Wojska - Suma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15887
  • Data rozpoczęcia

Za wprowadzeniem??

  • TAK, CZEMU JESZCZE TEGO NIEMA???? :D

    Głosy: 168 77,8%
  • NIE!!!

    Głosy: 33 15,3%
  • nie mam zdania!

    Głosy: 15 6,9%

  • W sumie głosujących
    216
Status
Zamknięty.

DeletedUser15887

Guest
A więc wyjaśnię to w prze banalny :D graficzny sposób:

propozycjaix6.png


Chodzi o pasek suma :) jeżeli ktoś ma dużo wiosek znacznie ułatwi to zliczenie zasobów wojska :) Oczywiście trzeba mieć KP, myślę także że admini za dużo przy tym by się nie namęczyli. Głosujcie! :)
 

DeletedUser27977

Guest
Ułatwi przeglądanie wojsk:) Głos na TAK( o ile jest sonda bo jak klikałem to nie było:p)
 

DeletedUser

Guest
głos w stu procentach na tak , o wiele ułatwi to gre (oczwiście tylko dla konta premium):D

:)
 

DeletedUser

Guest
Nie(po co to jezeli i tak za kp ktore sa za drogie na eska)
 

DeletedUser71670

Guest
no tak(bo nie długo mam zamiar sobie kupić KP)
 

DeletedUser5820

Guest
jest dostępna stronka już, gdzie w łatwy sposób można policzyć liczbę wojsk, przynajmniej defa:

klik tu

Wystarczy wejść w zakładkę wojska, zaznaczyć wszystkie wioski, skopiować, wkleić i kliknąć na liczenie, następnie zsumować "własne", "poza wioską" i "w drodze" :)
 

DeletedUser15887

Guest
Wiem że jest takie coś ale nie byłoby problemem zrobić to tutaj na serverach chyba co nie??
 

DeletedUser5820

Guest
Tylko po co? Tak samo jak nie byłoby problemem wprowadzenie filtrów raportów - bo czemu tylko użytkownicy KP mają mieć taką możliwość...

Jeśli jest możliwość liczenia wojsk - to w jakim celu mamy wprowadzać coś, co już istnieje i można z tego korzystać?

Nie przekonujesz mnie buńczucznym "co nie?" - podaj jakieś rozsądne argumenty - wtedy porozmawiamy.
 

DeletedUser77434

Guest
Głos na NIE. Powiększyło by to tak stronę przeglądu że przewijania było by od liku... Szczególnie gdy ktoś ma więcej wiosek. A pomyślmy o graczech milionowych...
 

DeletedUser15887

Guest
człowieku myśllisz ty 1 pasek wielkości 0.5 cm by zwiększył coś?? <lol>??
 

DeletedUser13627

Guest
Skoro już ktoś temacik odświeżył, to wrzuce swoje 3 grosze...

człowieku myśllisz ty 1 pasek wielkości 0.5 cm by zwiększył coś?? <lol>??

Tak, zwiększyłby, i to dużo, masz 9 rodzajów wojsk (typ s1) i gdy mam ponad 500 wioch, policz sobie jaka duża liczba musiałaby się na dole zmieścić pod każdym rodzajem (oprócz szlachty;p) Pasek nie byłby 0,5cm, bo sam pasek z ilością 1000 zajmuje 1cm... a przy paru milionowych graczach trzeba dodać jeszcze dwa zera... (pod każdym rodzajem woja ofc...)

Tak więc jestem na NIE...

PS: Ta stronka z licznikiem wojsk nie działa pod światy starego typu.. ;/ nie ma innej, która by działała?
 

DeletedUser81602

Guest
raczej bardziej by się przydało W JAKIEJ WIOSCE wojo stacjonuje
i mogłoby to być po lewej stronie napisu "poza wioską" czyli pod wioską macierzystą

wlazło by się i od razu widziało że wojo siedzi w konkretnej wiosce
a tak to trzeba włazić i szukać gdzie. Minusem jest to że jeśli wiosek
do których wysłaliśmy wsparcie byłoby kilka (z konkretnej jednej)
to troszku by się tabelka rozlazła. ale i tak chyba byłoby lepiej.
 

DeletedUser37348

Guest
Przecież coś takiego już jest: Przeglądy -> Wojska -> Pomoc.
 

DeletedUser

Guest
w sumie to mi obojętne ale wziąłem na tak może się przyda kiedyś...
 

DeletedUser

Guest
Uważam że także powinno być wstawione gdzie nasze wojska są bo komu się chce szukać po kolei wiosek żeby cofnąć wojska w wioski XXX.

Chodzi o to że wysyłając wsparcie pewnemu graczowi który może przejść na obcy front to wtedy trzeba cofnąć wojska i trzeba lecieć wioska po wiosce żeby znaleźć to a tak to byśmy wiedzieli dużo szybciej, chodzi mi o konta premium.
 

DeletedUser84145

Guest
jestem na tak

jestem na tak ale tylko w 45% bo nie pasi mi
 

DeletedUser84652

Guest
niezły pomysł jak ktos ma kilkadziesiąt wiosek to po co ma liczyć sam komputer policzy za niego
Jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
byloby fajne tylko bez opcji "trzeba miec KP"dla mnie to bez sensu,KP powinno dawac jedynie wstep na szybkie i na kolejke do budowy..
 
Status
Zamknięty.
Do góry