Nowy budynek Kościół

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31721
  • Data rozpoczęcia

Czy akceptujesz ten Pomysł


  • W sumie głosujących
    511
Status
Zamknięty.

DeletedUser33341

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

1#
W każdym razie pomijając fakt że coraz mniej jest miejsca (jeśli dodając wszystkie pomysły) to uważam to że i tak słaby pomysł. Jak on zwiększa morale to słabsi gracze będą jeszcze gorsi bo teraz liczą na morale a potem?

Sam pomysł z kościołem mi się podoba ale ^ wyżej napisane - zdecydowanie racja. Najlepiej dać inne opcje dla tego całego kapłana i żeby to nie było katolickie prawosławne i w ogóle chrześcijańskie, bo są na świecie inne wiary, tylko żeby było pogańskie, a poziomie tamtych czasów (Pamiętajmy, że co prawda Polska była już krajem chrześcijańskim pod koniec X wieku, ale tu raczej sprawę trzeba nagiąć...)!

2#
hehe a może koło schowka i stajni na dole jest troche miejsca;):p

TAM JEST PAŁAC!

3# Nadal polecam dodać opcję, żeby to umiejscowić za zagrodą i uniemożliwić budowę, zanim nie będzie muru!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29714

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Apropo umiejscowienia to można by przenieść piedestał na miejsce drzewka obok ratucza, a kościółek przy ratuszu tam gdzie był piedestał bo kościoły są zawsze blisko rynku(w prawdziwych miastach). Zmiana opcji mogła bybyć taka że namawiałby wrogie jednoski do przejścia na twoją strone, można dodać że nie działało by to na szlachte, a poziom jego rozbudowy zwiększałby ilość w % nawracanych jednostek wroga, albo byłby niski % na każdą jednostke, a sam ksiądz byłby wolny jak szlachcian.

Pomysł fajny!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

a nie lepiej go wstawic jak by byl to moze kolo koszar i rynku tam jest sporo miejsca na taki kosciol:D jak by oczywiscie byl;)

ja jestem zeby byl:):)!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Kościół według mnie powinien mieć wieże i powinien być duży,świetny pomysł ciekawe czy wypali
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

a nie lepiej go wstawic jak by byl to moze kolo koszar i rynku tam jest sporo miejsca na taki kosciol:D jak by oczywiscie byl;)

ja jestem zeby byl:):)!!

Jak masz wszystko rozbudowane to nigdzie niema miejsca jedynie koło ratusza ale to nie:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

bb-codes źle wstawiłes :)

Kościół
kocoau2.png



Kapłan(Ksiądz)
ksidzul6.png



Więc poprawiłem :) rysunki ciekawe :)
 

DeletedUser29714

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

popraw te linki może :D a obrazki jakieś lepsze trzeba... nie power of paint w 5 minut. Bo co wam da 50 takich obrazków. Ja zrobiłem takie coś ale tak na szybkiego tylko kontury bez tekstur i słabsza jakość bo mi chodzi o kasztaut.
http://img125.imageshack.us/my.php?image=kosciolbetanb2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser38232

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Ja jestem za nie . Wedlug mnie itak jest bardzo najeba***ne dupereli to po co jeszcze ten kosciol.. Jak go dopracujecie to mozna by sie zastanowic
 

DeletedUser25238

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

w kosciele mozna by rekrutowac kapłanów, którzy zmniejszali by straty podczas ataku
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Ten kościółek:
kosciolbetanb2.jpg

najbardziej mi sie podoba :)
Dopracuj go do końca jestem ciekaw jaki bedzie efekt końcowy :)
 

DeletedUser14434

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Mi się wdaje że kościół to świetny pomysł :p jak znajdziecie gdzie to wstawić to byłoby ok:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

jak dla mnie kościół to jakaś niepotrzebna komplikacja. tu zwiększanie czasu budowy, tam zwiększanie naszego morale, po co wam ten kościół. morale i tak zależy od punktów, czas zależy od ratusza, więc po kiego czorta wam jeszcze jakiś kapłan i kościół. jestem na nie.

do tego jeszcze upychanie go między budynkami, co jakiś tydzień powstaje pomysł z kościołem i jest to non stop wałkowane.

@down: istnieje takie coś jak opcja edytuj: jakbyś nie wiedział jak to wygląda, to masz go poniżej:
edit.gif

i zacznij pisać w miarę poprawnie ortograficznie, bo strasznie się to czyta
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Niekturym się niepodoba a niekturym się podoba i ciągle w kółko tak i nie tak i nie więc zdecydujmy się czy to coś odpali:confused:

//połączono posty - ambafatimabyloinima

Może lepiej koło ratusza zrobić kaplicę czy coś wtym sylu żeby niezabierać dużo miejsca.:confused:Przeciez to średniowiecze a nie współczesność więc klasztor i cały kościół to współczesność kaplica to bardziej na średniowiecze postaram się zrobić rysunek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

okej żeby wrzucić ten genialny pomysł skasujmy te wieże obserwacyjne i tabelki do ulubionych w placu :) oprócz tego skasujmy warsztat skoro zamiast katapult będą czołgi to to będzie jużfabryka mieszcząca sie na miejscu cegielni a cegielnie wrzucimy do rankingu :) no i będzie dużo miejsca na kościół wiec przy okazji pobudujemy tu jeszcze kurnik i obore jak jest już stajnia

a tak na poważnie... pomysł 10latka-pikiniera bez rażących ortów i calkiem dobry pomysł z tymi moralami mnie zadziwił... no ale niedopracowany, choć grafiki... człeku taki ty powinien wylądować w kazdym domu jakiegoś grafika komputerowego...

albo zrób większą wersje wrzuce sobie na avka :)
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

ludzie trochę powagi... może jeszcze rydzyka wstawicie? zdecydowanie na nie temu udziwnieniu
 

DeletedUser26724

Guest
Odp: Nowy budynek Kościół

Pomyślmy. A może kapłan sprawiałby, że kilka jednostek ożyje np.
Wysłaliśmy 500 pik na atak
Zabili nam 50
Kapłan uzdrawia z tych zabitych 50%, czyli dostajemy z powrotem 25 pik? Co wy na to?
 
Status
Zamknięty.
Do góry