bank surowcowy

  • Rozpoczynający wątek 19adrin97
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam się pomysł

  • Tak

    Głosy: 15 32,6%
  • Nie

    Głosy: 31 67,4%

  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje zrobic coś takiego jak bank surowcowy.Oczywiście nie był by to żadny budynek.Gdy np mam nadmiar wysyłam surowce to tego banku.Kolega z plemienia mógłby napisać na forum pożyczam 5 tysięcy gliny ,i potem by to oddał.
 

DeletedUser78702

Guest
bylo to juz i nie przeszlo. Kiepski pomysl i niepotrzebny
 

DeletedUser79980

Guest
Pomysł jak powiedzieli poprzednicy nie potrzebny :) Masz nadmiar ? Wystaw na rynek ... poinformuj plemię i będzie dobrze :]

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
No dawno Cie nie było:p pomysł wzięty z forum. troszkę zmieniony ale i tak taki sam. Oczywiście na NIE
Stop wirtualnym bankom.
 

DeletedUser

Guest
Taa a skąd pewność , że by oddał
A po za tym od tego jest rynek
 

DeletedUser

Guest
Ja mam dosyć tych "normalnych" banków, więc jestem na nie. Sam pomysł jest dosyć mocno niesprecyzowany, oddajesz z procentem czy bez? W jaki sposób oddajesz surowce? Rzuciłeś hasło "bank surowców" i tyle, sprecyzuj to wszystko. Chociaż tak szczerze to ten pomysł się nie uda. Zapytaj Niemców czemu.
 

DeletedUser72702

Guest
Właśnie - sprecyzuj, więcej szczegółów, bo z tego co przeczytałem niewiele zrozumiałem, więc narazie jestem na nie - więcej szczegółów - może zmienie zdanie
 

DeletedUser

Guest
Ja dosyć rozumiem pomysł dla mnie pomysł okey. mogli by zrobić budynek droższy od pałacu np. i w niego by wsadzało się surowce określało czas i rosły by one o 1-10 % ? dobre? Moje Zdanie.
 

DeletedUser

Guest
pomysl do bani !! dlaczego?? od tego jest spichlerz !! to cos na podobe tych samoczynnych atakow, zeby samo wojo na farmienie regularnie szlo. Nie chce wam sie wchodzic na plemiona to wymyslacie Bog wie co. Rada dla was - zagrajcie sobie w pasjansa !! tam jak dzien nie wejdziesz to wiele nie stracisz i jak to wczesniej gdzies napisalem "inteligentny rycerz z glodu nie zdechnie" xD na nie
 

DeletedUser

Guest
Proponuje zrobic coś takiego jak bank surowcowy.Oczywiście nie był by to żadny budynek.Gdy np mam nadmiar wysyłam surowce to tego banku.Kolega z plemienia mógłby napisać na forum pożyczam 5 tysięcy gliny ,i potem by to oddał.

więcej szczegółów, ja to tak widzę, że 1 bank jest na cały świat, każdy bierze tyle ile jego kupcy uniosą??
jakby takie coś było zbudował bym 25 poziom rynku i co chwila po sury.
ale jestem na NIE, za dużo pierdół chcecie wprowadzić do plemion :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł jest zły, bo od czego jest rynek? Chyba ze się boicie wysyłać surki przez rynek, bo Niemcy nalicza wam podatek od przesyłania surowców hahaha :p
 

DeletedUser103751

Guest
a ja jestem za tylko według mnie powinno to wyglądac tak w rynku była by zakładka bank i np. zakładało by się konto w tym banku za załozenie np po 5k każdego surka i mozna by było pozyczać np. 1000 jakiegos surka na 5 dni do oddania 1300 i 5000 do oddania za 5 dni 6000 itd. a droga opcja banku to wzucanie surka na "lokate" take konto bankowe i surki z banku szły by np. 5h a za nie oddanie była by blokowana prodykcje puki surki ne zostana odzyska ne przez bank były by tez odsetki karne
 
Status
Zamknięty.
Do góry