Obóz plemienia.

  • Rozpoczynający wątek SzaKaL74
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Tak

    Głosy: 86 32,0%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 65 24,2%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 19 7,1%
  • Nie

    Głosy: 99 36,8%

  • W sumie głosujących
    269
Status
Zamknięty.

DeletedUser25236

Guest
Ten pomysł jest bez sensu! Jak chcę pomoc to proszę o nią na forum, bądź wysyłam PW grupowe z prośbą o wsparcie. W dodatku 1k pików i mieczy to tyle co nic, bo wystarczy jeden off bez taranów i to wojsko jest rozwalone.
 

DeletedUser

Guest
Ten pomysł jest bez sensu! Jak chcę pomoc to proszę o nią na forum, bądź wysyłam PW grupowe z prośbą o wsparcie. W dodatku 1k pików i mieczy to tyle co nic, bo wystarczy jeden off bez taranów i to wojsko jest rozwalone.

osoba która moze ci pomóc nie zawsze jest na plemionach! a nawet 2k pomocy mogą się przydać!
 

DeletedUser92643

Guest
świetny pomysł ale można by to zrobić jako wysuniętą wioskę na terytorium wroga aby można było zmniejszyć czas ataku na wroga
 

DeletedUser58919

Guest
Hmmmm :)
Bardzo, ale to bardzo jestem ciekawy gdzie te wojska by byly :D I jakby sie je wysylalo, oraz jakby ktos chcial podeslac defa to w jaki sposob :) Po za tym co by sie dzialo gdyby ktos plemie rozwiazal :D ? Gdzie ten budynek by sie budowalo :O ? Bardzo jestem ciekaw!

Czy ta opcja nie jest sciagnieta z ogame troche? Chyba tak...
 

DeletedUser

Guest
Juz byly nie raz teki propozycje, jestem na nie, bo jak by to mialo wygladac.. Zreszta dlaczego akurat wodz plemienia mial by wysylac te wojska, mogl by on tego naduzywac tylko do swoich celow..
 

DeletedUser

Guest
Pomysł dobry tylko trzeba dopracować,
Gdy będą atakowane np. 2 osoby;
wódz i "mały" gracz
to wódz może wesprzeć siebie a nie tego "małego".

Można by zablokować wysyłanie pomocy sobie przez wodza,
ale do wspieranie wybrać jeszcze dodatkową osobę...
 

DeletedUser96513

Guest
Przeciez jak wodz plemienia chce zrobic oboze to moze zrobic drugie konto blisko swoich wiosek zglosic to w ustawieniach ze ma 2 konta i zbierac tam surke i wojsko od innych graczy... ale po co?
 

DeletedUser19566

Guest
Przeciez jak wodz plemienia chce zrobic oboze to moze zrobic drugie konto blisko swoich wiosek zglosic to w ustawieniach ze ma 2 konta i zbierac tam surke i wojsko od innych graczy... ale po co?


A slyszal Pan o czyms takim jak to ze opcja dzielenie lacza nie jest legalizacja multikonta?
 

DeletedUser108329

Guest
o pomysł bardzo ciekawy ale coś tu jest nie tak... to by zniszczyło przesyłanie wsparcia samodzielnego a jak by do tego posterunku nikt nie chciał dać wojska to jak by się pomogło potrzebującemu? 2,5 godziny to może być trochę i tak za późno...
 

DeletedUser84532

Guest
Kraa Kraa:p POMYSŁ OK(trzeba dopracować)Niewiem dlaczego większosć osób zagłlosowało na nie.Jak głosujesz na nie to napisz co ci się niepodoba w pomyśle.Do tych obozów można by wybierać jakąś rade np:5 osób odpowiedzialnych za obozy...
 

DeletedUser

Guest
Mnie pomysł bardzo się podoba :). Tak jak kilka osób napisało, potrzeba kosmetycznych poprawek! Wreszcie jakiś oryginalny pomysł a nie ciągle nowe jednostki! :mad:
 

DeletedUser

Guest
Na nie bo np uzbiertamy w posterunku 300k pik i mieczy (autor nie określił czy to ma mieć zagrodę czy nie) Pomyślcie że przywódca wyślę to armię do jakiegoś gracza no i jak zdobyć jego wioskę. Bez sensu.
 

DeletedUser120667

Guest
No wiemsz jac woc wymsle pomac do tchegom gracza ta wlasinie o to chodzi zeby nie moc zdabyyci tej wioskeczkunki tak latwo a pozam tym 300 pik to tyle co nic.
Ortografia kolego:mad::mad:
 

DeletedUser105922

Guest
Pomysł taki sobie. Im więcej udziwnień tym plemiona stają się mniej komfortowe do gry. Ale czasami pomoc się przydaje. Szczególnie na froncie.
 

DeletedUser91810

Guest
obozy macie na innych światach 42,43 tam idźcie jak chcecie
 

DeletedUser

Guest
pytanka do obozów

witam.
jakoś nie mogę znaleźć nigdzie dokładnego opisu tych obozów,a nurtują mnie takie pytania:
1. 20 armii na obóz- to znaczy ze jak 20 graczy wyśle po 1 pice to obóz pełen?i czy przeciwnik może wysłać wsparcie do takiego obozu ( też 20x 1 pika)?
2. czy można uzupełniać wojska posłane do obozu ( do pełnych off lub def)?
3. jaki jest czas istnienia obozu?
4. jaka obronę gruntową posiada taki obóz?
a może ktoś posiada linka do strony z lekturą to sobie poczytam?
sorka jak gdzieś było na forum ,a nie znalazłem.
pozdro nara8686
 

DeletedUser93204

Guest
Pomysł bardzo przypadł mi do gustu ,ale jest już coś takiego jak "Obóz wojskowy"..
 
Status
Zamknięty.
Do góry