Przegląd wydarzeń na forum (log aktywności Moderatorów)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser90645
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz mój pomysł?

  • Tak

    Głosy: 30 73,2%
  • Nie

    Głosy: 11 26,8%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser90645

Guest
Witam,
Istnieje coś takiego w Plemieniu jak przegląd wydarzeń plemienia, chodzi mi o takie coś:
"
30.01.
15:41 Gracz (123) zmienił tekst wewnętrzny.
30.01.
14:09 Gracz (321) został zaproszony przez gracza (123)
30.01.
13:27 (111) zmienił tekst wewnętrzny.
30.01.
13:09 (132) zmienił prawa i tytuł (123).
"

Proponowałbym wprowadzenie identycznej opcji, która nie informowałaby o wydarzeniach zachodzących w Plemieniu, lecz o wydarzeniach z Forum Plemienia, coś w rodzaju "logu aktywności moderatorów".
Przykłady wydarzeń, jakie miałyby się pojawiać:
"Gracz (123) zablokował temat (temat testowy)";
"Gracz (321) usunął wiadomość gracza (111) w temacie (byle jaki temat)";
"Gracz (222) dodał zakładkę: (nazwa zakładki)";
"Gracz (333) usunął temat (temat do usunięcia)";
i inne.

Myślę, że zapobiegłoby to sytuacjom, w których nie wiadomo kto i kiedy coś usunął, zmienił.. Dzisiaj trudno dojść do tego, kto skasował dany temat z forum, wiem, że trzeba uważać komu i jakie prawa się daje, ale dobrze byłoby wiedzieć, co i kto robi..
 

DeletedUser78702

Guest
mogloby byc, tylko bez takich szczegolowych informacji, jak np.Gracz (321) usunął wiadomość gracza (111) w temacie (teletubisie :p)
 

DeletedUser75231

Guest
Dałem "popieram" ale administracja nie chcę wprowadzić na forum żeby było widać kto zamknął itd więc wątpię, że to przejdzie.
 

DeletedUser93933

Guest
Na nie. Ja prawa do moderatora daję tylko tym, którym ufam, a nie tym, co mi mogą zrobić bałagan na forum.
 

DeletedUser

Guest
Był taki temat już tu rozdrapywany:cool:
Podobnie jak w tamtym jestem za ostatecznie nie ma tego (chyba) więcej niż w przeglądzie plemiennym.
 

DeletedUser

Guest
Mnie pomysł się bardzo podoba, ale moim zdaniem byłby wtedy dwie zakładki a mianowicie:
~Wydarzenia~
~Forum~
 
Status
Zamknięty.
Do góry