Karczma

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser40537
  • Data rozpoczęcia

Jak sie podoba??

  • Super!!

    Głosy: 14 18,9%
  • Z poprawkami!!

    Głosy: 9 12,2%
  • Nie potrzebne!!

    Głosy: 51 68,9%

  • W sumie głosujących
    74
Status
Zamknięty.

DeletedUser8402

Guest
Odp: Karczma

POzwoliło by to lebszym graczem na rozwalanie defa słabszym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karczma

Nowe budynki w grze plemiona, nie mają już żadnego zastosowania, ot co
 

DeletedUser27664

Guest
Odp: Karczma

ahahahaha karczma mnie rozwalila :p to jest chyba hatka puchatka ?? :):D
a tak napowaznie to niee
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karczma

Jakby wojsko piło tam wino to by mieli chyba obniżoną inteligencję i by swoich atakowali :)

Otóż jak wspomniałem nowe budynki sa n-i-e-p-o-t-r-z-e-b-n-e!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karczma

Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł:D:D

Przeczytałeś chociaż o czym jest ta propozycja??

W plemionach budnków jest wystarczająco i żadnych nowych nie potrzeba (chyba, że jakiś rewelacyjny pomysł...), a masz konto chyba z 2-3 dni, czyli nowym userem więc można wybaczyć...

Typowy spam..
Pisząc jakąś odpowiedź do propozycji postaraj się uzdlędnić wady jak i zalety każdej rzeczy, a nie odpowiedzi tyu "JESTEM ZA". "NIE"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22906

Guest
Odp: Karczma

Jak poprzesuwane? Chcesz tam zrobić jakieś miasteczko, w którym jest napakowane różnych budynków? Nie zapomnij, że gdzieś muszą się zmieścić wojska..

Co do rysunku, nie BD się czepaił, bo nie każdy jest mistrzem grafiki komputerowej, ale mógłbyś gdzieś pogrzebać i popytać innych...

Za to pomysł...
Cóż, ciężko coś o nim powiedzieć, ale zrozumiałem, że w karczmie nasi wojownicy by pili, żeby stać się mocniejszymi. Ale nie uwzględniłeś jednej rzeczy. Jak wojacy się upiją, to następnego ranka skacowani nawet nie trafią strzałą albo toporem w mur, a co tu mówić o człowieku(nigdy nie piłem, ale wiem, bo widziałem kolegów w tym stanie :D).
Powinni pić napoje energetyczne, a nie wino...
POmysł kiepski
NIE

Terkes napisał:
(...)a nie odpowiedzi tyu "JESTEM ZA". "NIE"
...bo od tego jest aniekta.
 

DeletedUser6181

Guest
Odp: Karczma

Oooo tak jaaaa chce taką karczme, ale na podwórku. Słuchaj młody, jeżeli SAM zrobisz nową planszę, SAM zrobisz nową maske, SAM zrobisz nowe animacje, SAM zrobisz nowe budynki i SAM wyślesz to niemcom..... i tak tego nie wprowadzą xD
 

DeletedUser31375

Guest
Odp: Karczma

No to wtedy Kuźni nie będzie... I jak nie będzie Kuźni to nie będzie Pałacu :eek:

no może będzie miejsce na kuznie ale jesli nie to : I jak kuzni nie będzie to nie będzie wszystkich jednostek :eek: (oprucz pik szlachty i rycerza)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Karczma

Ja osobiśćie jestem przeciwny takim zmianom. Zaletą tej gry jest prostota i niech tak pozostanie. Chcesz zagrać w coś urozmaiconego to jest wiele gier. Można AoE online itp
 

DeletedUser23335

Guest
Odp: Karczma

ta gra jest już i tak strasznie uproszczona (w porównaniu do początków istnienia). Po co ułatwiać jeszcze bardziej?:confused:
na NIE
 

DeletedUser19446

Guest
Odp: Karczma

nie potrzebne. Wioska by explodowała! he,he.
 

DeletedUser26075

Guest
Odp: Karczma

Jestem na NIE bo ::mad::mad::mad:

1.Budynek wcale niepotrzebny do gry.
2.Nie ma miejsca na ten budynek w wiosce
3.Głupi pomysł
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Odp: Karczma

No dobra... wszyscy co chcieli już dospamowali swoje?

No to zamykam...
 
Status
Zamknięty.
Do góry