Pikinierzy

  • Rozpoczynający wątek Squnqs
  • Data rozpoczęcia

Dobry pomysł?

  • Fajny przyda się

    Głosy: 17 23,3%
  • Nie w ogóle się nie przyda

    Głosy: 46 63,0%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 4,1%
  • Do poprawki

    Głosy: 7 9,6%

  • W sumie głosujących
    73
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam wpadłem na taki pomysł żeby "pikinierzy" z forum oczywiście nie mogli zakładać postów. Można było by zakładać tylko od miecznika. Moim zdaniem jest to lekarstwo na spam..Istnieje przecież opcja szukaj! Jest FAQ tylko trzeba poszukać dobrze..!
Co chwilę widzę tematy "szlachcic", "rycerz" i denne pytania związane z tym..

Dodaję sondę powiedzcie co o tym sądzicie..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

Ta... Mi się zdaje że taki temat był... I ja go założyłem:D:D


No już sam niewiem... Przecież niektórzy się tu logują na chwile żeby o coś spytać i już nielogują się na forum. Wtedy spam niesamowity jest bo każdy będzie chciał dobić do miecznika...

Na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

No fakt nie pomyślałem o tym..Ale mnie już to wkurza co chwilę jakiś spamerski temat.wrrr
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

Odpowiadać na posty..Chyba nie myślisz, że za zakładanie tematu masz większą rangę
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: Pikinierzy

Popieram w zupełności;] Gdy ma się rangę pik nie wolnoby zakładać nowych wątków, lecz jedynie odpowiadać na inne... W ten sposób uniknęłoby się zbędnych tematów(reklam, głupich zabaw etc...);]

Na TAK!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

Przykładowo ja napiszę nowy temat! a ty na niego odpowiadasz to za to ci się liczy też..
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Pikinierzy

głupi pomysł, tak jak już jeden poprzednik zauważył nowi zakładają konta najczęściej by o coś zapytać... przy takim ograniczeniu będą spamować inne wątki by móc zadać własne pytanie... czyli na każdego 50 bezsensownych postów.
na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

Przecież wystarczy poszukać w FAQ ! po co zakładać nowe tematy !?
 

DeletedUser19467

Guest
Odp: Pikinierzy

Dobra... Byłby taki zakaz tylko i wyłącznie w offtopic, a w innych mogliby zakładać normalnie;]
 

DeletedUser12848

Guest
Odp: Pikinierzy

Nie... kompletna... amatorszczyzna :D
Toż co chwila dajmy na to taki Lester-X nie no sorry kurcze jakiś spamer
chciał założyć jakiś MĄDRY temat i nie może. Każdy by chciał wbijać
na miecznika a na forum było by spamu więcej niż użytkowników.
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Pikinierzy

Taa, to nie ma sensu. Poza tym z tym szukaniem tgo jest jedna wielka paranoja. Wszyscy mówią, żeby szukać bo było 1001 takich tematów. Kiedyś postanowiłem poszukać na forum o trybie śpaiącym. A więc w pytaniach wpisuje "tryb śpiący". I wyskoczyło mi co najmniej dużo stron, a tytuły zupełnie nie miały się do trybu śpiącego. Pamiętam, że było
"Rycerz", "ataki" i duużo innych. To skutecznie zniechęca. Jeżeli ktoś wie, co to jest tryb śpiący, to proszę o wytłumaczenie na PW. Albo pytanie o szlachcica(bodajże o monety). Wpisałem "zastępstwo" i wyskoczyło mi kolejne niepamiętam ile stron, przejrzałem kilka tematów i zniechęciłem się, założyłem własny temat, w którym dostałem wszystkie odpowiedzi.
Twój pomysł bardziej zniechęca niż zachęca.
Bardziej przydałby sięobowiązek indeksowania tematów. Przy temacie masz do zaznaczenia do wyboru przykładowo:
-@ szlachcic-wybijanie monet
-@ szlachcic-produkcja

@ są jako pola do zaznaczenia.
Wtedy szukałoby się po tym a nie po słowach kluczowych, które mogą być w prawie każdym temacie.
Pomysł nieprzydatny...
NIE
 

DeletedUser23335

Guest
Odp: Pikinierzy

ja jestem na nie - nie chodzi o to, że jestem pikiem - tylko o to, że wszyscy lub prawie wszyscy pikinierzy by spamowali
 

DeletedUser23033

Guest
Odp: Pikinierzy

Tylko czasem "pikinier" to doświadczony gracz np. 1 św. który chciał założyc temat o swoich dokonaniach a nie moze tego zrobić jestem na nie...Czasem "pikinier" jest mądrzejszy od niejednego "miecznika"
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Pikinierzy

Twoja propozycja jest bezsensu, dlatego mam lepszy pomysł. Pikinierzy nie mogliby zakładać tematów dziale propozycje i propozycje dotyczące forum. Bo w tych tematach pikinierzy najwięcej spamują swoimi dennymi propozycjami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

Sporo ludzi rejestruje się na forum aby zadać pytanie właśnie. Jakby im to zablokować to dopiero byśmy zobaczyli popularność wątków "zabawa" i "pomóżmy potrzebującym". Takie pomysły nie na takie forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

proste...jak maja pytania to niech sie pytaja na watkach juz do tego stworzonych a nie zakladac nowy watek na oddzielne pytanie...:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Pikinierzy

Na kazdym forum jest problem spamu, jednak taka jest rola forum: od graczy dla gracza.
Nie ukrywam, ze i ja się zarejestrowałem, bo miałem problem/pytanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry