Rozbudowane Ataki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32403
  • Data rozpoczęcia

Co sadzicie o tym pomysle ??

  • Jest dobry

    Głosy: 3 50,0%
  • Moze byc ale trzeba cos zmienic

    Głosy: 0 0,0%
  • Jest do niczego

    Głosy: 3 50,0%

  • W sumie głosujących
    6
Status
Zamknięty.

DeletedUser32403

Guest
Witam wpadłem na pomysł rozbudowania trochę ataków :) A mianowice chce żeby dało się robić ataki grupowe (łączone) :) Bo na pewno wiele razy tak było ze chcieliscie wyslac atak na dana osobe w kilka osob i chcecie żeby ataki dotarly w tym samym czasie ale wtedy każdy musi wyslac o innej poze :) Już piszę dokładnie o co mi chodzi :) wysyłając atak mamy do wyboru napad, pomoc i dolacz :) wiec wchodzimy w napad a tam bd do wyboru atak pojedyńczy i grupowy :) Powiedzmy że wybraliśmy atak grupowy na daną wioske wiec go wysylamy i dajemy np. nazwe tego ataku :) inne osoby wtedy w placu wzielyby zamiast napad to dolacz :) podaly by tam nazwe tego ataku a osoba która ten atak zalozyla akceptuje dolaczenie do tego ataku :) I powiedzmy ze jedna osoba zaatakuje za 5h a druga za 7h wiec gdy atak bd polaczony to te wojska zaatakuja w rownym czasie :) Czyli te wojska co maja zaatakowac wczesniej bd czekaly na te wojska co ida dluzej i zaatakuja razem w rownym czasie :)
Co o tym sadzicie ?? Jakby co to możemy cos w tym zmienic :)
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Rozbudowane Ataki

Wiele razy ta propozycja przewijała się przez to forum...

Pomyśl - gracze z dużą ilością wojska jednym łączonym atakiem niszczyliby obronę innego gracza, samemu ponosząc znikome straty...
 

DeletedUser22977

Guest
Odp: Rozbudowane Ataki

Nieźle... Ale były już podobne pomysły.
8/10 ode mnie na propozycje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowane Ataki

Nie, takie coś jest nie sprawiedliwe. Skoro ataki mogą czekać, i agresor mógłby wysyłać je kiedy chce a one dotrą na tą samą godzinę co ataki kolegi. To jaki bonus musiałbyś dać obrońcy aby zrównoważyć to dodatkowe ułatwienie dla agresora? No i co będzie się wyświetlać obrońcy? Jaki czas? Ataku? Powiedzmy, że wysłałeś 1k lk i ustawiłeś, że wpadną z atakiem kumpla 2 godziny później, to obrońca zobaczy czas dotarcia ataku czy czas oczekiwania na atak? Jeżeli się nie mylę to byłyby problemy z wyliczeniem po czasie czym ktoś kogo atakuje.
No i jeszcze kwestia, skoro mają zaatakować w tym samym czasie, to który atak będzie pierwszy? Do tego dochodzi kwestia szlachciców, myślisz, że dlaczego oni chodzą tak wolno? Nie tylko po to aby były wolne ale również po to aby ułatwić obronę, noobki nie będą wyliczać czasu co do sekundy a to dla nich byłoby tak jak pisałem na początku zbyt dużym ułatwieniem..
 

DeletedUser

Guest
Odp: Rozbudowane Ataki

Przejmowanie wiosek i robijanie dużych ilości obrony byłoby zbyt proste. O to w tej grze chodzi, żeby się trochę namęczyć ;) A jak chcesz mieć synchronizowane ataki, to w moim podpisie masz takie urządzenie.
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Rozbudowane Ataki

Przykro mi, ale łączone ataki przewijały sie przez to forum od początku istnienia plemion tyle razy, że już nie zliczę...

To nie jest ogame i nie będzie tzw. acsów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry