl

Oba niestety zamknięte od jakiegoś czasu - bardzo szybko się zapełniły a szkoda bo są świetne.[/QUOTE]

Istnieje jeszcze świat 23 z podwójną szybkością z "starym stylem".Rejestracja otwarta.
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem powinien teraz wyjść serwer 32 z prędkością 2 !! By było zajefajnie ;p
 

DeletedUser13788

Guest
No... Pomysł dobry, dobry... I może być... A tych co nie stać na premium to raczej nie mogą być doświadczeni, ponieważ jak ktoś bez premium udźwignie 20 wiosek?

uwierz mi można udźwignąć nawet więcej wiosek.
moim zdaniem najlepszy pomysł to z kontrolą konta ale nie na sposób rankingu lecz punktów ( to że jest więcej dobrych graczy to nie oznacza że gracz 1002 nie jest dobrym graczem ) proponuję próg na przykład milion na jakimś świecie. w dodatku kupno premium nie jest wystarczającym odstraszeniem dla nadzianych noobków którzy myślą że są dobrzy ;d
 

DeletedUser58919

Guest
...

Selekcja "doswiadczonych graczy"
1. Gracze, ktorzy maja konto od ponad roku, a ponadto grali na jakims swiecie ponad 3 miesiace (minimum ?)
2. Gracze, ktorzy osiagneli prog 250k pkt. (wystarczy !)
3. Gracze, ktorzy mieli minimum 30 wiosek.
4. Jesli, nie spelniasz wymagan, z powodu utraty konta lub czegos podobnego :O wstep kosztuje 1 pkt. premium.

Predkosc swiata
Skoro swiat dla doswiadczonych graczy, to moze predkosc byla by nizsza ;/ ? A nie chcecie predkosc 2... Predkosc powinna byc 1, albo nawet mniejsza, np 0,5. Predkosc jednostek natomiast powinna byc duzo wyzsza (np. wlasnie 2) z racji, ze to swiat dla doswiadczonych graczy, a kazdy wie, ze takowi uwielbiaja farmic :)

;> I jak ?
 

DeletedUser

Guest
Świetny pomysł. Najbardziej mi się podoba opcja zwiększenia prędkości. Jestem stanowczo na TAK
 

DeletedUser101454

Guest
Tak zróbcie jeszcze świat dla osób powyżej 18 roku życia, dla osób niepełnosprawnych, i jeszcze dla emerytów i rencistów oraz dla dzieci i rodziców, matek w ciąży, kobiet w ciąży, mężatek, żonatych, dziewic, osób innej rasy, oraz osób bez płodnych itd...

Pomysł bez sensu!!

___________________________________________________________________
P.S Nie jestem rasistom!
 

DeletedUser92643

Guest
Jest to świetny pomysł,doświadczeni gracze będą mogli się sprawdzić.

Jestem na Tak
 

DeletedUser107140

Guest
Dobry pomysł, chociaż dobrze by było jakby ktoś z góry się wypowiedział na ten temat ;]
 

DeletedUser

Guest
Wg. ten pomysł jest do bani, bo szybki świat potrzebujący konta premium to szybkie.
Jest wiele graczy których nie stać na KP jak innych, ale są jednymi w czołówce graczy na różnych światach...
To może lepiej zrobić tak, że trzeba mieć np. 100k albo 150k punktów, aby mieć dostęp do świata dla "doświadczonych"
 

DeletedUser

Guest
Wam dalej się wydaje że uda się stworzyć świat na którym każdy będzie taki PRO i w ogóle jak Wy? Nic tylko się zacząć kłaniać? Weźcie ludzie się ogarnijcie. Plemiona mają przynosić zyski, więc gdzie tu sens i logika, utworzyć świat z ograniczonym dostępem? Rozumiem że jest tak jak na szybkich ze płacisz i grasz - to jest ok, ale wasze pomysły to aż o pomstę do nieba wołają!!!
Powiedzcie mi jak się poczuje 12-sto latek grający w plemiona z pasją, nie potrafiący zbyt dobrze grać ale dla niego ta gra i tak przynosi radość. On uważa się za dobrego gracza, tak jak wszyscy tutaj (ciekawe czemu?), i nagle powstaje świat na który on nie ma dostępu bo plemiona uznały go za nooba i nie pozwolą mu grać z wami, z takimi pro. Jak się poczuje taki 12-sto latek? Bye, bye plemiona! A na to nikt z InnoGames sobie nie pozwoli.
 

DeletedUser

Guest
Tak jak powiedział kolega powyżej. Ta gra ma na celu ogólny dostęp dla każdego. Tylko KP jest bajerem który też za wiele nie daje. Ja chętnie bym sobie zagrał na takim świcie lecz wole przeznaczyć te pieniądze za sms na inną, bardziej mi potrzebną rzecz. Kolejna sprawa to ktoś napisał. TOP 8000 czyli mam rozumieć że trzeba walić w punkty bo wojsko będzie niepotrzebne.

Ogólnie to uważam pomysł za beznadziejny.
 

DeletedUser

Guest
Mam wiele kontrowersyjnych spraw, otóż czy każdy gracz doświadczony posiada KP? Nie ... wielu tak nie robi, bo tylko daje Nam to szybkie wybijanie monet, oraz dużą mapkę ... no może jeszcze dojście do Speed'ów, ale nic poza tym ... bo godła to bzurne sprawy ...
Kolejne, świat dla dośw. graczy może i ich skupi, ale co za problem dla n00b'a z kasą zakupić KP?
Kolejne ja nie mam zamiaru kupować KP, aby wchodzić na zwykłe plemiona.pl ponadto wielu z Nas może się pochwalić dośw. a nie będzie tego udowadniać wydając pieniądze na bzdurne dodstki i skrypty ...
 

DeletedUser112921

Guest
Kto osiągnie ok. 5000 pkt żeby był dla niego dostępny!
 

DeletedUser

Guest
Chłopze jak już to 50.000pkt, bo prawie każdy n00b'ek osiąga 5k, ale i tak 50k to mało jak już to 100k ...
 

DeletedUser

Guest
100k? hahaha to ma zależec od ilości pkt xD? Byle leń co wybija tylko monety i wysyła szlachtę może tyle osiągnąc po pewnym czasie... na światach pokroju 16 gdzie wioski barb osiągały poziom 10k to żaden problem... topek kończy grę i rozdaje wioski to to samo byle noobek może se wiosek nabic... to samo ktoś przekazuje konto i co wtedy taka osoba co ledwo dostała konto staje się "doświadczonym" graczem hahaha

Według mnie ten pomysł powstał z myślą o niedowartościowanych "dzieciach" które chodzą po podwórku i chwalą się kolegom jacy to oni są super bo grają na świecie dla "doświadczonych" graczy... doświadczonych przez co :p? przez los?
Poprostu nie da się zrobic takiego świata bo kto będzie o tym decydował kto jest dobrym graczem?
Że będzie się tak nazywał to wam się ego polepszy? Żal...
 
Status
Zamknięty.
Do góry