Surowce za PKT P

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser87284
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz żeby za PKT PREMIUM można było kupić surowce ?


  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser87284

Guest
Mój pomysł prezentuję się tak : Za pewną ilość pkt premium można by było kupić surowce.
Gra by na tym zarabiała a nam było by łatwiej [;
 

DeletedUser

Guest
Ty koleś myślisz?
Plemiona to jest gra dla każdego i każdy ma równe szanse a nie tylko bogaci ludzi co kupują KP, żal mi takich pomysł:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

A może zechcesz wprowadzić aby każdy grać mógłby dawać łapówki adminom za to żeby zrobili coś takiego ze za rekrutowanie wojska się nic nie płaci surowców (bez obrazy administracjo :p) i tak 50zł dla admina i 1 dzień możesz rekrutować wojsko i nic nie płacić, dobre to?

Chcesz osiągną TOPkę dzięki swojej lub swojego ojca kasie? Namęcz się jak chcesz być TOP tak jak większość osób, niektórzy nie mają KP od początku świata kupionego a mają powiedzmy 300k punktów i TOP100 świata
 

DeletedUser6429

Guest
A tobie dużo głupiej.Kp w plemionach koncentruje się na poprawie interfejsu nie zaś na przynoszeniu korzyści 'surowcowej' w grze.Wszyscy gracze są równi w tym znaczeniu.I nawet nie dawaj takich głupich pomysłów,niemcy decydują za co mamy płacić :|.A nie będą chceli prawdopodobnie wprowadzać twojego urojonego pomysłu

@UP
to były chyba sekundy! :|

@Maciek
w pełni popieram.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No "stary" dawno Cie nie było ale wróciłeś i rozbawiłeś mnie kolejnym pomysłem. oczywiście na NIE, poprzednicy dobrze wyjaśnili dlaczego.
 

DeletedUser84518

Guest
To nie jest Ogame, Ikariam, Gladiatus czy Bite Fight. Plemiona są dla wszystkich a nie tylko dla bogaczy a ten pomysł daje szanse dla tych którzy mają KP a ci bez KP kończą grę bo ktoś wymyślił jakiś głupi pomysł dał i admini się zgodzili na tę pomysł a tamci którzy nie mogą kupić KP tęsknią za starymi plemionami. I jaką widzisz sprawiedliwość? Opowiedz jeśli masz tyle odwagi twórco tematu. To nie jest gra tak jak Ogame, Ikariam, Gladiatus czy Bite Fight.
 

DeletedUser87284

Guest
A ja odpowiadam : Rzeczywiście subiektywnie na to patrzeć to trochę nie fair play...
PS : Czy mogę poprosić o kasację tematu ??? ;P
 

DeletedUser3200

Guest
Taka rada-następnym razem myśl, to modzi nie będą mieli tyle do kasowania.
 

DeletedUser

Guest
Oby tego nigdy nie wprowadzili... Z ogame tak własnie było, jak ja jeszcze grałem to nie było oficerów, antymaterii i innych pierdół. Był tylko komandor, który dawał podobne ulepszenia jak KP w Plemionach. Teraz ogame jest już całkiem sprzedane. Już praktycznie wystarczy ostro rzucić kasą i dobra pozycja gwarantowana... Dlatego gram w plemiona :D I liczę że z plemionami tak nie będzie :)
 

DeletedUser

Guest
pomyśl sobie ,że nie wszyscy mają premium i nie mają zamiaru wykupywać a chcemy być sprawiedliwi no nie???

oczywiście na nie
 

DeletedUser

Guest
Co, to ma być? Czy plemiona są dla tego kto ma większą, kieszeń? Stanowczo na nie! Poza tym jak chcesz mieć surowce, za pieniądze to wejdź na Allegro i tam znajdziesz surkę za kaskę; info dla adminów(szczególnie kmica :D) wchodźcie na Allegro i starajcie się banować te konta!
 

DeletedUser96857

Guest
piorun445 napisał:
pomyśl sobie ,że nie wszyscy mają premium i nie mają zamiaru wykupywać a chcemy być sprawiedliwi no nie???

oczywiście na nie
popieram ja nie kupuje PP awięc nie miał bym szans z innymi bogatymi plemiona to gra nie tylko dla bogatych każdy kto mapieniądze na opłate internetu i prondu i ma E-Mail to już wystarczy , aby móc grać przepraszam , bo już chyba odchodze od tematu





jesli napisałem z błendami przepraszam dopiero sie ucze pisac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
popieram ja nie kupuje PP awięc nie miał bym szans z innymi bogatymi plemiona to gra nie tylko dla bogatych każdy kto mapieniądze na opłate internetu i prondu i ma E-Mail to już wystarczy , aby móc grać przepraszam , bo już chyba odchodze od tematu





jesli napisałem z błendami przepraszam dopiero sie ucze pisac

Zainstaluj sobie mozille i Ci będzie poprawiać błędy tak jak w Wordzie :p
Większość grających w Plemiona to w wieku 13-18 lat którzy nie mają własnych dochodów tylko ich utrzymują rodzice (ja JESZCZE do takich należę:p) i może nie kupują KP i mają być gorsi z tego powodu od innych? To w takim razie może Plemiona biednym graczom załatwią pomoc Caritasu w kupnie KP:confused::confused::confused:
Ale jak już wcześniej pisałem, można kupić KP przez paypay ale ja próbowałem i nie umiem zrobić:( :p Ale z tego co wiem to długo schodzi zebranie 1$ a co dopiero 10
 

DeletedUser

Guest
Nie no raczej coś takiego nie wejdzie. Według mnie temat nie ma większego sensu więc go zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry