AntyNOOB

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3200
  • Data rozpoczęcia

Jaki pomysł wybierasz


  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.

DeletedUser14218

Guest
krytyka

Czytalem setki dobrych komentarzy na forum ludzi którzy napisali ich kilka, ale przydatnych.

Druga sprawa, ktos normalny osiagnal cos znaczacego w grze i chce zalozyc temat-sprawozdanie w dziale pojedyncze najazdy - i klops nie moze.

Inna rzecz, gracz czyta i pisze jedynie w tym dziale, mógl napisac kilka komentarzy a ma fajny pomysl - i znowu blokada w niego uderza.

W obu czestych przypadkach pomysl uderza w gracza wartosciowego, który by to obejsc musi sie zachowac tak jak ktos kogo zwalczacie. Wniosek jest jeden - do bani.

Naucz sie lepiej czytac szybciej jeden z drugim, najlepiej calymi stronami, posty trudniejsze w zrozumieniu ciebie spowolnia bo sa tego warte. Zamiast innych blokowac pracuj nad soba lub sam sie zglos na moda forum. Jedynie system rang za wybitne teksty nadawanych przez administracje forum uwazam za jakos sprawiedliwy.

Temat wyssany z palca, pachnie dzieckiem neo lub noobkiem który nie lubi sie meczyc. Jak byscie jeden z drugim pomysleli to byscie zaczeli edukowac mlodziez jak co robic poprawnie, zamiast tepic.

Na naszym forum plemiennym tez mamy 12-16 latków ale ich radosna twórczosc to nie wypociny dziecka tylko teksty pelne wyjatkowego humoru i cietej riposty, ale pracowalismy nad nimi dlugo, tepiac idiotyczne teksty lub dajac im pole do takowych w specjalnym miejscu. Z biegiem czasu idiotyzm wygasl i teraz cale plemie kilkudziesieciu osób ma ubaw. Ale Wy to takich tepicie, pewnie wyrzucacie z plemienia i zjedziecie mu wioski za pare tekstów nie pasujacych do Waszego poziomu. Czytam sobie te propozycje i zastanawia mnie, ze ostatnio poziom dyskusji i pomyslów opadl. Za to wielu obecnych tu autorów postów wypowiada sie czesto ale ze znikomym poziomem innowacji w innych tu tematach.
Leccie sie czasem przewietrzyc, i piszcie pozniej jednego przemyslanego posta niz 5-10 w kazdym temacie rzuconych ukradkiem zdan. A pozniej ma 100-200 postów i uwaza sie jeden z drugim za wielkiego pisarza.

Apeluje do moda o zamkniecie tematu bo malo wnosi do forum pozytywów.
Ja pisze i dzialam wedle jednej zasady: pomagaj, zachecaj, radz, zamiast zakazuj, wymagaj i rzadz.

Pomysl uderza dostatecznie duza liczbe graczy, bo nawet jedna wartosciowa osoba stracona to tragedia. Strata tysiecy bzdurnych tematów i postów to jedynie statystyka. Jestem na NIE bo wole otwarte forum ze swoim jako takim poziomem niz obnizenie jego jakosci i zywiolowosci bo grupie osób sie nie chce za duzo czytac.

(Nie posiadam polskich znaków, poniewaz zyje na obczyznie, wysil sie i czytaj ze zrozumieniem)
 

DeletedUser78702

Guest
Mam pomysł. Może by tak sam założyciel tematu określał warunki. Czy to będzie wolne forum, czy to będzie forum dostępne tylko dla osób które mają około 60 postów?
 

DeletedUser14218

Guest
Do Pierdakusa

A moze noobku wezmiesz wszystkie swoje jednozdaniowe posty skasujesz i zedytujesz swój pierwszy w tym temacie? Zobaczylbys jaki poziom sam stanowisz. Ale o boze, to moze miec nawet 15 linijek tekstu :p :eek:
 

DeletedUser

Guest
Czytalem setki dobrych komentarzy na forum ludzi którzy napisali ich kilka, ale przydatnych.

Druga sprawa, ktos normalny osiagnal cos znaczacego w grze i chce zalozyc temat-sprawozdanie w dziale pojedyncze najazdy - i klops nie moze.

Inna rzecz, gracz czyta i pisze jedynie w tym dziale, mógl napisac kilka komentarzy a ma fajny pomysl - i znowu blokada w niego uderza.

W obu czestych przypadkach pomysl uderza w gracza wartosciowego, który by to obejsc musi sie zachowac tak jak ktos kogo zwalczacie. Wniosek jest jeden - do bani.

Naucz sie lepiej czytac szybciej jeden z drugim, najlepiej calymi stronami, posty trudniejsze w zrozumieniu ciebie spowolnia bo sa tego warte. Zamiast innych blokowac pracuj nad soba lub sam sie zglos na moda forum. Jedynie system rang za wybitne teksty nadawanych przez administracje forum uwazam za jakos sprawiedliwy.

Temat wyssany z palca, pachnie dzieckiem neo lub noobkiem który nie lubi sie meczyc. Jak byscie jeden z drugim pomysleli to byscie zaczeli edukowac mlodziez jak co robic poprawnie, zamiast tepic.

Na naszym forum plemiennym tez mamy 12-16 latków ale ich radosna twórczosc to nie wypociny dziecka tylko teksty pelne wyjatkowego humoru i cietej riposty, ale pracowalismy nad nimi dlugo, tepiac idiotyczne teksty lub dajac im pole do takowych w specjalnym miejscu. Z biegiem czasu idiotyzm wygasl i teraz cale plemie kilkudziesieciu osób ma ubaw. Ale Wy to takich tepicie, pewnie wyrzucacie z plemienia i zjedziecie mu wioski za pare tekstów nie pasujacych do Waszego poziomu. Czytam sobie te propozycje i zastanawia mnie, ze ostatnio poziom dyskusji i pomyslów opadl. Za to wielu obecnych tu autorów postów wypowiada sie czesto ale ze znikomym poziomem innowacji w innych tu tematach.
Leccie sie czasem przewietrzyc, i piszcie pozniej jednego przemyslanego posta niz 5-10 w kazdym temacie rzuconych ukradkiem zdan. A pozniej ma 100-200 postów i uwaza sie jeden z drugim za wielkiego pisarza.

Apeluje do moda o zamkniecie tematu bo malo wnosi do forum pozytywów.
Ja pisze i dzialam wedle jednej zasady: pomagaj, zachecaj, radz, zamiast zakazuj, wymagaj i rzadz.

Pomysl uderza dostatecznie duza liczbe graczy, bo nawet jedna wartosciowa osoba stracona to tragedia. Strata tysiecy bzdurnych tematów i postów to jedynie statystyka. Jestem na NIE bo wole otwarte forum ze swoim jako takim poziomem niz obnizenie jego jakosci i zywiolowosci bo grupie osób sie nie chce za duzo czytac.

(Nie posiadam polskich znaków, poniewaz zyje na obczyznie, wysil sie i czytaj ze zrozumieniem)
Masz rację ale to nic nie zmienia.Temat został założony jako kontynuacja poprzednich tematów w tej samej sprawie. Jeżeli istnieje zainteresowanie to cokolwiek trzeba z tym zrobić.
Jeżeli czytałeś poprzednie posty to wiesz że nie Ty jeden chciałbyś "punktów reputacji"
Ja nie mam pojęcia czemu mają służyć obecne "stopnie" za wypociny zależne od tego czy lubię pisać czy nie.
Ps
Zobacz jakie nowe tematy powstały (chyba) równocześnie z Twoim postem.
 

DeletedUser

Guest
Temat dotyczy mnie gdyż "nabijam" licznik od kilku dni.
Co do "stażu" - mam go ponad rok ;p więc bym nie płakał...

A teraz na poważnie.

Nie każdy piszący pojedyńcze posty musi być 8-letnim uczniem podstawówki, jak również osoba mająca 200 postów nie musi być kimś znającym grę - na upartego wystarczy dać po 1 poście w każdym temacie - bez spamu osiągnę "znaczące" wyniki - zajmie mi to 1 dzień.
Tak samo przełożenie z rankingu światów - niektórzy grają agresywnie i mają po kilka mln pkt, zaś innym "wystarcza" kilkaset tyś pkt.
Jedni grają na polskich, inni grali na obcojęzycznych...
Część graczy gra/grała na kilku kontach/nickach
Jak ich oceniać...
Sprawdzałem na światach gdzie obecnie już nie gram - nie ma mnie w statystykach... więc skąd mam wziąć "podkładkę" jakie miałem wyniki - "kiedyś tam"...
Kto potwierdzałby "dane" gracza...
Jest masa uwag - pytanie, czy ma to jakiś sens...

Może dać w okienku każdego piszącego ikonkę +/- i każdy gracz mógłby w każdym temacie "ocenić" WYPOWIEDŹ odnośnie DANEGO tematu klikając na "+" lub "-".
Gracze mający np. powyżej 100 "+" mieliby "większy szacunek"(np. symbol honorowy), zaś gracze mający powyżej 100 "-" mieliby blokadę dokonywania wpisów/tematów np. na 2 tygodnie.

Jest "jeden" problem - LUDZIE ...

Wystarczy poczytać forum - nie mówiąc o grze, by spotkać osoby "bawiące się" w sabotaże - KTO DA WŁASNĄ GŁOWĘ, że takie osoby nie zrobią "nalotu" na dowolnego gracza by "dać" mu np 101 "-" dla zabawy...
Wszelkie "rankingi/oceny" są czysto umowne...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Problem pozostaje bez dobrego rozwiązania może kiedyś znajdziemy coś bezkonfliktowego.
Efekt jednak jest @drubens zabrał się do zamykania takowych tematów :)
 

DeletedUser3200

Guest
Wniosek jest taki-jak mocno naspamujemy w temacie z dobrym pomysłem to admini w końcu się nim zainteresują :)
 

DeletedUser93689

Guest
Yahoo Serious Jestem na kolanach, myślałem że już takich ludzi nie ma na tym forum, podniosę się chyba dopiero nad ranem bo hołd musi mieć swoją wagę.

Tak właśnie, tak trzeba myśleć!

Yahoo Serious - na KRÓLA - chcę być w jego plemieniu!
 

DeletedUser3200

Guest
A ja zauważyłem, że admini wzięli sobie do serca te błagania.\
Był sobie temat "Nowa jednostka". Wchodzę w niego, oczywiście bez czytania głosuję na "kiepski pomysł" i "Wyślij". A tu zdziwko-"Temat nie istnieje. Skontaktuj się z administratorem".
 

DeletedUser8709

Guest
Zakładanie tematów od 30/50 postów

Nie. Niektóre osoby zakładają konto tylko po to, by poradzić się w dziale "Pomoc" lub zaprezentować plemię. Osoby, chcące wnieść coś ciekawego, będą zmuszone do nabicia tych trzydziestu postów, w krótkim czasie, co zaowocuje jeszcze większym spamem.

Usuwanie tematu, gdy więcej niż 90% głosów jest na nie

A gdy pierwsza głosująca osoba odda głos na 'NIE' to temat zostanie usunięty?
Dlatego jestem na NIE

Poza tym zarejestrowany jestem na forum od długiego czasu, a mam 55 postów, to znaczy, że nie każdy, kto ma mało postów jest "noobem" - ale co ma słowo "noob" do forum? :p
 

DeletedUser92754

Guest
A może zamiast ograniczeń niech każdy sobie przemyśli jak postępuje.

ja mam 3 złote zasady.
1.stawiam na jakość nie ilość
2.Szanuję innych userów nieważne jakie mają zdanie (odmienne niż moje czy podobne do mojego)
3.Umiem oddzielić moje odczucia od tego jak coś jest obiektywnie ocenione.
Mam mało postów bo jest dużo tematów w których praktycznie uczestniczyć nie chcę więc nie piszę.Po za tym zasada ilości postów przyczyniła by się do ilości zamieszczanego spamu.



Pozdrawiam
 

DeletedUser5820

Guest
Szczerze i bezpośrednio? Beznadzieja :p

Po pierwsze - funkcja moderatora forum od parady nie jest. Już on powinien dbać o to, by sprzątać forum ze spamerskich czy głupich komentarzy.

Po drugie - zawsze jakiś głupi post można zaraportować, jeśli uważamy, że naszym zdaniem łamie zasady funkcjonowania forum bądź przyzwoitej dyskusji - służy do tego ikonka trójkącika pod avatarem przy każdej wiadomości.

Po trzecie - uważam że należy doprecyzować pewne definicje - nooba, dziecka neo. Nie każdy rozumie je w ten sam sposób. Zresztą - kryteria określania czy dany ktos jest dzieckiem neo, czy tylko upierdliwym userem lubiącym robić dużo szumu wokół własnej osoby są względne. I tu przechodzimy do punktu czwartego:

Każdy ma prawo zabrać głos na forum. Niestety gra jest taka, że może się w nią wkręcić zarówno 10 latek jak i 40 latek. To moderatorzy pilnują porządku.

Po piate w końcu - proszę mi wyjaśnić gdzie jest logika wskazująca że ten użytkownik, co ma setki postów jest "lepszy" niż ten co ma ich kilkanaście i dlatego tematy może zakładać? Bo ewidentnie tego pojąć nie mogę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry