Szczepy

  • Rozpoczynający wątek Sir. Kuba
  • Data rozpoczęcia

Podoba się


  • W sumie głosujących
    123
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Niektóre liczne plemiona mają problemy z ludźmi. Mogła by być opcja podzielenia plemienia na szczepy (wiem można zrobić 50/50, ale wtedy będzie 1 wspólne forum i jak jeden poprosi o pomoc to zaatakuje całe plemię). Na przykład:
Plemię "A" ma 300 członków, i Założyciel klika na opcje Szczepy i tworzy 6 szczepów:
Szczep 1
Szczep 2
Szczep 3
Szczep 4
Szczep 5
Szczep 6
Przydziela tam ADMINISTRATORÓW, którzy będą zarządzać całym szczepem, a Założyciel będzie mógł mu wziąć tą rangę i dać komuś innemu.
W tedy nie było by zamieszania bo każdy by był w szczepie a na mapie będzie pisać

Nick
Szczep (nazwa)
Plemię (nazwa)

Na przykład:
Sir. Kuba
Szczep 1
Plemię "A"


Co wy na to?
 

DeletedUser95328

Guest
Pomysł nie głupi.Taka opcja się często przyda.Co tu dużo pisać jestem na TAK.
 

DeletedUser26050

Guest
nie

mi sie osobieście pomysł nie podoba, nie ma co kombinować z plemionami bo jest dobrze tak jak jest, na nie
 

DeletedUser78702

Guest
no i po co caly czas kombinowac jak by tu ulatwic plemiona? pomysl jest beznadziejny i niepotrzebny.

wiem można zrobić 50/50, ale wtedy będzie 1 wspólne forum i jak jeden poprosi o pomoc to zaatakuje całe plemię

I tutaj nie rozumiem o co ci chodzi. czy tak bardzo ci to przeszkadza? i pomysl jak beda te szczepy i zaatakujesz jakiegos goscia z jednego z nich, to szczep moze poprosic o pomoc te inne i rezultat bedzie taki sam

Na nie.
 

DeletedUser11450

Guest
Jestem na nie. Niepotrzebne udziwnienie, dobrze jest tak jak teraz :p
 

DeletedUser99486

Guest
Osobiscie pomysl mi sie podoba,aczkolwiek szczerze watpie w to ze nasza administracja sie zgodzi ... A co dopiero Niemcy :p
 

DeletedUser

Guest
Co się rozpisywać - głupi pomysł, chociaż mądrzejszy od niektórych(np. od drabiniarzy xD).
 

DeletedUser78646

Guest
NIE

Po co kombinować.
Moje plemię sie dzieli tak jeśli kogoś atakują z k28 to pomoc ma dość max w 3godziny a jeśli powyżej to nie ma sensu.
 

DeletedUser91121

Guest
300 członków??:D takie plemiona sa przez 3 tygodnie tylko potem sie rozpadają jak inne masówki max członków w plemieniu jest 100-120 co sie spotkałem i dobrze sobie radzą, więc pomysł jest bezużyteczny
 

DeletedUser84518

Guest
NIE 1/10

EXPRESS TARCZA
Zajrzyjcie na artykuł u góry.
Tam jest napisane coś podobnego do tego tematu.
Jestem na

NIE

Crystal_128_error.svg
 

DeletedUser

Guest
To by znacznie ulatwilo zycie... ale.. to troche taka fantazja :))
 

DeletedUser

Guest
Twój pomysł jest zły, plemiona, które mają 300 członków szybko się rozpadają i opcja jest nie potrzebna. Założe się, że ty jesteś w jednej z takich masówek :D
 

DeletedUser

Guest
Ja bym nieco to ulepszył...
W niektórych plemionach jest tak zwany podział na grupy, składający się z 10-15 osób. W tych grupach są gracze znajdujący sie blisko siebie i często organizują wspólne akcje. Nie tworzylibyśmy 'szczepów', tylko grupy. Byłoby wiadomo kto zarządza grupą i kto się w niej znajduje, ale nie byłoby to tworzenie nowego plemienia ;] Reszta by pozostała ta sama.
 

DeletedUser100176

Guest
Ta opcja się nie przyda.Jestem na nie. Pewnie że nie.:D
 

DeletedUser

Guest
Beznadzieja...przyda sie tylko w masówkach...mając tyle szczepów wiecej będzie sabotaży...
 

DeletedUser

Guest
Nawet nawet, ale nadal nie rozumiem, jak mają być dzielone te szczepy, czy na kontynenty cz na osobowości?
 

DeletedUser

Guest
300 członków??:D takie plemiona sa przez 3 tygodnie tylko potem sie rozpadają jak inne masówki max członków w plemieniu jest 100-120 co sie spotkałem i dobrze sobie radzą, więc pomysł jest bezużyteczny

Owszem są takie plemiona, ale tylko na początku gry, jakiś nowy świat, 1-y dzień poszukiwanie członków- dobrych- i takie tam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser40142

Guest
Przecież plemiona robią grupy, z pathmakerami... I można członkom przydzielić ukryte fora... Nie rozumiem po co jeszcze jedna niepotrzebna opcja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry