Monet

  • Rozpoczynający wątek arcias
  • Data rozpoczęcia

Oceniajcie :)

  • Jak najbardziej na TAK! :)

    Głosy: 21 75,0%
  • Do dopracowania :/

    Głosy: 2 7,1%
  • Nie, nie i jeszcze raz nie :(

    Głosy: 5 17,9%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Jestem szczęśliwym posiadaczem konta premium, jak wiemy daje to wiele możliwości itd. Nie będę się rozpisywał. Grając na światach gdzie mamy monety, przy posiadaniu konta premium możemy za pomocą jednego kliknięcia wybić tyle monet, ile fabryka dała, jednym słowem wybijamy monety we wszystkich wioskach na raz <jupi>

Niestety jest problem :( Gram sobie na świecie 4 gdzie mam premium, wszystko O.K, ale gram także na 5 gdzie mam około 450k p. Mam wioski także na monety, i męczące jest to gdy co kilka dni muzę wybijać te monety w ponad 40 wioskach!!! Jak temu zaradzić? Oto moja propozycja:

Zawsze trzeba co chwila klikać i klikać i klikać............. koniec <hura> Ale za kilka dni to samo :(

Proponuję możliwość wybijania monet tak jak składanie surowców na światach 1 oraz 10.

Pytacie dlaczego?

Otóż skróci to czas i męczarnie jakie musimy przechodzić, oraz otrzymamy możliwość szybszego wybijania monet.

Zapewne wielu z was napisze

Gdy masz premium tak możesz robić i co z tego, że tak będzie. Wielu jest skazanych na kupno premium, w tym ja gdyż nie dałbym radę wybijać 600 monet co kilka dni!!!!

Jak sądzicie czy pomysł dobry czy zły? Jeśli o czymś zapomniałem pisać, to z edytuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monet

pomysł wydaje się być dobry aczkolwiek dodaj ankietę ;)

edit : już widze że jest ankieta dzięki delAQUA ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Monet

masz rację mam na 13 świecie 15 wiosek i to jest problem ! -.-
 

DeletedUser27664

Guest
Odp: Monet

1 sonda
2 nie
3myśle że dobry gracz (sprawny )moze to zrobic szybko !! przeciez to nic nietrwa !! ja mialem zastępstwo kolesia 4mln i obsłużenie 400 wiosek zajmowało mi 2 godz a monet przeciez sie niewybija codziennnie

@EDIT sonda juz jest :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monet

1 sonda
2 nie
3myśle że dobry gracz (sprawny )moze to zrobic szybko !! przeciez to nic nietrwa !! ja mialem zastępstwo kolesia 4mln i obsłużenie 400 wiosek zajmowało mi 2 godz a monet przeciez sie niewybija codziennnie

@EDIT sonda juz jest :)


2 godz

Pomyśł musisz to robić przynajmniej co 5 dni powiadasz 2 godz.

w całym tygodniu marnujesz na to ponad 12 godzin!!!!

12 Godzin to połowa dnia czyli tyle tracisz czasu w miesiącu.

Ja na wybijanie monet tracę w miesiącu około 5 godzin. W tym czasie mógłbym zrobić coś pożytecznego dla świata, a nie ślęrzeć i wybijać monety o_O
 

DeletedUser27664

Guest
Odp: Monet

ale wybijanie monet to tylko jedno klikniecie potem klikasz w przeglad to jest drugie na wioske to jest trzecie na palac piote i na monete czy to takie trudne jak masz neta 3megabity to to jest klikasz i po 1 tysiecznej sekundy ci wyskakuje niewiem w czym problem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monet

Mój drogi to tylko taka propozycja a ty robisz z igły widły, gdy posiadasz tyle wiosek jak ja czyli około 130 jesteś zmuszonym zakupić premium gdyż wybijanie monet zatruło by tobie życie.

Gram na 5 świecie i już po prostu nie mam ochoty wybijać tych monet, spichlerze mam całe zawalone i nic się po prostu nie chce :)
 

DeletedUser30926

Guest
Odp: Monet

Jestem na tak tyle ze administracja nie ma zamiru dawac przywilejow konta premium do zwyklego urzytku...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monet

To niebyłby przywilej, lecz takie jakby wynagrodzenie, nie to słowo dziwnie brzmi jednym słowem wprowadzenie funkcji wybijania monet połączona ze składaniem surowców ze świata 1 i 10.
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Monet

Jestem na tak tyle, że administracja nie ma zamiaru dawać przywilejów konta premium do zwykłego użytku...

Po 1. Na czerwono masz błędy. Nie chcę się "bawić" w moda, ale to aż razi
Po 2. Tak jak autor tematu wspomniał: to nie będzie przywilej z KP tylko "przywołanie" funkcji z zamkniętych już Światów, tylko trochę zmienioną
Po 3. Jestem na tak i chyba nie muszę podawać powodu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monet

No wielkie dziękiza poparcie, mało kto potrafi tak przemówić, dobry by był z Ciebie dyplomata ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Monet

I znów przyjdzie mi zacytować pewnego ZUEGO admina: "nie przewiduje się przenoszenia udogodnień z konta premium na konto podstawowe"
 
Status
Zamknięty.
Do góry