Bot automatyzujący prowadzenie wiosek

  • Rozpoczynający wątek 7piotrek7
  • Data rozpoczęcia

Czy byłbyś za wprowadzeniem bota automatyzującego prowadzenie wiosek ?

  • TAK

    Głosy: 67 77,0%
  • NIE

    Głosy: 20 23,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    87
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak wiecie(albo nie wiecie) na niemieckich plemionach jest dozwolony bot automatyzujący prowadzenie wiosek. Można by go wprowadzić także u nas bo prowadzenie 400 wiosek i/lub więcej jest naprawde uciążliwe i pochłaniające czas :/ Bo jakimś czasie ta gra staje się obowiązkiem a nie przyjemnościom
 

DeletedUser75617

Guest
Oczywiscie, ze tak! Nareszcie ktos na to wpadl. Zapewne dzieki tematowi 'Patrzcie ile chlop ma punktow'.
Obsluga 100 i wiecej wiosek jest bardzo uciazliwa, a za nas moglby to robic tak bocik.
 

DeletedUser40576

Guest
a mógłby pan wytłumaczyć co mniej więcej ten bot robi? ^^
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem nie grałem na żadnym niemieckim welt i nie wiem :p Ale myśle że któryś admin nam to wyjaśni :D:D:D ale z tego co ja się domyślam to chyba buduje budynki/wojska/wybija monety ;)
 

DeletedUser33208

Guest
Ja też nie za bardzo wiem jak obchodzić się z takim botem. Ustawia się jakoś go co ma robić? Jak mi wytłumaczysz to zdecyduję czy dobry pomysł.

@UP uprzedził mnie :D

Dalej nie wiem jak to się by się to obsługiwało. Taki bot byłby do ściągnięcia czy wprowadzony jakoś na serwer?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam jeszcze lepszy pomysł !!!!! To by było dostępne tylko z KP-pomyślcie jak wzrosła by sprzedaż KP :rolleyes:
 

DeletedUser15668

Guest
Szczerze takie coś bardzo ułatwiło by prowadzenie konta. Przy 200 wiochach zanim oblecisz wszystkie nawet jeśli masz premium to trochę ci zajmuje czasu ...
 

DeletedUser18759

Guest
Szczerze takie coś bardzo ułatwiło by prowadzenie konta. Przy 200 wiochach zanim oblecisz wszystkie nawet jeśli masz premium to trochę ci zajmuje czasu ...

Oo masz 200 wiosek i grasz bez premium - kamikadze :rolleyes:

Odnosnie tego bota to kazdy robi wioski po swojemu wiec czy jest mozliosc "zaprogramowania " tego bota np ze ratusz max 20
Czy ten bot będzie tez rekrutował wojo ? a moze ataki będzie odpierał :D <joke>
 

DeletedUser71411

Guest
hahahaha, tak ten bot będzie robił za Was wszystko:p
Sam będzie decydował jakie wioski robić, sam będzie atakować, sam będzie się wypowiadać na forum. Aż nadejdzie dzień, kiedy wszystkie boty się zbuntują, zmienią hasło i e-mail oraz założą swoje odrębne plemię, a plemiona staną się wojną z botami. Hehe, jacy Wy naiwni.

Co taki bot może robić. Pewnie wysyła ataki bez potrzeby zalogowania się, ale trzeba je chyba samemu ustawić wcześniej.
Żeby opanować 400 wiosek wystarczy premium w zupełności.

Osobiście mam dokładnie 186 wiosek i daję sobie radę bez premium. Zdałem sobie sprawę, po 120 wioskach, że jednak nie będe wydawał kasy i sam się zorganizuję. I jakoś sobie radzę ;) Wystarczy sobie dobrze wioski oznaczyć i mieć dobrą pamięć, a wszystko wyjdzie :)
 

DeletedUser

Guest
hm... jeden admin napisał że to nie możliwe, to moze wyjaśni dlaczego?
no i ktoś by mógł napisał co taki bot robi dokładnie...
 

DeletedUser

Guest
:))

Pomysł jest REWELACYJNY!
Jednak pomimo rozbudowy wiosek, przydałoby sie, żeby mozna było ustawić konkretna mieszankę wojsk, dla konkretnej zakładki wiosek (KP), które same by się budowały:)
 

DeletedUser

Guest
Jestem za

Bot mógłby budować wioski na takiej zasadzie jak rozbudowują się wioski koczownicze na światach powyżej 12 .
Masowa rekrutacja już drastycznie zredukowała czas potrzebny na rekrutację ,ale podejrzewam ,że jest sposób na całkowitą automatyzację tego procesu .
( wtedy rekrutacja w 400 wioskach zajęłaby 5 minut....)
Automatyczne wybijanie monet też wiele by ułatwiło .
Naprawdę wkurzające jest, jak surowce się przelewają tylko z tego powodu ,że szef kazał zostać w pracy po godzinach .
Graczom pozostałoby po takich modyfikacjach, tylko to co jest najprzyjemniejsze w grze .... czyli wojny, wojny, wojny ........i rozmowy na forum .
Oczywistą oczywistością jest to ,że tego typu udogodnienia byłyby dostępne jedynie posiadaczom Premium .
 

DeletedUser70180

Guest
Ja za jestem, no bo wkońcu jak masz 100 wioch to trudno sie nimi wszystkimi zajmowac.
 

DeletedUser27977

Guest
Ja za jestem, no bo wkońcu jak masz 100 wioch to trudno sie nimi wszystkimi zajmowac.

Jeśli już zdobyłeś te 100 wioch to powinieneś sobie z nimi radzić w końcu nie byle noob może mieć tyle:p Chociaż zdarzają się tacy(ja:D)
 

DeletedUser

Guest
bot automatyzujący to świetny pomysł szczególnie gdy ktoś ma top 10 w rankingu graczy na jakimś świecie:):):)
 

DeletedUser

Guest
Ostatecznie to chociaz bocik który samoczynnie by wybijał monety by sie sprzydał to pochląnia najwiecej czasu :D
 

DeletedUser13093

Guest
Przy odpowiednim zorganizowaniu wiosek wybicie monet to dosłownie 3 kliknięcia, rekrutacja przy 100 wioskach to max 20 minut dziennie, budowa to pikuś, na tym etapie gry i tak większość wiosek w okolicy jest już rozbudowana, a jak chcesz małe rozbudowywać to musisz poświęcić trochę czasu. ;) To co naprawdę by się przydało, to automatyczne wyrównywanie ilości surowców w wioskach, szlag człowieka trafia, gdy w niektórych wioskach glina aż się przelewa, a w innych chronicznie jej brakuje, a wyrównywanie wszystkiego ręcznie to katorga...
 

DeletedUser17638

Guest
bardzo dobry pomysł.Głupkami sa ci co móia w ankiecie na nie bo nierozmieja co to jest jak ma sie np 400 wioch.Dobry pomysł

Ja za jestem, no bo wkońcu jak masz 100 wioch to trudno sie nimi wszystkimi zajmowac.

a macie po tyle?? ja mam prawie setkę na classic i jakoś daje sobie bez problemu rade na swoim koncie używam KP i jest git

Pomysł jest REWELACYJNY!
Jednak pomimo rozbudowy wiosek, przydałoby sie, żeby mozna było ustawić konkretna mieszankę wojsk, dla konkretnej zakładki wiosek (KP), które same by się budowały:)


wg mnie kiepski... może jeszcze będzie Ci szlachte rekrutować i szlachcianki... Zagrajcie na niemieckich plemionach jak Wam tu nie pasuje...


Ostatecznie to chociaz bocik który samoczynnie by wybijał monety by sie sprzydał to pochląnia najwiecej czasu :D

masz KP?? bo jeśli tak to tam masz taką opcje w pałacyku jak wybij monety i możesz wybrać max ilość np i wtedy zajmuje Ci to ok 5 sek:)

Oo masz 200 wiosek i grasz bez premium - kamikadze :rolleyes:

Odnosnie tego bota to kazdy robi wioski po swojemu wiec czy jest mozliosc "zaprogramowania " tego bota np ze ratusz max 20
Czy ten bot będzie tez rekrutował wojo ? a moze ataki będzie odpierał :D <joke>

heh tu się uśmiałem znam gracza co ma ponad 100 wioch i gra na classic bez premium i takiego co ma ok 250 wioch i też bez premium sobie radzi i to całkiem nieźle w ranku ogólnym je w pierwszej dziesiątce (dokładnego miejsca nie mogę podać;))


Jak już ktoś wspomniał jest masowa rekrutacja masowe wybijanie monet, czy też składanie paczek... Raczej wątpię że ktoś buduje coś w 200 wioskach:p więc z zleceniem budowy przy kp w 10 wioskach to jakieś 5-10 min...

Kategorycznie na nie...

(ależ Wy ludzie jesteście leniwi ostatnio:p)
 
Status
Zamknięty.
Do góry