`Swiat [24] =Styl=

Świat [24] według Ciebie powinien:

  • Być w starym stylu, prędkość x1 ;)

    Głosy: 3 12,5%
  • Być w nowym stylu, prędkość x1 ;)

    Głosy: 5 20,8%
  • Być w starym stylu, prędkość x1,5 ;)

    Głosy: 1 4,2%
  • Być w nowym stylu, prędkość x1,5 ;)

    Głosy: 2 8,3%
  • Być w starym stylu, prędkość x2 ;)

    Głosy: 2 8,3%
  • Być w nowym stylu, prędkość x2 ;)

    Głosy: 11 45,8%

  • W sumie głosujących
    24
Status
Zamknięty.

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
`Ponieważ w danej chwili świat [24] nie powstał, ale na pewno powstanie i będą się toczyć rozmowy odnośnie jego stylu tak więc proponuj przeprowadzić sondę w której rozpatrzymy kilka możliwości. Proszę bierzcie w niej udział. Liczę iż administratorzy zwrócą uwagę na tą sondę przy uzgadnianiu informacji serwerowych. Jeżeli w sondzie nie ma opcji która was interesuje to napiszcie ją w poście, aczkolwiek coś sensownego a nie jakieś cuda-niewidy ;)

#Pozdrawiam, KnazZo.
:rolleyes:
 

KnazZo

Miecznik
Wynik reakcji
83
Oczywiście zapomniałem dodać w sondzie iż przy prędkości świata x2 prędkość jednostek wynosi x0,5 ;)

2x0,5=1

Ja tam wolę stary styl przy prędkości x1 ponieważ numer 24 jest taki specyficzny i kojarzy sie z dobą, ale też marzę o świecie podobnym do 1szego... Nigdy nie zapomnę ludzi z którymi tam grałem(same sławy).. Oni tez pewnie pamiętają Vinrael/Vinthol ktory wraz z Ryzy9 i AlmightyOv trzymali sie razem i spiskowali :pp !// Zostalem pojechany przez Legion X i Celtów
 

DeletedUser

Guest
stary styl gry prędkość 2 bez tych monet!!!

Ja tam wolę stary styl przy prędkości x1 ponieważ numer 24 jest taki specyficzny i kojarzy sie z dobą, ale też marzę o świecie podobnym do 1szego... Nigdy nie zapomnę ludzi z którymi tam grałem(same sławy).. Oni tez pewnie pamiętają Vinrael/Vinthol ktory wraz z Ryzy9 i AlmightyOv trzymali sie razem i spiskowali p !// Zostalem pojechany przez Legion X i Celtów
heh legion dalej ciagnie a celty padły i powatało z nich KO i z nimi aktualnie mamy pon i nie wiem po co!!!
 

DeletedUser

Guest
stary styl gry prędkość 2 bez tych monet!!!


heh legion dalej ciagnie a celty padły i powatało z nich KO i z nimi aktualnie mamy pon i nie wiem po co!!!

hmm czyżbyśmy mieli taki świat? A no tak mamy dopiero powstały 23. Już wam się w głowach przewraca od tych nowych ś...
 

DeletedUser5820

Guest
Dopiero powstał świat 23 - do 24 jeszcze długa droga. I jeśli administratorzy gry zechcą zapytać Was o zdanie to na pewno zrobią to sami - tak jak już kiedyś było, że poprzez ankietę wybieraliście styl nowego świata. Pośredników w formie takich tematów i to z takim wyprzedzeniem nam nie potrzeba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry