Makra lub jakieś grupy ataków

  • Rozpoczynający wątek herakles007
  • Data rozpoczęcia

Tak czy nie?

  • TAK

    Głosy: 11 44,0%
  • NIE

    Głosy: 14 56,0%

  • W sumie głosujących
    25
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak aby była możliwość zdefiniowania, kilku celów i przydzielenia do nich wojska, a następnie odpalenia jednym kliknięciem, tak aby co jakiś czas jak najeżdżam grupę wiosek zrobić to kilkoma kliknięciami, a nie kilkudziesięcioma.
 

DeletedUser

Guest
Nawet nie wiem co tu pisze... kolego, najpierw kup sobie słownik, potem dodawaj propozycje! z tego co mi się wydaje... To chodzi Ci o grupowe wysyłanie wojsk... Mi tu nie robi różnicy ilość kliknięć :p
 

DeletedUser

Guest
Tak aby była możliwość zdefiniowania, kilku celów i przydzielenia do nich wojska, a następnie odpalenia jednym kliknięciem, tak aby co jakiś czas jak najeżdżam grupę wiosek zrobić to kilkoma kliknięciami, a nie kilkudziesięcioma.

Odejdź od tego komputera i idź wreszcie do szkoły !!
Jak nie umiesz robić synchrona to się naucz a nie wciskasz jakieś głupie pomysły.
 

DeletedUser78039

Guest
Mam lepszy pomysł:p

po co takie małe ulepszenia lepiej by było gdyby można było umieszczać w wiosce szbiega i on przetrzymuje tam wojo i atakuje gdy to będzie możliwe a przez ten czas daje raporty:D
 

DeletedUser23648

Guest
dorian, strzeliłeś wspaniałego offtopa...
jak już gdzieś pisałem, nie można proponować nowych jednostek! zrozumiano?

@topic
weź ty to jakoś porządnie napisz, bo niezabardzo zrozumiałem :/
 

DeletedUser27977

Guest
Taa naucz się robić synchronizację a nie wciskaj taki kit:p Głos na NIE
 

DeletedUser

Guest
NIE NIE NIE, dobrze nie rozumiem, ale jeśli chodzi o wysyłanie ataków z kilku wiosek na jedną jednym kliknieciem to jeszcze raz NIE NIE NIE NIE NI...
 

DeletedUser

Guest
NIE NIE NIE, dobrze nie rozumiem, ale jeśli chodzi o wysyłanie ataków z kilku wiosek na jedną jednym kliknieciem to jeszcze raz NIE NIE NIE NIE NI...

Mam wiochę, wokół niej 40 innych, definiuje sobie makro, że na tą wiochę takie wojsko, a na tą takie. Klikam odpal makro i na te 40 wioch leci już 40 ataków, które wcześniej zdefiniowałem. Ataki robię 3 razy dziennie, więc zamiast wklikiwac 15 minut te ataki robię to w sekundę.
 

DeletedUser5820

Guest
Tak aby była możliwość zdefiniowania, kilku celów i przydzielenia do nich wojska, a następnie odpalenia jednym kliknięciem, tak aby co jakiś czas jak najeżdżam grupę wiosek zrobić to kilkoma kliknięciami, a nie kilkudziesięcioma.

Pomysł nieprzemyślany, niedopracowany i niekompletny.

Dziękujemy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry