Nieprawidłowe komendy = Bany

  • Rozpoczynający wątek opelr
  • Data rozpoczęcia

Czy ta zmiana jest potrzebna i chcesz aby ją wprowadzono


  • W sumie głosujących
    75
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy była by możliwość wprowadzenia automatycznych blokad komend które powodują że dostajemy BANA.

Jest już coś takiego wprowadzone ale tylko w jednym przypadku, że po zakończeniu zastępstwa jest blokada wysyłania wsparcia a przydało by się to wprowadzić dla wszystkich zakazanych komend jak np. wspólne wspieranie, wspólne napady i przesyłanie surowców z zastępstw, o niebo ułatwi to życie adminom i ochroni graczy.

Jeśli było to proszę skasować. pozdrawiam

ps. proszę uzasadniać wybór negatywny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

Dla sprostowania i informacji dla nowych graczy, nie chodzi o pisanie, zapraszam do regulaminu, komenda to np. wysłanie wsparcia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

po polsku, please, bo nie łapie...... w sensie że gry chce wysłać wsparcie koledze którego zastępowałem do dostaję bana??? nie.... lepiej by było gdyby nazwa topica brzmiała ,,Nieprawidłowe komendy = nie wykonanie operacji i granie dalej'' :p
 

DeletedUser27977

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

Dobry pomysł.Były już takie ale nie wiem czemu nie weszły w życie.
Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

Pomysł dobry, ułatwi to życie adminom, w końcu coś nie dla nas, lecz dla naszych koffanych adminów xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

@UP i 2UP
noob za noobem murem stanie, jak powiedzial poeta (ja :p)

czemu administracja mialaby wmawiac mi ze wysłałem atak pomimo blokady??? jak blokada dobra to trzebaby operować naprawde spora wiedza o hackingu...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

Czy była by możliwość wprowadzenia automatycznych blokad komend które powodują że dostajemy BANA.

Jest już coś takiego wprowadzone ale tylko w jednym przypadku, że po zakończeniu zastępstwa jest blokada wysyłania wsparcia a przydało by się to wprowadzić dla wszystkich zakazanych komend jak np. wspólne wspieranie, wspólne napady i przesyłanie surowców z zastępstw, o niebo ułatwi to życie adminom i ochroni graczy.

Jeśli było to proszę skasować. pozdrawiam

ps. proszę uzasadniać wybór negatywny

Obawiam się, że może być to skrajnie trudne lub niemożliwe ze względu na istniejący kod gry
Propozycja już kiedyś była i nie została wprowadzona.
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

Przecież gdyby istniała taka opcja to administracja dawno by to wprowadziła.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nieprawidłowe komendy = Bany

Przeszkody techniczne, proszę patrzeć wyżej.
Zamykam
 
Status
Zamknięty.
Do góry