Ranking

  • Rozpoczynający wątek Sir. Kuba
  • Data rozpoczęcia

Jaka propzycja?


  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Paint, zaznaczyłem z jakiegos plemienia Członkowie i wkleiłem na 2 ss proste.



Pozdrawiam,
Sir. Kuba.
 

DeletedUser8802

Guest
mi wystarczaly zakladki jedynie ranking ogolny i na k :p raz tylko wchodzilem w ranking agresora i obroncy by zobaczyc co to ;p a te czlonki to po co? jak chcesz plemie wybrac to bierzesz najczesciej 1 z top na k a nie z besl liczba ludu na servie:D
 

DeletedUser78702

Guest
Nie ma to większego sensu, ale chcialbym zobaczyc najwieksza masowke... tak z 500 czlonkow :p
 

DeletedUser95328

Guest
Hehe dobre...Wiem, że troche temat odkopałem ale fajne by coś takiego było:D
 

DeletedUser121859

Guest
hm a po co było by to potrzebne? ktos napisał o sortowaniu a o ty by sie przydało
 

DeletedUser95328

Guest
no wiesz coś takiego byłoby ciekawe bo np. mnie interesuje największa masówa;)I niektórzy chcieliby do takiej masówy dołączyć...
 

DeletedUser123308

Guest
Głos oddałem, ankieta publiczna, więc możecie se sprawdzić na co :D

Nie wiem co wgl. by to dało...frajde? "Podniete", że nie jestem w największej masówce? Albo nową robote dla NeoChild'ów "Zróbmy największe plemie i będziemy TOPŁan w "Członkach" o_O
Jestem ciekaw jak by to się sprawdziło na 40 świecie :p
 

DeletedUser109506

Guest
*****

Niepotrzebne według mnie.
O ile zakładki ranking plemienia, ranking na K mają w zamyśle ukazywać ukazywać siłę danego plemienia ogólnie/na kontynencie, o tyle ona o niczym ważnym dla gry nie poinformuje.
Poza tym przyuważ, że każda z zakładek ma swój odpowiednik dla gracza jak i dla plemienia: Plemiona-Gracz, Gracze na K-Plemiona na K, Pokonani przecwinicy-Pokonani przeciwnicy plemiona-mysle iz taki był zamysł twórców... Jaki odpowiednik "członkowie" stworzysz dla pojedynczych graczy? :D[/QUOTE

inne kontrargumenty masz wypisane powyżej :)

ale ogólnie pomysł nie jest bez sensu ;)
 

DeletedUser

Guest
Jest bez sensu bo po co komuś znać największą masówę?! Jaki w tym jest cel? To nic nie da poza dodatkowym obciążeniem serwera i opóźnieniem w przeliczaniu danych.
 

DeletedUser2254

Guest
Jest bez sensu bo po co komuś znać największą masówę?! Jaki w tym jest cel? To nic nie da poza dodatkowym obciążeniem serwera i opóźnieniem w przeliczaniu danych.

Ależ oczywiście, że jest w tym cel. Znając po kolei listę największych masówek moga się one szybko stać łatwym celem ekip rozbijających plemiona. Jest w tym dużo pożytku, dzięki temu sortowaniu liczba masówek diametralnie spadnie ;]
 

DeletedUser

Guest
Ależ oczywiście, że jest w tym cel. Znając po kolei listę największych masówek moga się one szybko stać łatwym celem ekip rozbijających plemiona. Jest w tym dużo pożytku, dzięki temu sortowaniu liczba masówek diametralnie spadnie ;]

Zrobić sabota masówce to żadna sztuka i nie ma w tym za dużego pożytku. Lepiej rozwalać konkurencję i zagrożenie :p
 

DeletedUser72702

Guest
Jestem na NIE. Zupełnie nie potrzebne i nieprzydatne.
 

DeletedUser

Guest
I co największe masówki będą w czołówce ? Pomysł na nie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry