Forum plemienne-Licznik postów

  • Rozpoczynający wątek z-o-s-i-a
  • Data rozpoczęcia

Czy licznik jest potrzebny?

  • Tak, zdecydowanie

    Głosy: 19 27,5%
  • Przydałby się

    Głosy: 14 20,3%
  • Mógłby być albo i nie-wisi mi to

    Głosy: 20 29,0%
  • Zdecydowanie nie

    Głosy: 16 23,2%

  • W sumie głosujących
    69
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tytuł mówi sam za siebie, chciałabym aby na forum plemiennym był licznik postów poszczególnych graczy, aby było wiadomo kto się udziela a kto nie. Ze spamem można sobie prosto poradzić usuwając go a w niektórych tematach wyłączając licznik.
 

DeletedUser27977

Guest
Jeśli obserwujesz forum to i bez licznika wypatrzysz kto się udziela a kto nie:) Moim zdaniem pomysł niepotrzebny. Trzecia opcja w sondzie.
 

DeletedUser

Guest
Może wtedy i by poprawił się stosunek społeczeństwa plemiennego do samego plemienia. Moim zdaniem nie każdego da się spamiętać.
 

DeletedUser63029

Guest
Można zapamiętać każdego. Licznik nie potrzebny, zbędny do niczego nieprzydatny. Było wiele takich tematów.
 

DeletedUser5820

Guest
Może wtedy i by poprawił się stosunek społeczeństwa plemiennego do samego plemienia. Moim zdaniem nie każdego da się spamiętać.

Stosunek społeczeństwa plemiennego do samego plemienia.....? :D Tłumacząc na polski - mylisz się, nawet gdyby był licznik postów - ludzie, którzy dawniej się nie udzielali nie ockną się nagle z letargu i nie zaczną nabijać postów :p

Aktywność na forum plemiennym poszczególnych graczy jest bardzo łatwo zapamiętać - no, chyba że plemię liczy kilkaset członków....:)

Zbędne.
 

DeletedUser74235

Guest
Już chyba była taka propozycja...

Pomysł zbędny, to i tak nic nie da. A przy dobrze zorganizowanym plemieniu i uporządkowanym forum widać kto się udziela, a kto nie.
Zbędne...
 

DeletedUser27977

Guest
Stosunek społeczeństwa plemiennego do samego plemienia.....? :D Tłumacząc na polski - mylisz się, nawet gdyby był licznik postów - ludzie, którzy dawniej się nie udzielali nie ockną się nagle z letargu i nie zaczną nabijać postów :p

Na ogólnym to działa to może i na plemiennym zadziała:D
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to zbędna rzecz, ale gdyby była to bym się nie obraził:p Wiadomo by było kto w jakim stopniu jest aktywny na forum:)
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście że jestem na 1 opcje ponieważ niechce sie nikomu patrzeć tak było by lepiej bo było by widzieć kto jest najlepszy w pisaniu na forum
 

DeletedUser

Guest
ten pomysł jest zły bo n00bki będą pisać w karczmie głupie skojarzenia, odliczanie aby mieć dużo postów, bo kto ma dużo postów jest fajny
 

DeletedUser

Guest
MI tak by się podobało, wreszcie wszyscy by wiedzieli, jaką przewagę mam nad innymi w spamie:p

A tak na poważnie na: nie
 

DeletedUser

Guest
Ja nie dabijam postów i nie bede:D

W tym temacie nabiłeś 5 postów. Zamiast wpisać wszystko jednej wiadomości walisz post pod postem.

Co do propozycji to jestem na nie. W małych plemionach łatwo jest spamiętać najbardziej udzielających się graczy, a masówki i tak zginą z powodu braku organizacji.
 

DeletedUser87649

Guest
tak ja tez jestem na nie
poco komus liczba postow
kazdy pisze tyle co ma pisac
mozna w jednym poscie a mozna kazdy wyraz w innym
 
Status
Zamknięty.
Do góry