Screeny

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser26102
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą screena na polskiego?

  • Tak

    Głosy: 7 87,5%
  • Nie

    Głosy: 1 12,5%

  • W sumie głosujących
    8
Status
Zamknięty.

DeletedUser26102

Guest
No więc wiem że nie wszystko się da, ale jednak napiszę ten temat. Jak zauważyłem pod niemiecką(Die Staemme) i polską(Plemiona :)) wersją gry po przyciskiem "more info", "dalsze informacje o grze" pojawia się okno. W nim są screeny z niemieckiej wersji gry. Czy nie wydawało wam się żeby w polskiej wersji były by to screeny z Plemion.

Ten screen widnieje na stronie którą omawiałem w polskiej i niemieckeiej wersji:

intro0.jpg


zal.pl : Czy administratorzy potrafią zrobić screena? W najgorszym przypadku użyć przycisku "Print Scrn".

Głosujcie w ankiecie za zmianą na polski screen może nasi admini się skuszą na zmianę[...]

---------------------------------​

Pomyślisz: Ale lol nie boi się pisząc tak o adminach...

A ja ci odpowiem: Nie nie boję się, po pierwsze ich nie obrażam a po drugie Plemiona i Tribal Wars to są dwie inne gry i chyba nie muszą się łączyć...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Screeny

Jestem na "Tak" ponieważ jak patrzałem to wszystko po niemiecku a ja niemieckiego nie znam...:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Screeny

Jestem na tak, chociaż nie jest to coś, co by niebotycznie utrudniało grę. Po prostu pewna odmiana "fuszerki" ze strony ekipy polonizującej Plemiona;)
 

DeletedUser23847

Guest
Odp: Screeny

Jestem na Tak.
Mała Informacja:

Tribal Wars - Angielskie Plemiona
Die Staemme - Niemieckie Plemiona
Plemiona - Polskie Plemiona
 

DeletedUser26102

Guest
Odp: Screeny

Nie godzę się mówić że nic nie zrobili, ale żeby nie zmienić screena......ech...to nie jest szczegół a pozatym idąc dalej także mamy niemieckie screeny....[...]
 

DeletedUser27357

Guest
Odp: Screeny

W sumie to już był taki temat, oczywiście na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Screeny

Sądze że admini tego nierobią bo niemają na takie coś czasu:p Ale jak ktoś to ma zrobić to czemu nie
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Screeny

Jestem na tak! W końcu jesteśmy Polakami. Zresztą co to za problem zrobić polskiego screena.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Screeny

Ta kwestia się pojawiała wiele razy, nie wiem czemu do tej pory nikt nie wcisnął prinscreena, ale widać tak, musi być, z porządkiem świata nie wygrasz. Zamknę to, bo doskonale wiadomo, że powinno zostać poprawione, każdy się z tym zgodzi i nie ma nad czym dyskutować. Spytam się mamusi osobiście czemu tak jest, na razie jak masz chęć to wrzuć to do tematu "błędy w tłumaczeniu".
 
Status
Zamknięty.
Do góry