Umożlwienie dostępu do ratusza dla niezalogowanych

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8099
  • Data rozpoczęcia

Czy popierasz propozycję


  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser8099

Guest
Jak w temacie.
Skoro już ogólne informacje dotyczące gry zamieszczacie na forum, to pozbawianie dostępu do nich osób, które nie mają możliwości się zalogować(z różnych powodów;)) jest jak dla mnie błędną decyzją. Czy ktoś kto został zbanowany na forum, nie ma prawa wiedzieć czego dokładnie dotyczą ograniczenie w kupnie premium przez SMS? Albo jakie zmiany nastąpią w grze? Ewentualnie informacje te mogłyby być zamieszczane gdzie indziej, w każdym razie powinny być dostępne dla wszystkich.
 

DeletedUser40240

Guest
Odp: Umożlwienie dostępu do ratusza dla niezalogowanych

ja chciałbym dostęp do całego forum - rozumiem , ze administracji forum zależy na jak najwiekszej liczbie userów - ale to nie tym sposobem ... :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Umożlwienie dostępu do ratusza dla niezalogowanych

Skoro temat już został poruszony...

Uniemożliwienie dostępu (read only) do forum osobom niezalogowanym/nieposiadającym konta jest bardzo zaskakującą decyzją i moim zdaniem jest to wieeeelki krok w tył w rozwoju forum.

Dlaczego zostało to zablokowane?

Aby zbanowani gracze mieli całkowicie zabroniony dostęp do forum? Jakaś forma zbiorowej odpowiedzialności? Bo przecież cierpią nie na tym głównie normalni użytkownicy, których jest od groma więcej niż zbanowanych.
Poza tym wiadomo, że możecie zbanowac konto, możecie zbanowac IP - ale jak ktoś będzie chciał, to i tak na forum wejdzie i nikt ani nic go od tego nie powstrzyma (no chyba, że zamknąc rejestrację/wyłączyc forum etc.).


Aby zachęcic graczy do rejestracji? Należałoby w takim razie raczej użyc słowa "zmusic" - nie ma to jak kogoś uszczęśliwiac na siłe, nawet jeśli chce on by tylko biernym obserwatorem forum.


Aby zmniejszyc ruch generowany przez wszelkiego rodzaju roboty sieciowe? Nawet jeśli to jest problemem, to takie rzeczy reguluje się z poziomu serwera.

Ciężko mi ogólnie zrozumiec powód tej decyzji - może ktoś mógłby go wyjawic i uargumentowac?...


A czy pomyślał ktoś o tych wszystkich, którzy z takich czy innych przyczyn (na przykład korzystają z jakiegoś publicznego komputera i boją się o hasło) nie mogą się zalogowac, a chcieliby sprawdzic co tam słychac na forum?

W wielu społecznościach internetowych można raczej zauwazyc odwrotny trend - stara się użytkownika zmuszac do jak najmniejszej ilości rzeczy, aby mógł brac on udział w życiu forum (przede wszystkim forum widzialne dla gości, czasem również z możliwością postowania; ekspresowa rejestracja etc).



PS. tak żeby nie było wątpliwości - ten post nie jest atakiem na administrację!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Umożlwienie dostępu do ratusza dla niezalogowanych

Jak w temacie.
Skoro już ogólne informacje dotyczące gry zamieszczacie na forum, to pozbawianie dostępu do nich osób, które nie mają możliwości się zalogować(z różnych powodów;)) jest jak dla mnie błędną decyzją. Czy ktoś kto został zbanowany na forum, nie ma prawa wiedzieć czego dokładnie dotyczą ograniczenie w kupnie premium przez SMS? Albo jakie zmiany nastąpią w grze? Ewentualnie informacje te mogłyby być zamieszczane gdzie indziej, w każdym razie powinny być dostępne dla wszystkich.

Duchy na forum mnie nie interesuja.Jezeli ktos ma problemy z logowaniem to zawsze uzyska pomoc w tym zakresie.Codziennie pomagam w logowaniu kilku osobom.
Jednakze skoro administracja jest taka cudowna to do ratusza maja dostep wszyscy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry