Indeksowanie tematów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22906
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle indeksowania tematów?

  • Tak, przydałoby się.

    Głosy: 4 50,0%
  • Nie, po co?

    Głosy: 2 25,0%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 2 25,0%
  • Do poprawki.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    8
  • Głosowanie zakończone .

DeletedUser22906

Guest
Chciałbym zaproponować możliwość indeksowania tematów.
Obejmowałoby to:
Obowiązek dopisywania tematu do danej grupy przez wybór przy pisaniu tematu:
propozycjaiw9.jpg


Do zaznaczenia byłyby dopisane grupy np.
@ szlachcic - monety
@ szlachcic - koszt
(@ ma symbolizować pole wyboru)

Do odczytywania służyłaby strona, na której byłyby wypisane wszystkie grupy alfabetycznie. Po kliknięciu w daną, wyświetlałyby się nazyw tematów(jako linki).
Proponuję także odnośnik na stronie głównej forum, lub w postaci powiadomienia(tak jak o warnie), przy pierwszej wizycie na forum z danego IP.

Moje rozwiązanie dałoby:
-Mniej spamu.
-Lepszą możliwość szukania.
-Łatwiej byłoby odsyłać osoby, zamiast do szukajki, która nie gwarantuje znalezienia tematu, to do listy.
Jeżeli taki temat już był, to najmocniej przepraszam.
Pozdrawiam, jacek.g

@edit. Fakt ambafatimabyloinima, trzeba wprowadzić obowiązek zaznaczenia czegoś. Skoro Wy przeglądacie tematy, to możecie kasować powtarzające się/będące w indeksie. Kolejny dopisek:kategoria byłaby dopisana np. przy temacie. Wszyscy mogą ją zobaczyć, więc Wy też. Noi niepasujące tematy możecie równie dobrze wywalić...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27065

Guest
Odp: Indeksowanie tematów

Chodzi Ci bardziej o znane z phpbb by Przemo prefixy tematów? Czy może o tagi tematów w formie podobnej do występującej na peb.pl?
Bo obydwie opcje są do spełnienia, przy czym moim zdaniem druga opcja byłaby właściwsza, jako, że uwzględnia podaną przez Ciebie listę tagów.

http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=127244 - Gdyby administracja była zainteresowana.
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Indeksowanie tematów

Mi chodzi o to, że masz obowiązek dopisania(taki sens, ale to może być spełnione przez zaznaczenie odpowiedniego pola tak jak wyżej wkleiłem.) tematu, który właśnie piszesz do którejś z kategorii(być mozę na poczatku działania wypisane jak najwięcej, potem ewentualnie dodawane).
Potem szukający może najpierw poszukać odpowiedzi na stronie ze zindeksowanymi wszystkimi tematami(wypisane kategorie, po kliknięciu przechodzi na inną stronę, na której są wypisane tematy dopisane do tej kategorii).
Nie wiem dobrze o co Ci chodzi, bo żadnych z tych rzeczy nie widziałem&słyszałem...

@edit. Nie chcę postów "super, 10/10" itp. będą one bezlitośnie reportowane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Indeksowanie tematów

Wujek Cię spytał o co chodzi, Ty napisałeś jeszcze raz i ja dalej nie rozumiem. Słuchaj wujka, wujek jest dobry, wstawi czasem kawałek kodu :D
A z tego co mgliście zrozumiałem to Twoja propozycja - sama w sobie dobra - nie sprawdziłaby się bo nikt by z tego nie korzystał i nie szukał, a przy zakładaniu tematu klikał w szczyt listy żeby tylko jak najszybciej znaleźć odpowiedź na SWOJE WAŻNE PYTANIE.
 

DeletedUser27065

Guest
Odp: Indeksowanie tematów

Oj, Amba, uwierz mi: Choć użytkownicy mają w nosie funkcję wyszukiwania, to uwielbiają takie gadżety jak Zoints Thread Tags. Bo to jest takie webdwazerowe^.^
Dalej obstawałbym przy ZTT właśnie - lepiej korzystać z gotowych rozwiązań, które są na bieżąco supportowane przez Zoints.
 
Do góry