Style

  • Rozpoczynający wątek laryy
  • Data rozpoczęcia

Twoje zdanie

  • Jeaaaaaaaaa... !

    Głosy: 32 65,3%
  • jakiś % dobrego pomysłu jest ale trzeba od nowa pomysleć

    Głosy: 10 20,4%
  • Paszoł skurnolu z tymi pomysami !!

    Głosy: 7 14,3%

  • W sumie głosujących
    49
Status
Zamknięty.

DeletedUser5820

Guest
Odp: Style

A czy ja na murzyna wygladam :? Adminom w przeciwieństwie do modów płaca za tą robote i to jest jego zadanie :F A tak a propo ja raczej cały dzień na kompie nie siedzę, góra 3h dziennie :F

Naprawdę? Bocian Ci te rewelacje powiedział? Ciekawe jaka wróżka to Ci wywróżyła....

Góra 3h dziennie? Dzięki Bogu.

I to Ty zmień "gadkę" swoją, bo w taki sposób to możesz sobie mówić do kolegów z podwórka. Zwracaj się do innych z kulturą to taka samo będą zwracali się do Ciebie...

Kilka słów o sobie: Towarzyski, rozgadany, zwykle bezstronny, przyjazny, kulturalny.

Nie widać żebyś o sobie pisał.
 

DeletedUser26946

Guest
Odp: Style

niebieski jak niebieski ale oliwkowy mógłby fajnie wyglądać i byłby przyjemny dla oka... są gotowe style dla vBulletin ale takiego, który cały zaimplementowany by fajnie wyglądał jeszcze nie spotkałam... wszystko robią tak, że wali po oczach, dlatego też ten styl wcale nie jest taki zły (no może to że linki się na niebiesko podświetlają kolorystycznie nie pasuje)
można ręcznie pozamieniać kolorki trochę roboty a efekt może być bardzo fajny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Style

No, można ręcznie pozmieniać. To niech ktoś to zrobi.
Xandariel jest zajęty, bo śmiga sobie ferrari, które kupił za te miliony dolarów dochodu z forum. Nic nie poradzi.
A Ty laryy powściągnij się trochę, mniej wyzwisk, mniej gwiazdkowych słów, więcej tej kultury, o której pisałeś.

@down: rozgryzłeś nas, wszyscy jesteśmy brzydcy i nikt nas nie lubi, wyładowujemy frustrację i żale męcząc ludzi na forum. ojej, znowu mi się jad wylał...

@trzy w down: dostęp jest niezbędny żeby to wrzucić i żeby działało, żeby przerobić tj. pozmieniać kolorki wystarczą zdaje się dobre chęci. Mogę się mylić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Style

lol a gdzie ja wyzywałem :?

Góra 3h dziennie? Dzięki Bogu.

Ja raczej stawiam na zycie prywatne a przesiadywanie więcej niz 5 godz. przed kompem uwazam za durnote, no chyba ze siedzicie przy garnuszku mamy i nie macie zycia towarzyskiego ale to wasza sprawa -.-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Style

lol a gdzie ja wyzywałem :?



Ja raczej stawiam na zycie prywatne a przesiadywanie więcej niz 5 godz. przed kompem uwazam za durnote, no chyba ze siedzicie przy garnuszku mamy i nie macie zycia towarzyskiego ale to wasza sprawa -.-

Czy mam się czuć tym urażony? :)
 

DeletedUser22906

Guest
Odp: Style

Mi to właściwie fi. Trochę się do tego przyzwyczaiłem, ale mogłaby być odmiana. Popieram pomysł z wyborem.
 

DeletedUser12902

Guest
Odp: Style

Stylu i tak sobie nie zmienię, ale dlaczego mam głosować na nie? Może innym ten styl nie pasuje. TAK

pomysł dobry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Style

Ja dalem na odpowiedz 2. Moim zdaniem moze byc ale pewny to nie jestem
 

DeletedUser27065

Guest
Odp: Style

@trzy w down: dostęp jest niezbędny żeby to wrzucić i żeby działało, żeby przerobić tj. pozmieniać kolorki wystarczą zdaje się dobre chęci. Mogę się mylić.
Pupa pupa, nic właściwie nie trzeba wrzucać.
Człowiek z uprawnieniami do ACP ( a uprawnienia mogą być różne, nadawane przez sAdma, więc można nadać je komuś np. tylko do działu "styles & templates") ma możliwość zmiany kolorków (na jęzorki ^.^), wyglądu, okienek etc. występujących w stylu, przez edycję (z poziomu ACP, tak tak) głównego pliku CSS, templatek. Narzędzia są intuicyjne.

Ale nie gonię, Wasz style jest dobry, rzekłbym: w pytkę.
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Style

Pomysł bardzo dobry! Przydało by się parę nowych stylów, bo ten obecny jest beznadziejny.
 

DeletedUser32869

Guest
Odp: Style

Ten styl pasuje do plemion i tak bym zostawił... To nie jest żadne forum graficzne gdzie pasuje wiele styli...
 

DeletedUser8354

Guest
Odp: Style

A Ty co? Sam się pobaw kolorkami, wyślij adminowi gotowy wygląd to Ci go wrzuci. Fajnie tak sobie powiedzieć "niech ktoś za mnie zmieni, bo MNIE się nie podoba"

taa ...
ciekawe jak to ma zrobić kiedy css do phpbb różni się dużo od vbulletin
biorę pod uwagę że laryy może chciałby robić styl używając formularza w panelu administracyjnym ...
musisz se jednak kupić dla siebie vbulletin żeby zrobić cokolwiek w tym kierunku xD

edit by Szara - daruj sobie nic nie znaczące uwagi - wypowiadasz się w topicu to od razu na temat, a nie przez całą niemal stronę bzdury piszesz.

wracając w końcu topicu
powinieneś to laryy przewidzieć, ja utwierdzam się w tym przekonaniu od kilku miesięcy. Ten temat rozwiewa moje wiadomości
oczywiste jest to że nikt takiego stylu oprócz jakiegoś zapaleńca nie zrobi
albo administracja zrobi, ale próbkę takiej "inwencji" już widziałem
nawet nie wiedziałem że vbulletin może być tak brzydki xD
subSilver miał już trochę więcej klasy
grafiki od css ...
wygląda to jak gif o stosunkowo dobrej jakości zapisać w jpg z 60% kompresją i jeszcze na końcu zapisać jako gif
jestem obecnie zdania że ten kto robił sprites do css znał się na rzeczy

co do sygn i avków to też lepiej nic nie mówić ...
laryy, będziemy wiedzieć że wszelkie zmiany są bezcelowe (lepiej już nic nie zmieniać, bo zawsze może być gorzej xD)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Style

Byc moze kiedys bedzie nowy styl,narazie sa 3 i musza wystarczyc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry