Zaznaczanie - premium

  • Rozpoczynający wątek kiljeaden
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się pomysł?

  • Tak, świetny pomysł

    Głosy: 272 86,6%
  • Tak, ale mam pewne zastrzeżenia

    Głosy: 23 7,3%
  • Nie, zupełnie niepotrzebne

    Głosy: 12 3,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 2,2%

  • W sumie głosujących
    314
Status
Zamknięty.

DeletedUser28821

Guest
Odp: Zaznaczanie - premium

Jestem za i było by dobrze gdyby to przeszło bo juz znudziło mi się zaznaczanie kazdego gracza z osobna.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie - premium

Ja nie mam zdania na ten temat, konto premium mam około 1 na 5 miesięcy, albo jak mam darmowe :D
@edit: to z telefonu oczywiście:p
 

DeletedUser27664

Guest
Odp: Zaznaczanie - premium

świetne ja tak mam kumpli z innego plemienia pozaznaczanych ze szkoly a ich jest 87 :) przydalo by sie takie cos TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie - premium

Jeśli posiadasz premium możesz zaznaczyć kogoś sobie na mapie, natomiast jeśli nie posiadasz go nie masz takiej opcji, co wy chcecie? Aby admini dali was darmowe premium xD
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak ponieważ ułatwi to sprawę, nie będzie trzeba pisać za każdym razem do adminów/dyplomatów plemienia by zaznaczali mi na chwilę plemię mojego wroga, a zaznaczanie wszystkich jego członków osobno to sporo pracy zazwyczaj.
 

DeletedUser24048

Guest
Mądre^^. I w każdym bądź razie ułatwiło by to grę. ;] Nie trzeba by było spędzić na zaznaczaniu każdego gracza. Ale to chyba wszyscy poprzednicy powiedzieli już ;]
 

DeletedUser27357

Guest
Jestem za . Gdybym umiał dawać repa to bym Ci dał.:D

Hmm... podajże punktów reputacji już nie ma:).

@TOPIC
Pomysł bardzo dobry, przydatny. W sumię, jestem w plemieniu, i prowadzę sam wojnę, z innym plemieniem. Zaznaczyli mi na mapie ich, jako wrogów oczywiście. Mamy jeszcze 1 wojnę, ale mi jakoś się nie myli. Jakby była taka opcja, to bym sobie sam zaznaczył. Jestem oczywiście na TAK!
 

DeletedUser6145

Guest
Pomysł bardzo dobry, ale był już wielerazy i nigdy nie pojawil sie w grze...(swoją drogą ile pomysłów z tąd weszło do gry:p?)

Teraz też go pewnie nie wprowadzą.
 

DeletedUser

Guest
Dobry pomysł, napewno przydałby się w wielu sytuacjach. Myśle, że i tak i tak żaden pomysł nie wejdzie w życie gry ;/
 

DeletedUser60051

Guest
Bardzo dobry pomysł, napewno by mi i innym przydał :) (jak bym miał konto premium ;))
 

DeletedUser

Guest
Nie ma co, pomysł bdb w dodatku bardzo dobrze przemyślany i prawidłowo przekazany.
Jestem jak wszyscy na tak :)
Teraz tylko pytanie: Kiedy to wejdzie do gry?
 

DeletedUser50560

Guest
Jeden z lepszych pomysłów :). Bardzo często przydaje się mieć zazaczone całe plemię. Nie raz by mi się to przydało, tak jak zapewne innym graczom. Oczywiście, zagłosowałem na "Tak, świetny pomysł" :D
 

DeletedUser

Guest
Pomysł bardzo dobry, ale był już wielerazy i nigdy nie pojawil sie w grze...(swoją drogą ile pomysłów z tąd weszło do gry:p?)

Teraz też go pewnie nie wprowadzą.

tak samo było z rycerzami, łucznikami, łucznikami konnymi i monetami a teraz to mamy ale jakby popatrzeć z perspektywy Niemców to więcej osób by kupiło KP żeby to mieć i sprawdzić jak się to sprawdza a być może już nad tym już pracują:):confused:
 

DeletedUser

Guest
Bardzo trafny pomysł:)
Oznaczanie graczy osobno jest faktycznie uciążliwe :D
Jak najbardziej tak
 

DeletedUser

Guest
to jest zajebist... :D ale ciekawe kiedy to wejdzie w życie :confused: :( mam nadzieje że szanowni ludzie którzy stworzyli plemiona pomyślą o tym i umieszczą te udogodnienie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry