Temat 90% nie

  • Rozpoczynający wątek Don Sancho
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za kasowaniem tematów które mają 10% poparcia?

  • Tak

    Głosy: 41 54,7%
  • Nie

    Głosy: 24 32,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 10 13,3%

  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
hubertos97
Twórca tematu: Temat od 30 postów

Cytat:

"Może i niektórzy pomyślą że mam nierówno pod sufitem, ale jest na tym forum kilka osób których nudzi czytanie tematów założonych przez ludków którzy założyli konto tylko dlatego że pojawił im się w głowie pomysł. Potem jest krytykowany, wyśmiewany, a autor tnie się po kątach (ironia). Zatem proponuję wprowadzenie opcji założenie tematów powyżej 25-30 postów. Zapobiegło by to pladze neo na naszym forum. Proszę, wypowiadajcie się co o tym sądzicie. Mówcie co myślicie. Nie krępujcie się."

Taka była propozycja hubertos97
Głosy za i przeciw były motywowane tym samym, czyli jest taka potrzeba więc może na mój sposób.

Każdy temat który ma 9 z 10 głosów przeciw byłby automatycznie kasowany/zamykany przez moderatora.

Mam nadzieję że ten sposób byłby do przyjęcia przez wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie hubertos97
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser91728

Guest
Ej ale był już taki temat. Tylko poparcie - coś nowego jestem Za oczywiście ograniczmy te niektóre durne tematy :D
 

DeletedUser

Guest
Interesujące, aczkolwiek nie bardzo rozumiem po co to jest...
Proszę o wytłumaczenie. Coś takiego nie zakończy plagi bezsensownych tematów. Poza tym jak w temacie własnych ataków zrobić sondę? Czy dużą mam ilość pik? I odpowiedź tak, lub nie?

Poza tym WYDAJE mi się, że hubertos mówił o całym forum, a nie jedynie dziale propozycje.

Dałem głos- nie mam zdania. Brakuje jednak wymaga dopracowania, bowiem pomysł dobry z niezakładaniem tematów, aczkolwiek powinno to funkcjonować na kązdych forach, a nie jedynie dziale propozycje i miejscami prezentacje plemion.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Interesujące, aczkolwiek nie bardzo rozumiem po co to jest...
Proszę o wytłumaczenie. Coś takiego nie zakończy plagi bezsensownych tematów. Poza tym jak w temacie własnych ataków zrobić sondę? Czy dużą mam ilość pik? I odpowiedź tak, lub nie?

Poza tym WYDAJE mi się, że hubertos mówił o całym forum, a nie jedynie dziale propozycje.

Dałem głos- nie mam zdania. Brakuje jednak wymaga dopracowania, bowiem pomysł dobry z niezakładaniem tematów, aczkolwiek powinno to funkcjonować na kązdych forach, a nie jedynie dziale propozycje i miejscami prezentacje plemion.

Chodzi tylko o dział propozycje.
Niestety innych bez ankiety nie bardzo jest jak ocenić.
 

DeletedUser93689

Guest
Dobra ja zaczynam już spamować bo do 30 postów mi jeszcze trochę brakuje, zresztą tak samo jak i pomysłów.
 

DeletedUser66504

Guest
Hmm to dużo pracy dla moda (ale po to jest :D) chyba, że temat automatycznie by się usuwał.
 

DeletedUser93204

Guest
hubertos97
Twórca tematu: Temat od 30 postów

Cytat:

"Może i niektórzy pomyślą że mam nierówno pod sufitem, ale jest na tym forum kilka osób których nudzi czytanie tematów założonych przez ludków którzy założyli konto tylko dlatego że pojawił im się w głowie pomysł. Potem jest krytykowany, wyśmiewany, a autor tnie się po kątach (ironia). Zatem proponuję wprowadzenie opcji założenie tematów powyżej 25-30 postów. Zapobiegło by to pladze neo na naszym forum. Proszę, wypowiadajcie się co o tym sądzicie. Mówcie co myślicie. Nie krępujcie się."

Taka była propozycja hubertos97
Głosy za i przeciw były motywowane tym samym, czyli jest taka potrzeba więc może na mój sposób.

Każdy temat który ma 9 z 10 głosów przeciw byłby automatycznie kasowany/zamykany przez moderatora.

Mam nadzieję że ten sposób byłby do przyjęcia przez wszystkich którzy wypowiedzieli się w temacie hubertos97

NIe i jeszcze raz nie jest zrobione na samym prawie dole okienko i tam są najpopularniejsze tematy.I czy tam jest 30 postów nie jest więcej.Jeżeli ktoś przedstawi pomysł i chce żeby duża ilość wiary zagłosowała i napisała odpowiedż to 30 postów nie wystarczy.Był już ten temat.Jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Tak oczywiście jestem za ograniczeniem propozycji które są zakładane przez graczy którzy nie mają 30 postów - dzięki temu będzie mniej durnych propozycji i forum nie będzie tak zaśmiecone niż teraz co 3 minuty nowa propozycja ;)

Co do drugiej częsci myśle że róznież macie racje 90 % graczy przeciw - kasacja tematu :D Oczywiście jestem za ;)
 

DeletedUser63121

Guest
Wprowadzenie tego pomysłu sprawi, że dzieci neo, o których mówisz, będą spamować, żeby mieć te 30 postów jak najszybciej. Takich tematów jak ten było już dużo (przeszukajcie forum). Oczywiście jestem na "nie", ponieważ to jeszcze bardziej zwiększy ilość spamu; zamykanie/usuwanie powyżej 90% sprzeciwu odpada. Pomyśl: kilku kolesi się zmówi i pozakładają kilka kont, tylko po to, żeby obalić pomysł, który im nie pasuje. Nawet 1 człowiek, któremu nie pasuje temat, założy szybko 10 kont i już temat obalony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Wprowadzenie tego pomysłu sprawi, że dzieci neo, o których mówisz, będą spamować, żeby mieć te 30 postów jak najszybciej. Takich tematów jak ten było już dużo (przeszukajcie forum). Oczywiście jestem na "nie", ponieważ to jeszcze bardziej zwiększy ilość spamu.

To trzeba sie zdecydować albo więcej spamu albo więcej durnych propozycji ;)
To albo to :D
 

DeletedUser8709

Guest
automatycznie kasowany/zamykany przez moderatora


To moderator to automat? :D
Po raz kolejny ten sam pomysł i po raz kolejny jestem na nie.
 

DeletedUser99140

Guest
eee

Pomysł debilny. Czemu? Jak by było takie ograniczenie a twórca chciałby podzielić się tym ze światem to nabije te posty na durnych tematach . np w tym dziale postami typu "super". Zdecydowane NIE
 

DeletedUser97810

Guest
Jestem na nie a dlaczego? Bo co ma do rzeczy liczba postów do tego czy ktoś jest nobem czy nie :confused:

załóżmy, że jestem taką osobą, nie mogę założyć to nabijam posty w jakimś temacie (chociażby robiąc spam) i zakładam temat tutaj. Trzeba by było kombinować żeby coś takiego wprowadzić a efektu raczej by nie było :)
 

DeletedUser98935

Guest
hubertos97
Twórca tematu: Temat od 30 postów

Cytat:

"Może i niektórzy pomyślą że mam nierówno pod sufitem, ale jest na tym forum kilka osób których nudzi czytanie tematów założonych przez ludków którzy założyli konto tylko dlatego że pojawił im się w głowie pomysł. Potem jest krytykowany, wyśmiewany, a autor tnie się po kątach (ironia).

Jestem na "nie". Każdy autor odpowiada za swoje dzieło. Jeżeli komuś zaświta pomysł w głowie i chce się podzielić tym z innymi i znać opinie innych - to ma prawo do tego. On bierze na swoje barki krytykę.:rolleyes:
 

DeletedUser37292

Guest
Jestem za jak najbardziej niech zapracują na to by mogli otworzyć temat :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry