Dyskusja na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser44991
  • Data rozpoczęcia

Głosowanie nie gryzie

  • Dobry pomysł pierwszy dział w którym admini nie usuwają całego wątku

    Głosy: 4 22,2%
  • Jestem bardziej za przynajmniej admini będą mieli trochę wolnego przy tym dziale

    Głosy: 1 5,6%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 16,7%
  • Podobne do wszystkich odpada

    Głosy: 10 55,6%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser44991

Guest
Przydało by się żeby umieścić dział na forum w którym można by wpisywać tematy dotyczące elentów które podobają się lub nie podobają na plemionach a admini i modernatorzy mogli byu usuwać tylko wulgarne posty no i spam ale nie usuwać całego tematu chyba że autor przesadził . gracze mogli by je usunąć po przez głosowanie które było by obowiąskowe np . : usunąć temat wymagania ponad 70% graczy głosuje na usuń , może być , dobre Gracz który umieścił temat może go też usunąć każdy gracz mugł by umieścić tylko jeden temat dziennie


a admini i modernatorzy mieli by mniej pracy przy tym dziale
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Czyli Dział Czesia i Propozycje w jednym? Nie wydaje mi się. Masz dobry pomysł - daj w Propozycjach. Masz głupi pomysł - daj w Czesiu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

To tak bez cenzury i zamykania tematów?? Przecież tak się nie da;)

Taaaa Amba dział czesia. Żeś napisał.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Dyskusja na forum

jurek02021997 - czyli modyfikacja działu Propozycje, w którym każdy może założyć temat typu "Niech każdy dostanie premium na rok gratis", "Niech szlachcic idzie 10 minut" czy "Dodajmy czołgi i ufoludków"? I w którym każda osoba może założyć 20 raz ten sam identyczny temat i po raz 20. mamy prowadzić w nim tę samą dyskusję tak?
Czy czegoś nie zrozumiałem?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

To tak bez cenzury i zamykania tematów?? Przecież tak się nie da;)

Taaaa Amba dział czesia. Żeś napisał.

Czy można panu Wasai dać wgląd w usunięte tematy w dziale "Propozycje"? Ile widzisz nieusuniętych na pierwszej stronie? Piętnaście, prawda? A wiesz ile ja czasem widzę? Trzy, cztery. Nie da się bez usuwania i zamykania, bo bez tego by się nazywało "Marzenia". Naprawdę chcesz czytać po dwadzieścia razy "zrupmy szlahcica na kuuuniu, bydzie szypciej jeśćił"?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Czy można panu Wasai dać wgląd w usunięte tematy w dziale "Propozycje"? Ile widzisz nieusuniętych na pierwszej stronie? Piętnaście, prawda? A wiesz ile ja czasem widzę? Trzy, cztery. Nie da się bez usuwania i zamykania, bo bez tego by się nazywało "Marzenia". Naprawdę chcesz czytać po dwadzieścia razy "zrupmy szlahcica na kuuuniu, bydzie szypciej jeśćił"?
To gdzie jest ten temat??

@edit

Odwołam się do tematu. Uważam, że nowy dział nie jest potrzebny. Wystarczy, żeby temat nie był zamykany dopóki trwa tam dyskusja i jest na poziomie.

Co do tego screena to temat już ten został dodany 2 razy i 2 razy usnięty, a osoba go pisząca na prawde się postarała. Prosiłbym o nie kasowanie tego co miał nam do napisania Calleah. Nie wiem również gdzie ten ów temat łamał regulamin, że musiał zostać skasowany.

@Kmicdown
Czyli rozumiem, że o 15 będzie można dodać ten ów post w zamkniętym obecnie temacie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Nie wiem, ale dzięki za screena, chętnie przeczytam. Tylko nie o tym tu rozmawiamy, tu jest o nowym dziale na forum i prosiłbym, aby się tego trzymać.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Dyskusja na forum

To gdzie jest ten temat??
(...) Nie wiem również gdzie ten ów temat łamał regulamin, że musiał zostać skasowany.

Temat w sposób jednoznaczny (już nawet w tytule) był kontynuacją zamkniętego właśnie chwilę wcześniej wątku. A nie po to tematy są zamykane (a zwłaszcza tak jak tu - zamykane czasowo!) aby zaraz powstawały setki kolejnych będących ich kontynuacją.

@upWasai - nie bardzo widzę jakikolwiek sens w tamtym poście (choć pewnie ja się nie znam), ale nie widzę przeszkód by został on wpisany do tematu po jego otwarciu
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Odwołam się do tematu. Uważam, że nowy dział nie jest potrzebny. Wystarczy, żeby temat nie był zamykany dopóki trwa tam dyskusja i jest na poziomie.
To ja Ci odpowiem też w temacie.
Staram się nie zamykać wątków, które są na poziomie. Czasem ciężko jest wyłowić i zazwyczaj w "propozycjach" więcej postów w temacie jest usuniętych niż widocznych. A usuwa się rzeczy typu "jestem na tak" oraz "przesuń kościół w prawo, nie za bardzo, trochę w lewo. Doskonale, teraz w to miejsce wrzucimy karczmę".
Zwykle piszę czemu zamykam i co zrobić żebym otworzył. Jeśli widzisz w tym dziale jakieś propozycje, których na moim miejscu byś nie zamknął, to pisz. Bo termin "dyskusja na poziomie" jest bardzo pojemny i względny.
 

DeletedUser8402

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Piszemy co chcemy, tylko przyzwoicie, a im nic do tego? SUPER!!!
 

DeletedUser27065

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Temat w sposób jednoznaczny (już nawet w tytule) był kontynuacją zamkniętego właśnie chwilę wcześniej wątku. A nie po to tematy są zamykane (a zwłaszcza tak jak tu - zamykane czasowo!) aby zaraz powstawały setki kolejnych będących ich kontynuacją.
To, że temat zostanie otworzony w późniejszym terminie ogłosiłeś dopiero po przyznaniu mi ostrzeżenia.
Poza tym, w moich oczach nie możesz stwierdzać 'czym jednoznacznie' była moja wypowiedź, skoro sam przyznałeś się, że nie zrozumiałeś jej w pełni mimo trzykrotnej lektury.

W polemice czy dyskusji z Wami nigdy nie naruszyłem zasad dobrego wychowania i kultury wypowiedzi, więc tego samego, jako klient oczekuję od Was.
Pozdrawiam.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Dyskusja na forum

To, że temat zostanie otworzony w późniejszym terminie ogłosiłeś dopiero po przyznaniu mi ostrzeżenia.

Dla formalności: informacja że zostanie otworzony pojawiła się razem z ostatnim postem, dokładnie o 12:17. Edytowałem go później (poprawiając literówki) o 12:27, ale akurat tej informacji wówczas nie dopisałem.
Ostrzeżenie dostałeś dokładnie o 12:50, więc nie zarzucaj mi proszę kłamstwa w sytuacji w której to Ty ewidentnie mijasz się z prawdą i na dodatek nie wmawiaj mi proszę, że wątek pt. "Mała adnotacja do zamkniętego tematu" nie nawiązywał do zamkniętego tematu... no litości...
Zresztą forum nie służy do załatwiania prywatnych spraw - skoro to samo piszesz mi na pw, to nie użalaj się jednocześnie publicznie na forum (na dodatek robiąc w tym celu offtop w innym temacie).
 

DeletedUser27065

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Dla formalności: informacja że zostanie otworzony pojawiła się razem z ostatnim postem, dokładnie o 12:17. Edytowałem go później (poprawiając literówki) o 12:27, ale akurat tej informacji wówczas nie dopisałem.
Ostrzeżenie dostałeś dokładnie o 12:50, więc nie zarzucaj mi proszę kłamstwa w sytuacji w której to Ty ewidentnie mijasz się z prawdą i na dodatek nie wmawiaj mi proszę, że wątek pt. "Mała adnotacja do zamkniętego tematu" nie nawiązywał do zamkniętego tematu... no litości...
Zresztą forum nie służy do załatwiania prywatnych spraw - skoro to samo piszesz mi na pw, to nie użalaj się jednocześnie publicznie na forum (na dodatek robiąc w tym celu offtop w innym temacie).

No litości w formie "pan admin ma rację mimo wszystko" nie będzie.
I nie użalam się kolego - wiem jak wygląda (i jak powinna wyglądać) praca i postępowanie administratora w takim przedsięwzięciu, bo sprawuję tę funkcję w Travianie. Nie uznaję również ostrzeżenia, których udzielanie zapewnia Ci funkcja, za moją prywatną sprawę - to jest sprawa tego, jak wypełniasz swoje obowiązki, więc i dotycząca tematu.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Dyskusja na forum

No litości w formie "pan admin ma rację mimo wszystko" nie będzie.

Akurat teraz chcesz mi udowadniać że to użytkownik ma zawsze rację, nawet ma do dyspozycji czasowstrzymywasz i potrafi robić coś pół godziny później, a to dzieje się wcześniej...
To może napiszę wprost: skoro publicznie pomówiłeś mnie o manipulację (że najpierw dałem Ci warna, a dopiero potem dopisałem coś co uzasadniało jego powód), a ja Ci równie publicznie udowodniłem że kompletnie nie masz racji (bo warn poleciał dobre pół godziny później) to jeśli Twój następny post nie będzie zawierał równie publicznych przeprosin za ewidentne kłamstwo i jawne oszczerstwo względem mojej osoby, to otrzymasz bana za obrazę administracji.
 

DeletedUser27065

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Bij, jeżeli nie potrafisz rozmawiać inaczej:). Jeśli Ci wtedy ulży, to wiedz, że się cieszę - co jak co, ale nie lubię wywoływać podobnej frustracji.
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Odp: Dyskusja na forum

Bij, jeżeli nie potrafisz rozmawiać inaczej:). Jeśli Ci wtedy ulży, to wiedz, że się cieszę - co jak co, ale nie lubię wywoływać podobnej frustracji.

Jak się chce pisać głupoty i kogoś publicznie oskarżać, to należy się liczyć ze słowami i ponosić konsekwencje stawianych pomówień. Zignorowałeś wyciągniętą rękę, więc zgodnie z obietnicą - żegnam.
I nie mów mi chociaż, że nie lubisz wywoływać frustracji, bo widzę że takową wywołujesz także na forum traviana, gdzie użytkownicy sami Cię proszą byś odszedł na emeryturę.. Tam już Cię nikt nie lubi więc przyszedłeś jątrzyć do nas?
Nie szukając niczego złośliwie i nie wertując w pocie czoła setek postów by znaleźć jakiegokolwiek haka... wziąłem OSTATNI temat w którym się wypowiadałeś: http://forum.travian.pl/showthread.php?t=50624
Bez komentarza...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Pomysł bez sensu. I marne na szczęście szanse na Jego wprowadzenie w życie. ;)

Jak się chce pisać głupoty i kogoś publicznie oskarżać, to należy się liczyć ze słowami i ponosić konsekwencje stawianych pomówień. Zignorowałeś wyciągniętą rękę, więc zgodnie z obietnicą - żegnam.
I nie mów mi chociaż, że nie lubisz wywoływać frustracji, bo widzę że takową wywołujesz także na forum traviana, gdzie użytkownicy sami Cię proszą byś odszedł na emeryturę.. Tam już Cię nikt nie lubi więc przyszedłeś jątrzyć do nas?
Nie szukając niczego złośliwie i nie wertując w pocie czoła setek postów by znaleźć jakiegokolwiek haka... wziąłem OSTATNI temat w którym się wypowiadałeś: http://forum.travian.pl/showthread.php?t=50624
Bez komentarza...

A to ciekawe, że na travianie to gracze mają rację oceniając administrację, a na plemionach ta reguła już nie jest uznawana. :rolleyes: Tak tylko tytułem wtrącenia. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dyskusja na forum

Dyskusja tutaj niemal calkowicie zeszla z tematu dlatego watek zamykam.
Motywuje to rowniez tym,ze nie zamierzam zakladac zadnego innego dzialu podobnego temu ktory zostal opisany w tym temacie.Po prostu nie widze sensu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry