Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.478
co Ty mowisz xDDD

Witam mialo slaba sytuacje wiec sie podpisalo z kim sie podpisalo. gdybysmy mieli obrzeza to by was dawno nie bylo z tym apk
Apk i Ares kiedy podpisali się na Witam: heheh jebane cioty trzeba było mieć mniejsze ego
Apk i Ares kiedy Ti sojusz z Witam: hehhe jebane cioty robią loda brice haha

Chłopaki nie zmieniajcie się <3
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.513
Gadu gadu a tu APK dziś +22, ciekawe na ilu zatrzymałby się licznik gdyby nie deff TI
Czyli w sumie podobnie do poprzednich akcji, tylko na gorszym stosunku RO/RA bo bunkry urosły, ale też większy potencjał ofensywny to jest czym je rozbijać. Jeszcze ze dwa lata i w końcu dokopiecie się do wiosek TI żeby srpawdzić czy umieją coś bronić czy tylko zasłaniać się innymi i defa podsyłać jak Bellumy na 170 (już +25 btw)
 

skydwayler

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.896
Czyli w sumie podobnie do poprzednich akcji, tylko na gorszym stosunku RO/RA bo bunkry urosły, ale też większy potencjał ofensywny to jest czym je rozbijać. Jeszcze ze dwa lata i w końcu dokopiecie się do wiosek TI żeby srpawdzić czy umieją coś bronić czy tylko zasłaniać się innymi i defa podsyłać jak Bellumy na 170 (już +25 btw)
Przyznam, że jestem zdziwiony XD +25 przy pierwszej akcji, gdzie TI nikt od początku świata nie bił i pełne zagrody pewnie do Witaczów szły, to całkiem Dobry wynik
Nie żeby te 25 wiosek robiło różnicę w potencjałach, bo to bardziej psychologia tu działa, ale jestem ciekawy jak tam morale w witam, niby ostatnio wzrosły, ale chyba tendencja spadkowa się utrzyma xd a jeszcze ciekawiej co u TI, może się zaczną zastanawiać czy to na pewno dobry ruch był, dać deffa zamiast samemu tam wlecieć i zgarnąć teren, skoro witam pomimo takich ilości deffa traci wioski w niemałej liczbie :p
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.513
Przyznam, że jestem zdziwiony XD +25 przy pierwszej akcji, gdzie TI nikt od początku świata nie bił i pełne zagrody pewnie do Witaczów szły, to całkiem Dobry wynik
Nie żeby te 25 wiosek robiło różnicę w potencjałach, bo to bardziej psychologia tu działa, ale jestem ciekawy jak tam morale w witam, niby ostatnio wzrosły, ale chyba tendencja spadkowa się utrzyma xd a jeszcze ciekawiej co u TI, może się zaczną zastanawiać czy to na pewno dobry ruch był, dać deffa zamiast samemu tam wlecieć i zgarnąć teren, skoro witam pomimo takich ilości deffa traci wioski w niemałej liczbie :p
No jak pisałem wcześniej, w APK stabilnie, akcja i +25, oczywiście def z TI przyszedł w ostantiej chwili i pewnie byłoby totalne załamanie frontu gdyby nie on, ale dobrze wiedzieć że nie zatrzymali upadku wITAM tylko go spowolnili.
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
883
No jak pisałem wcześniej, w APK stabilnie, akcja i +25, oczywiście def z TI przyszedł w ostantiej chwili i pewnie byłoby totalne załamanie frontu gdyby nie on, ale dobrze wiedzieć że nie zatrzymali upadku wITAM tylko go spowolnili.

Wy w tym aPK to zdrowo walnięci jesteście xD Nie pokonaliście wielkiego WITAM bez deffa, a myślicie że z deffem coś zrobicie ? :D

Możecie jedynie po jajkach posmyrać tak jak to dzisiaj robicie :D
 

TiTinight x ChinaHacker

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.679
+25? NIEOBLICZALNI bez akcji tyle z KLASYKIEM robią XD

Brawo, w ciągu ostatnich 48 godzin jesteście +17 na południu, tej siły już nikt nie zatrzyma

Strona: 1:
Plemiona: !N!, !NO!, !O!
Strona: 2:
Plemiona: NS, aNS, Love, Hate, KLASYK, KL2SYK

Timeframe: Ostatnie 48 godzin

Przejęcia :

Strona 1:
97
Strona 2: 80
Różnica: 17

chart
 
Do góry