Muzyka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser74656
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to

  • Super pomysł

    Głosy: 7 26,9%
  • Może byc, ale wymaga paru poprawek

    Głosy: 3 11,5%
  • Zły pomysł

    Głosy: 16 61,5%

  • W sumie głosujących
    26
Status
Zamknięty.

DeletedUser74656

Guest
Co wy na to żeby jakaś muzyka grała na plemionach?
 

DeletedUser

Guest
Zdecydowanie zły pomysł;) A czemu? Już piszę:

1. Trzeba by stworzyć jakąś muzykę, a to kosztuje albo zajeło by sporo czasu, żeby sprecyzować co to ma być, rozpisać konkurs i wyłonić zwycięzcę.
2. Kwestai czysto technincza - muzyka z powietrza się nie bierze, każdy musiałby ją pobrać z serwera - a że grają tysiące graczy, to transfer wzrósł by kilkanaście-kilkadziesiąt razy.. Niestety przepustowość łącz jest ograniczona, tak jak wydajność maszyn..
3. Stworzenie wydajnego systemu do przesyłania graczom muzyki to dodatkowe koszty (duuże - trzeba by to zaprojektować, napisać i kupić kilka maszyn do tego), do tego utrzymanie całości powoduje dość spore koszty;) A pieniądze z nieba nie spadają niestety..
 

DeletedUser25236

Guest
a może jeszcze w prawym dolnym rogu telewizja?

zdecydowanie nie
 

DeletedUser102025

Guest
Jestem za.

Ale się co niektórzy oburzyli na ten pomysł. Ci którzy grali chocby w Stronghold przyznają mi rację, że to dobry pomysł. Jak komuś się nie podoba może na Traviana wrócic. Pozdro.
 

DeletedUser

Guest
możesz sobie właczyć muzyke z tuba i plemieona na jedno wychodzi
 

DeletedUser78702

Guest
wlacz se jakis metal :D i wlacz plemiona :p co za roznica?
 

DeletedUser66504

Guest
Winamp + Plemiona = To samo

dlatego na nie. po co obciążać server?
 

DeletedUser74235

Guest
Ale się co niektórzy oburzyli na ten pomysł. Ci którzy grali chocby w Stronghold przyznają mi rację, że to dobry pomysł. Jak komuś się nie podoba może na Traviana wrócic. Pozdro.

To zamiast grac w plemiona, idz graj w Twierdze. ;x
Dobry jestes...
Temat muzyki juz byl poruszany wiele razy, na co to komu? Problem samemu sobie wlaczyc? ;f
 

DeletedUser100669

Guest
witam wszystkich co do muzy na forum uwazam ze fajnie by było jak nasze plemnie by miało jakis swój klimacik i to my była muza nie jak wszystkie tylko taka zeby była tylko do plemnienia zeby nasze plemnie sie odznaczało oraz jak by ktos usłyszał nasz utwór czy cos podobniego zeby wiedzieli ze to jest od nas a nie od jakies innych gierków .
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem, pomysł jest taki sobie, jeżeli chcesz to puść ją sobie, najwiekszy problem to to, że z pewnościa byłby problem do tego cjaka ma być muzyka:(
 

DeletedUser

Guest
ja bym chcial zeby byla muzyka np energi basshunter itp lub jakas spokojna odpowiadajaca do gry znam muzyke do mouth&blade fajna jest taka mogla by byc
 
Status
Zamknięty.
Do góry