Szukajka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26962
  • Data rozpoczęcia

Podoba się?

  • Tak

    Głosy: 134 83,8%
  • Nie

    Głosy: 5 3,1%
  • Po co?

    Głosy: 18 11,3%
  • Takie coś jest w bocie.

    Głosy: 3 1,9%

  • W sumie głosujących
    160
Status
Zamknięty.

DeletedUser23335

Guest
TAK, można by to wprowadzić, nie jest to jakieś specjalne ułatwienie, a tylko dodatek, coś na styl rankingu
 

DeletedUser26962

Guest
już mam gotowe php i jave do tego ;PPPP tylko jeszcze dopracuje
 

DeletedUser

Guest
Bardzo fajna i przydatna rzecz można się m.in. zemścić na graczu który nas przykładowo na 1 św wpisujemy jego nick i już wiemy gdzie jeszcze gra :D
 

DeletedUser59243

Guest
Jak najbardziej ZA! swietny pomysłi znacząco ułatwiłby życie graczom. Miejmy nadzieję, ze zostanie wprowadzony, bo za dużo roboty z tym by nie było :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł trafiony w 10. Dodam nawet, że ostatnio właśnie potrzebowałem takiego czegoś i musiałem się rejestrować na reszcie światów żeby móc znaleźć gracza którego szukam. Co ciekawe okazało się, że 6 świat to jego jedyny więc moja robota poszła na marne.
 

DeletedUser6793

Guest
Tak! A top nie jest żadne ułatwienie gry - po prostu informacja :)

A to na prawdę jest na jakimś bocie?
 

DeletedUser26962

Guest
kiedyś sie spodkałem z takim botem.... ale teraz go nie znam
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy, napewno by się przydał w odnalezieniu graczy. Szybko można byłoby sprawdzić kto kłamie ;]. Myśle, że żaden pomysł nie wejdzie w życie gry, ponieważ nie ma najmniejszych szans i chyba żaden pomysł nie został zastosowany w grze ;/
 

DeletedUser23242

Guest
Bardzo dobry pomysł;) Na początku nowych Ś można zobaczyc kto jest np TOP a kto dno.
 

DeletedUser61097

Guest
wcalenie taki zly pomysł ale:
nazwa .. yy .. no coment . ;pp


osobiscie , cos trzeba poprawic .;p
 

DeletedUser60051

Guest
Niewiem komu to sie przyda ale jak ktos będzie potrzebowal...
 

DeletedUser26962

Guest
Na jaką nazwę chcielibyście zmienić tą "Szukajkę"?
 

DeletedUser50560

Guest
Pomysł bardzo dobry :). Jeśli np. chciałbym znaleźć na ś14 moich kolegów ze ś7 to bardzo udogodniłoby tą czynność. Nie ułatwia to gry, wieć nikt nie powinnien mieć jakiś problemów, że to za duże ułatwienie. Oczywiście, zagłosowałem na "tak" ;). Jedyną wadą jest nazwa :(. Może ma ktoś na nią lepszą propozycją?
 

DeletedUser22327

Guest
a ja bym uproscil do ikonki ,,Rekord" gdzie pokaze nam swiat i maxymalna ilosc punktow owego gracza , bo chyba o to nam chodzi? ;p ocenic czy noob czy jakis trudny do zgryzienie orzech.
 

DeletedUser44991

Guest
FAJOWSKIE

git zaatakowalem by kilku dawnych przeciwnikow

dlaczego nie pisze polskich znakow patrz temat o reklamach troche nizej
 
Status
Zamknięty.
Do góry