Parę Pomysłów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31345
  • Data rozpoczęcia

wieć ???

  • Jestem Za

    Głosy: 11 25,6%
  • Do Poprawy

    Głosy: 3 7,0%
  • Jestem Za Nie

    Głosy: 25 58,1%
  • Wole : 1 Pomysł

    Głosy: 3 7,0%
  • Wole : 2 Pomysł

    Głosy: 0 0,0%
  • Wole : 3 Pomysł

    Głosy: 1 2,3%

  • W sumie głosujących
    43
Status
Zamknięty.

DeletedUser31345

Guest
Hej

Mam Taki Pomysł by:

1. Dodatek Do BB-code w wiadomościach itd Emotikony Można by dodać zestaw jakiś emotikonów

2. w Profilu (Strona Zewnętrzna i wewnętrzna Plemienia )

Można było dodawać Emotikony i Zmieniać kolor czcionki

3. Założyciel,m Admin Może Zmieniać Prawa I Tytuły Osób :
Np
Które Się źle zachowują wyzywają Może im zabrać
prawo udzielania się na forum

Prawo Rangi-sty
Jak wiecie w niektórych plamieniach są rangi wiec można dać komuś prawo rangi-sty ta osoba może wyłącznie Zmieniać Tytuł Innej Osoby za zgodą admina założyciela
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser75617

Guest
1. Niepotrzebne. Chcesz pisać z uśmieszkami - wymień się numerem GG z adresatem. - Nie

2. A profil to kolorowa bajka dla dzieci? - Nie

3. Nie widzę sensu. Taka osoba zapewne od razu odeszłaby z plemienia, więc najlepiej samemu ją wyprosić. - Nie

4. Moderator może to robić. - Nie
 

DeletedUser58919

Guest
...

Glupota... Strasznie dziecinny pomysl.
Ile masz lat?
Naprawde w tej grze nie chodzi o stawianie zamkow w opisach i pisaniu emotek, tylko o przejmowanie wiosek i dazenie do hegemonii...
 

DeletedUser

Guest
Pomysł 1 i 2 jest bez sensu :(
A co do 3 pomysłu to koleś, który nie mógłby sie udzielać na forum, nie miałby jak poprosić o pomoc w razie ataku, więc też to nieprzemyślany pomysł.
A rangami mogą się zajmować admini, moderatorzy itp.
 

DeletedUser

Guest
A po co jakieś rangi w plemieniu?? Co do emotikonek. Masz dodatek staemmebbcodes. W nim masz emoty.
 

DeletedUser

Guest
wszystkie trzy pomysły są złe. Emotki nie sa potrzebne a jak inaczej nie umiesz pisać to Twój problem. a co do ostatniego pomysłu czyli prawa rangisty to Nnie mogę sie wypowiedzieć jak to jest bo ja jestem w plemieniu a nie w "plamieniu" i nie wiem jak to jest. wiem że w plemieniu rangi nadają administratorzy a w przypadku plamienia to niestety nie mam pojęcia.
 

DeletedUser108142

Guest
1. Co ci ta taka :) albo taka :mad: buźka. Równie dobrze możesz dać coś takiego ;) ;-( :-{. To bez różnicy.

2. Emotikony nic nie dają. Kolorowe zabawy dla przedszkolaków. W profilu plemienia chodzi o przedstawienie zasad.

3. Zazwyczaj jeśli ktoś się nie udziela na forum to wylatuje z plemienia.

4. Tym zajmują się admini.
 

DeletedUser

Guest
1. emotikony możesz sobie dać takie: :), :] itd., itp. (jak już ktoś wyżej wymienił)
- NIE
2. patrz do 1
- NIE
3. Admini sami dadzą sobie radę w zmienianiu praw.
- NIE
 

DeletedUser

Guest
Wszystkie pomysły do bani, nudzi ci się czy co że takie głupoty wymyślasz. Jestem na NIE
 

DeletedUser

Guest
Naprawde w tej grze nie chodzi o stawianie zamkow w opisach i pisaniu emotek, tylko o przejmowanie wiosek i dazenie do hegemonii...

Dużo osób używa emotikonek. Tu na forum mamy je, a jakoś to forum służy do pomocy i dyskusji, a nie do "letnich pogawędek w największej sieci komórkowej w Polsce". Jestem ZA emotikonkami.

Ale z tymi zamkami to się zgadzam. Gdybym był właścicielem gry ustanowiłbym ban globalny za jakieś zameczki, czy kontrowersyjne, wpół nagie kobiety w opisach :D
 

DeletedUser

Guest
dobry pomysł
23_134_5.gif
upup.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser122501

Guest
Hej dajcie mu szanse. przeciez to fcale nie jest taki zly pomysl :) Kto potrzebuje kolory ten niech zrobi to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry