Ten dział forum

  • Rozpoczynający wątek didzejBRAT
  • Data rozpoczęcia

Co o tym uważasz?

  • Tak to prawda!

    Głosy: 3 42,9%
  • Nie wcalę tak nie myślę!

    Głosy: 4 57,1%
  • Nie wiem.

    Głosy: 0 0,0%
  • Chyba tak.

    Głosy: 0 0,0%
  • Chyba nie.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, przystąpie od razu do kwestii. Czy nie uważacie że ten dział forum poświęcony pomysłom jest poprostu po to żeby takie dzieci naiwne tu pisały? Nie mówię o wszystkich bo niektórzy mają dobre pomysły i chciałyby coś zmienić w grze. Ale każdy kto czytał choć parę postów wie że admini i tak nic nie odpisują nie wiem nawet czy na to patrzą, to jest tylko po to żeby ludzie mogli gdzieś napisać o swoich pomysłach. Nie możliwe że wy się na to nabieracie, napisałem ten temat tylko po to żeby ludziom to uświadomić. Proszę o odpis.
Dlatego też moja propozycja żeby usunąć ten dział, ale ważniejsze jest to pytanie, ta propozycja jest dlatego że musi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Koleś... nie pisz tego o czym nie wiesz... już twoja ilość postów o wszystkim świadczy n/c jedna z moich propozycji np. została wprowadzona, chodzi o raporty przy wioskach.
 

DeletedUser3200

Guest
Ale ma rację, większość pomysłów nie jest odwiedzanych przez adminów.
 

DeletedUser78702

Guest
HAHA! no patrz krytykujac ludzi robisz to samo co oni :D:D jak juz napisales niektórzy mają dobre pomysły i chciałyby coś zmienić w grze (<< i wlasnie tez troche dzieki temu ten dzial jewst dobry) oraz tylko po to żeby ludzie mogli gdzieś napisać o swoich pomysłach. (<<no wlasnie, o to chodzi w tym dziale, wiec nie wiem co do niego masz.)...
napisałem ten temat tylko po to żeby ludziom to uświadomić.
alez my to doskonale wiemy i widzisz aby bylo to zmienione?

moze i faktycznie masz troche racji, ale tylko troche. chodzi o to aby ludzi mogli wypowiedziec sie na ten temat, aby dac ,,natchnienie" tworcom. przeciez kilka tysiecy ludzi zdziala wiecej niz grupka adminow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry