Telefony Komórkowe

Jaką marke lubisz najbardziej :

  • Nokia

    Głosy: 336 36,9%
  • Benq-Siemens

    Głosy: 3 0,3%
  • LG

    Głosy: 32 3,5%
  • Sony Ericsson

    Głosy: 381 41,8%
  • Samsung

    Głosy: 82 9,0%
  • Siemens

    Głosy: 14 1,5%
  • Sagem

    Głosy: 16 1,8%
  • Philips

    Głosy: 0 0,0%
  • Alcatel

    Głosy: 5 0,5%
  • Inną markę

    Głosy: 42 4,6%

  • W sumie głosujących
    911

DeletedUser40730

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Sony Ericsson
Jaką mam komórkę : SE K750i
Jaką chciałbym mieć : moja mi wystarcza
 

DeletedUser57482

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Sony Ericsson
Jaką mam komórkę : Sony Ericsson k510i
Jaką chciałbym mieć : najnowszą Sony Ericsson (nie k850i)
 

DeletedUser

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Sony Ericsson
Jaką mam komórkę : Sony Ericsson W910i
Jaką chciałbym mieć : Na razie mi wystarcza :)
 

DeletedUser28584

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Nokia
Jaką mam komórkę : Nokia E50
Jaką chciałbym mieć : Nokia N96 tak tak N96 a nie N95
 

DeletedUser

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej Sony Ericsson
Jaką mam komórkę Sony Ericsson W200i
Jaką chciałbym mieć Sony Ericsson W710i
 

DeletedUser

Guest
Moja Ulubiona marka:D Nokia
Mam:SE K550i
Chciałbym mieć:Nokie Schiroko najlepiej od Versace:D:D
 

DeletedUser20825

Guest
Najbardziej naturalnie: NOKIA
Mam model 6630 (nie za nowy ale potrzebuje taniego symbiana :p)
Głupie pytanie naturalnie n95 music edition :p
 

DeletedUser26962

Guest
Najbardziej lubię : Nokia
Mam komórkę : Nokia 5300
JCiciałbym mieć : Nokia T710i
 

DeletedUser59243

Guest
Jaką firmę lubię najbardziej : Nokia
Jaką mam komórkę : Nokia 6030
Jaką chciałbym mieć : Nokia N95 (i już za kilka dni będę ją mial :D)
 

DeletedUser

Guest
UJaką firmę lubię najbardziej : Nokia
Jaką mam komórkę : Nokia n70,6630. - Nie dla szpanu, po prostu mam sentyment do 6630. Na dodatek to świetny telefon :)
Jaką chciałbym mieć : Nokia N96

@Off top.

Ja np. nie znosze SE. Dla mnie wszystkie wyglądają tak samo. Nawet wnętrze jest prawie, że takie same. SE wydało 8 modeli telefonów na które pasują te same obudowy. Jedyne czym się różnią to tym, że .. do jednego dali radio, do drugiego dali lepszy aparat, a trzeci dostał (UWAGA!!) slot do karty pamięci.
SE to dla mnie pierd**** zabawki, a nie telefony. Na dodatek psują się szybciej niż Alcatel xD. Nokia to Mercedes, SE to Opel w śród telefonów. Jak się ciesze, że Samsungi są nad SE w rankingach sprzedaży :)
 

DeletedUser10544

Guest
Ja np. nie znosze SE. Dla mnie wszystkie wyglądają tak samo. Nawet wnętrze jest prawie, że takie same. SE wydało 8 modeli telefonów na które pasują te same obudowy. Jedyne czym się różnią to tym, że .. do jednego dali radio, do drugiego dali lepszy aparat, a trzeci dostał (UWAGA!!) slot do karty pamięci.
SE to dla mnie pierd**** zabawki, a nie telefony. Na dodatek psują się szybciej niż Alcatel xD. Nokia to Mercedes, SE to Opel w śród telefonów. Jak się ciesze, że Samsungi są nad SE w rankingach sprzedaży :)

no widzę znawca SE :),ale oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie z którym ja się nie zgadzam.Nokia to jedynie marka nic w tych telefonach w gruncie rzeczy nie zmienia się na lepsze.W swoim życiu miałem już wiele rożnych telefonów.Głownie właśnie Nokie i SE i niestety ale lepiej sprawują się SE.Twierdzisz 8 modeli różniących się obudową?Nie wiem o jakich modelach mówisz.Miałem rożne foniki serii W,K czy P i naprawdę nie wiem co w nich takiego samego.Różnią się wyglądem na dzień dobry,opcjami,mediami jakością dźwięku czy choćby aparatu.Pojemność pamięci także jest inna :).Powiedz mi że te 3 telefony są takie same wystarczy pozamieniać obudowy i tak nie będzie różnicy :) Jak Ci sie uda ten cud poproszę abyś wymienił i dam Ci moją obudowę od 800 i wsadź do tego pierwszego [X1].Co do Noki nie powiem że jest zła jednak jak dla mnie nowym modelom brakuje tego co miała choćby 3310 prostoty obsługi,przejrzystego interfejsu i ...niskiej ceny :)

sonyericssonx1380qq9.jpg


fotocq8.jpg


sony_ericsson_w960i.jpg
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że to temat nie do dyskusji. Założę nowy temat i dam podyskutujemy na temat telefonów. W temacie założyciel pytał o obecny model, ul. marke oraz jaki telefon chcielibyśmy mieć.
 

DeletedUser

Guest
Z ankiety widac ze Sony Ericsson jest górą ale według mnie, nie ma jak sprawdzona i wytrzymała marka NOKIA :D
 

DeletedUser

Guest
Błe, a przecież Sony Ericssony strasznie cienkie są... Na początku wszystko pięknie, a potem zaczynają mulić jakby do błota wpadły... Nie ma to jak nokia mimo wszystko.
 

DeletedUser41326

Guest
Najbardziej lubie : Sony Erricson
Mam: Sony Erricson k700i
Chcialbym miec: moja mi zdecydowanie wystarcza:p
 

DeletedUser61841

Guest
Ja posiadam nokie 5300 nic więcej mi nie jest potrzebne no HSDPA i UMTS by się przydało ale czego wymagać za taka cene...Miłem wcześniej SE k550i badziew to bardziej taka `zbawka` a nie telefon wiekszość SE ma prawie takie samo menu...A i chciałbym jeszcze dodać ze nokia Produkuje rzadziej nowe modele telefonów a SE sam siebie dogonić niemoże (co chwilke jakieś W lub K czy też Titp.) (w poruwnaniu z iloscia lat na rynku).....A i taka mała Ciekawostka NOKIA wcześniej produkowała gumiaki ;P
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry