Fuzja działów/Aktualizacja postów/Dział Czesia

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26195
  • Data rozpoczęcia

Która z propozycja Ci pasuję?


  • W sumie głosujących
    29
Status
Zamknięty.

DeletedUser26195

Guest
Witam, chciałbym zaprezentować swoje propozycje. Sonda jest publiczna z możliwością wielokrotnego wyboru!

1. Działy Kurier Plemion, Plemiona Plus, Plemiona Wiki połączyć w jeden wspólny dział,

beztytuuub6.png


a Rekrutację przenieść do działu Ogólne.

2. Posty pisane w Off Topicu nie zaliczają się do ogólnej ilości postów od dnia wprowadzenia tej zasady. Dobrze by było, aby aktualizacja dotyczyła wszystkich postów znajdujących się w tamtym dziale, od początku.

3. Każdy szanujący się spamer nie będzie pisał w poddziale, w którym nie ma moderatorów, gdzie posty się nie naliczają do ogólnej liczby. Off Topic powinien służyć do zapoznania się z odczuciami innych użytkowników na temat innych gier, kulturalnej rozmowie nie na temat plemion, oraz pokazaniu swoich talentów. Dział Czesia jest po prostu bez sensu - powstał dla dzieci, które piszą "SPAM" i myślą, że zabłysną inteligencją. Dla niektórych napisanie 15 znaków staję się ogromnym problemem wyrażenia własnych myśli. Dobrym pomysłem jest również, aby jednak obowiązywał tam "prawdziwy" regulamin, a poddział zmieniłby nazwę na, np. Zabawy.


Pozdrawiam i zachęcam do głosowania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Fuzja działów/Aktualizacja postów/Dział Czesia

Pierwsza była tu http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=30184 i została zamknięta przez admina.
Druga - coś tam trzeba poklikać w panelach, żeby się przeliczyło i zapewne na dniach zostanie zrobione.
Co do trzeciej, poczekaj tydzień, zobacz co się w tym Czesiu urodzi i dopiero dawaj propozycje, za wcześnie na takie coś.
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
Odp: Fuzja działów/Aktualizacja postów/Dział Czesia

Cytujesz wyrwane z kontekstu, zobacz co było wyżej.
Taki dział ze zwykłym regulaminem traci rację bytu. Po co komu dział bez regulaminu z regulaminem. Poczekaj co się urodzi, na razie tego nie zamknę, ale z dyskusją się wstrzymajmy na jakiś czas. Dopiero dział powstał, niejako na życzenie użytkowników, a już go chcecie likwidować.
 

DeletedUser26195

Guest
Odp: Fuzja działów/Aktualizacja postów/Dział Czesia

Na forum nie widziałem żadnych petycji w sprawie takiego działu.

//Ja też i co z tego? Narzekania były że wszędzie brudno? Były i to nawet Ty osobiście byłeś głównym narzekającym. Założenia są takie, żeby brud był w tym Czesiu i nie rozprzestrzeniał się wyżej. - ambafatimabyloinima

//Jak nie było petycji w sprawie tego działu, to czemu powstał? Jeśli na prawdę myślisz, że ten dział zaprzestanie szerzenia spamu na forum, to gratuluję umiejętności trzeźwego myślenia. Forum wymaga oczyszczenia, a nie działu, w którym co drugi post ma w treści słowo SPAM lub jeszcze bardziej niezrozumiałe, których nawet w słowniku nie znalazłem:
Wiem, chcesz jeszcze? Służę
blublibloblublibllbilbobolulbobobubo

//Znów służę. Słowo "blublibloblublibllbilbobolulbobobubo" to mandżurski zwrot oznaczający: wyluzuj się i nie bierz wszystkiego na poważnie, bo to grozi chorobami układu krążenia.

//Swoją ironię proszę pozostawić dla siebie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Fuzja działów/Aktualizacja postów/Dział Czesia

Przecież można to pozwijać... choć i tak sporo tych pasków

jestem za
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Fuzja działów/Aktualizacja postów/Dział Czesia

Opcja 1 nie zostanie wprowadzona - była już taka propozycja.

Opcja druga - wątek był już poruszany, proszę nie dublować.

Opcja 3:

3. Każdy szanujący się spamer nie będzie pisał w poddziale, w którym nie ma moderatorów, gdzie posty się nie naliczają do ogólnej liczby. Off Topic powinien służyć do zapoznania się z odczuciami innych użytkowników na temat innych gier, kulturalnej rozmowie nie na temat plemion, oraz pokazaniu swoich talentów. Dział Czesia jest po prostu bez sensu - powstał dla dzieci, które piszą "SPAM" i myślą, że zabłysną inteligencją. Dla niektórych napisanie 15 znaków staję się ogromnym problemem wyrażenia własnych myśli. Dobrym pomysłem jest również, aby jednak obowiązywał tam "prawdziwy" regulamin, a poddział zmieniłby nazwę na, np. Zabawy.

Spamer nie szanuje ani siebie ani innych.

Dzieci jednak grają w tę grę, udzielają się na forum i jeśli myślą że pisząc spam błyszczą inteligencją to niech myślą tak dalej. Komu to przeszkadza? Nikt nie musi zaglądać tam, a my nie jesteśmy ich rodzicami.

Co do off-topu - ankieta jest teorią, którą jednak weryfikują w praktyce gracze. I nawet jeśli 10 userów myśli podobnie: "Off Topic powinien służyć do zapoznania się z odczuciami innych użytkowników na temat innych gier, kulturalnej rozmowie nie na temat plemion, oraz pokazaniu swoich talentów" - to 20 innych, niestety, nie potrafi tego pojąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry