przyciski bbcode

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser44280
  • Data rozpoczęcia

czy jesets za??

  • tak

    Głosy: 47 69,1%
  • nie

    Głosy: 10 14,7%
  • obojetne mi to

    Głosy: 11 16,2%

  • W sumie głosujących
    68
Status
Zamknięty.

DeletedUser44280

Guest
mam taka propozycje aby umiescic w na forum nad polem pisaia posta przyciski z bbcode i emotkami(nawet takie jak jest tu na tym forum). wiecej ludzi nauczy sie ich uzywac i bedzie to sprawniej szlo.
sa dodatki od firefox'a i opery ale nie kazdy uzywa tych przegladarek wiec moim zdaniem byloby to swietne rozwiazanie.
ineresuje mnie opinia supportu i innych uzytkownikow:)
pozdr

magic99999
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no by to ułatwiło sprawe ale pobranie firefox tez jest proste i zainstalowanie wtyczek
 

DeletedUser52449

Guest
odp

ja jakos nie narzekam :D naucz sie bbcodes na pamiec i po problemie i jak komus bedzie to potrzebne to moze sobie zajrzec pomoc bbcodes :D moze byc ale nie musi
 

DeletedUser28403

Guest
:)

Jestem, przeciw, bo zachwile nie będzie obrazka z wioską, bo wszystko będzie zamazane jakimiś badziewiami :D
 

DeletedUser74421

Guest
eee po co to??

Gdy ktoś chce grać w plemiona to i nauczy sie bb...

Wystarczy chcieć:)
 

DeletedUser74458

Guest
@up: też tak myślę.

Jak ktoś chce, to może nauczyć się bb-code. Tych znaczników jest tak niewiele, więc po co to? Głos na Nie.
 

DeletedUser

Guest
Niepotrzebne, bo wtyczki nie istnieją tylko do Mozilli... Istnieją wtyczki do Opery i Mozilli, a użytkownicy Explorera mogą się po prostu nauczyć ;) A zresztą co to za problem nauczyć się na pamięć paru prostych kodów? :)
 

DeletedUser

Guest
Parę komend i wielkie halo. Jak nie masz mozilli to zainstaluj lub się naucz tych komend.:eek:
 

DeletedUser77434

Guest
To prawda, że wile osób nie używa bb-codes i zanim dojdą jak to się robi mija sporo czasu :p Jestem na tak
 

DeletedUser44280

Guest
tylko ze nie kazdy uzywa slabego IE czy mozilli... opera zyskuje na popularnosci ale to sa tylko sondaze ktore nie mowia calej prawdy.
chyba ze ktos madry poda mi wtyczki do opery czy jakiegos wizeta i bedzie ok.

a a ktos z supportu sie wgl wypowiedzial??
 

DeletedUser5820

Guest
Wprowadzenie niepotrzebne. Używasz Opery - Twój problem :) To tak samo jakby ktoś zgłosił veto, czemu w profilu gracza widnieje np skype, skoro on używa czegoś innego...Nigdy nie da się zadowolić wszystkich, a bb-codes, tych najczęściej używanych - na prawdę łatwo jest się nauczyć. Potrafi to nawet dziecko. Wystarczy chcieć.
 

DeletedUser27977

Guest
Teraz takie coś już jest więc temat chyba do zamknięcia:) Tylko emotek nie ma ale wątpię aby je wprowadzili:D
 

DeletedUser

Guest
kłopot

macie kłopot??? ja bym pogodził obie strony ale jak??? ściągnij mozille:p:D:);) jest dużo lepsza niż explorer i w plemionach się widocznie przydaje;)

P.S. Ja mam firefoxa i uważam że jest zawalisty.

pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry