Plemiona?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26195
  • Data rozpoczęcia

Co powinna zrobić administracja, aby plemiona znów były piękne?

  • Dać urozmaicone światy, typu Classic

    Głosy: 94 27,4%
  • Banować za każde widoczne wykroczeznie regulaminu

    Głosy: 41 12,0%
  • Oczyścić forum z bezsensownych tematów, postów

    Głosy: 67 19,5%
  • Zlikwidować wersję [4.0]

    Głosy: 42 12,2%
  • Nic nie powinna zrobić - teraz plemiona są super extra fajowo kulowe

    Głosy: 99 28,9%

  • W sumie głosujących
    343
Status
Zamknięty.

DeletedUser30926

Guest
Odp: Plemiona?

Jak wszyscy maja byc zadowoleni to musi byc jeszcze kilka nowych swiatow niektorzy czekaja na szybka gre tzn. predkosc powyzej 1 tyle ze nie chca 4.0 innym wlasnie o to chodzi tak wiec... Nigdy wszyscy nie beda zadowoleni...
 

DeletedUser23461

Guest
Odp: Plemiona?

zlikwidujcie 4.0!! bo grają tam dzieci!!
 

DeletedUser13971

Guest
Odp: Plemiona?

Ta gra przez nowe światy chodzi na psy. To się zaczyna robić wylęgarnia emo
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Plemiona?

Kurde, ja Was nie rozumiem. Skoro Was wkurzają światy 4.0, to nie grajcie na nich. Ja nie gram na starych, bo mi się nie podobają...
Na Was to i tak chyba nie działa...
 

DeletedUser26195

Guest
Odp: Plemiona?

Problem tkwi w czym innym. Ja nie należę do graczy, którzy grają dla zabawy - wolę zamiast tego bawić się życiem, ale jeśli zaczynam grę na świecie, który mnie interesuję - spędzam jak najczęściej na plemionach, aby proces farmienia był jak najszybszy, który umożliwi mi dobrą pozycję startową na przyszłość. Na 5 światów [4.0] tylko wyszedł 1 zwykły świat na starych zasadach. Są różne grupy graczy, którym podobają się serwery o określonych parametrach i związku dla nich światy powinny być urozmaicone, aby każdy coś dla siebie znalazł.

[4.0] to jest wersja gry, która jedynie może zostać zmieniona na nowszą. Popularnie na forum oznacza ona światy z wioskami koczowniczymi i barbarzyńskimi oraz z rycerzem i zbrojownią. Światem dla weteranów jest Classic, lecz teraz jest za późno na ponowny start, aby się liczyć na świecie. Dobrym pomysłem byłoby powstanie świata Classic 2 :) Wielu znakomitych graczy poprzednich serwerów na pewno by powróciło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona?

mogliby zamiast wałkować wciąż te nowe-niczymnieróżniące się światy zrobić jakieś wariacje... np. brak możliwości gry w plemieniu... brak szczęścia... brak morali, ochrony początkowej ograniczenia co do ilości wojsk.... no różne możliwości... a nie tylko robią świat ze zbrojownią... albo świat raczej dla cierpliwych weteranów - z prędkością 0,5 :p

@UP oczywiście że nie

@DOWN buahahahaha alem siem uśmiałem......... weź pisz sensownie a nie taki syf piszesz... bo ten twój post nic nie wnosi do tematu więc jak jest twoj nick a nizej pikinier a nizej zaerjs.... a niżej postów a niżej taki trójkącik to w niego wcisnąłem....ooh i pojawiło mi sie okienko to napisałem ,,post nic nie wnoszący do tematu'' i kliknąłem wyślij...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26195

Guest
Odp: Plemiona?

Przykro mi stwierdzić, ale administracja nie potrafi przyznać się do własnych błędów. Dziś przed szkołą odpisałem na post SS (zainteresowani wiedzą) wracam i patrzę, że mojej odpowiedzi już nie ma, a temat zamknięty. Wyszła jej prawda, bo niby ja już nie miałem kontrargumentu. Forum już się na lepsze nie zmieni, bo Ci co rządzą nim nie przyjmują sobie do wiadomości, że mogą się mylić. Nadchodząca wersja [4.1] przynajmniej zmieni stronę startową, na której będzie fajny baner:
banner468x60.gif
. Kończę walkę o lepsze forum plemion, mam nadzieję, że jednak światy będą urozmaicone i powstanie Classic 2... Jest jedna ważna rzecz - poziomu nie można przedkładać nad ilość i mam nadzieję, że z tym będziecie się również liczyć.

Pozdrawiam mądrych
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona?

Rozumiem, że rozwiązaniem wszystkich problemów jest dział Czesia. Jest to odpowiedz na dyskusje w dziale ogólne w offtopic. Brawo. Tylko pogratulować;) Tak w ogóle to pięknie to zagrane było. Wszyscy, którzy mieli coś do powiedzenia zostali pobanowani i został nam userom wciśnięty jakiś spamerski dział.

btw: Bardzo fajnie funkcjonuje to forum. Najpierw są dawane bany, a potem tworzy się do nich regulamin:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona?

Wedlug mnie powini zrobic swiat ze na 30 poziomie tartaku by wchodzilo po 15.000 surkowwiem ze glupio ale wszyscy by wtedy grali to chyba by byla predkosc 5 ale porsze chcialbym miec taki swiat ////:)kto jest za ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona?

wedlug mnie szybkie powini byc za darmo bo to niesprawiedliwe ale wole swiat 18 z szyboscia 5 lub 6 za darmo prosze
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Plemiona?

Proś, proś. Ja wolałbym różne odmienne wersje, tak jak powiedział to kolega kocoro, np brak plemion, brak ograniczeń ilości wojska w zagrodzie(bardzo ciekawie by było), albo brak morali&szczęścia&ochrony początkujących(ograniczenie dot. pkt agresora i obrońcy).
Wiem, wiem, zaczniecie narzekać, że koljny świat dla noobów, ale mi się już nudzi gra na normalnych, konwencjonalnych światach. :(
 

DeletedUser21884

Guest
Odp: Plemiona?

Ech... Masz sporo racji. Ale ja na szczęście gram na świecie 8 i wszystkie dzieci neo po prostu przejmuję. :)
 

DeletedUser31375

Guest
maluutko

Dać urozmaicone światy, typu Classic < ja to wybrałem bo malutko takich światów jest :(
 

DeletedUser27762

Guest
Odp: Plemiona?

ta wersja teraz jest strasznie nudna nic tylko to samo czeba atakowac na jakies puste wiochy co jest strasznie nudne no ale co poradzic
 

DeletedUser45386

Guest
Odp: Plemiona?

Zgadzam sie z autorem!Nie wiem tylko dlaczego dostal bana...mam nadzieje ze nie doszlo juz do tego ze nie mozna wyglosic swojego zdania na forum...zaczalem gre w plemiona gdy bylo 10 swiatow i powiem szczerze wspominam tamten czas znacznie lepiej...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Plemiona?

zlikwidujcie 4.0!! bo grają tam dzieci!!

hmm... spojrzeć po lewek stronie na numerek obok słowa ,,age'' to za mało...
nie trzeba patrzec na w/w rzecz... forma wypowiedzi...
a co ja tam krzanie jak nauczycielka polaka :p
aczkolwiek musze sie z tym zgodzic - swiat dla dzieciaczków które sie podniecają ze im wioska rośnie...
pewnie są na tyle głupie żeby nie zrobić sobie mocnego deffa posłać na obrone do koczowniczej i czekać aż osiągnie sporo p... bo ja tak bym zrobił gdybym tam grał

Ja wolałbym różne odmienne wersje, tak jak powiedział to kolega kocoro, np brak plemion, brak ograniczeń ilości wojska w zagrodzie(bardzo ciekawie by było), albo brak morali&szczęścia&ochrony początkujących(ograniczenie dot. pkt agresora i obrońcy).
Wiem, wiem, zaczniecie narzekać, że koljny świat dla noobów, ale mi się już nudzi gra na normalnych, konwencjonalnych światach. :(

ja myśle ze na odwrót :)
1. mało noobów...
bo taki noobek powie:
,,nie ma ,,plemia'' to kto bendzie mnie ohraniał?? gupi świat!!''

2. wiecej kozaków którzy sie rzucą na tę grę bo to już będzie bardziej hrdcr jak przebijesz reszte i osiągniesz top1 mimo że wystartowałeś troche później niż inni i nie miałeś ochrony - pozatym, ci co sie znają na grze raczej kupują premium - a na takim swiecie bez ochrony premium bedzie na wage zlota - więc będzie więcej zysków. Pytanie: czy Szwaby (co, mieszkańcy regionu :p)
sie tego domyślą?
a już na pewno wyjadacze plemion sie rzucą jak nie będzie ograniczenia zagrody (choc to byłoby troche głupie... ale od najwyższego poziomu)
a ci co rzadko mogą wejść, ucieszyliby się z świata z predkoscią 0,5

OFFTPC
ooo... czemu saszi jest zbanowany?? czyżby nie było wolności słowa?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry