Podział na grupy i widok na mapie

  • Rozpoczynający wątek gervazy
  • Data rozpoczęcia

Wprowadzić to??

  • Tak, ale mam inny sposób rozwiazania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przy koncie premium jest możliwość podziału wiosek na grupy. Moja propozycja jest by można było oznaczyć te grupy kolorem na mapie. Większość wiosek u mnie jak i pewnie u innych osób należy do kilku grup wiec dlatego widzę dwa rozwiązania albo na mapie widać tą grupę w której sie aktualnie znajdujemy albo podział na grupy główne i podgrupy.

Proszę o argumentowanie swoich wypowiedzi oraz przepraszam za brak rysunku poglądowego ale próbując go zrobić dwa razy wyszedł mi kwiatek i raz kaloryfer ;)
 

DeletedUser27977

Guest
Nooo bardzo dobry pomysł:) Ułatwi robienie przeglądów wiosek i przerzucanie wojsk:) Pierwsza opcja w sondzie.
 

DeletedUser5820

Guest
Mnie osobiście - paradoksalnie - bardziej by się wszystko myliło :) Już teraz zaznaczając sojuszników, wrogów i przyjaciół mam tak kolorową mapkę jak to tylko możliwe, gdybym jeszcze poszczególne grupy zaznaczyła - oj, tęcza :) Póki co pamiętam położenie nie tylko grup, ale każdej swojej wioski :)
 

DeletedUser

Guest
To gratuluje, ja nie mam takiej dobrej pamięci, próbowałem nawet sobie zaznaczać położenie nadając wioską odpowiednie nazwy ale po dłuższej nie obecność i tak cały ten pomysł szlak trafił:/

Zapomniałem dodać, że to by miało działać tak jak ze zaznaczaniem graczy na mapie, również możesz ale nie musisz :)
 

DeletedUser68213

Guest
Pomysł ciekawy, ale jestem na NIE.
Nie dość że wioski mają kolory związane z dyplomacją plemienia, to jeszcze przy koncie premium możesz "kolorować" innych graczy na mapie. Robi się wtedy niezły bałagan. Jeśli jeszcze dodasz kolory do grup (nawet tylko jednej) to powstanie mozaika nie do ogarnięcia.

Po prostu nazywaj sobie grupy: atak, obrona, itd...
Jeśli masz premium i najedziesz na wioskę, wyświetlą ci się jej dane (między innymi to do jakiej grupy należy).
 
Status
Zamknięty.
Do góry