Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Wynik reakcji
2.926
Ta i zrobili prima aprillis z lejde

Wiesz co..
Ja ogolnie uważam,że i tak byście nas rozjechali rekrutując KwC czy nie.
Grałem tam w Hmm...

Bo po prostu oni na samą myśl o walce z P! robili pod siebie.
Jedna akcja i by ich nie bylo
Jednak trzeba powiedzieć,że poszliście lekko na łatwiznę rzucając im 5 blach.
Zabierając do siebie i zamykając szybko świat.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
9.145
Kolejny co myli pojęcia. Macie taką sytuację bo niestety ma tym świecie grają jakieś plemiona emerytów. Przykład APK najstarsze plemię w historii, a liże dupę speed żeby czasem za ciężko nie mieli. Żałosne ale cóż znając historię speed/APK to dacie im chociaż 10 Blaszek. Ns to zbytnio wyboru nie mają więc ich pomine. Więc ty sobie Nkami czy Ti marny bocie ze speed mordy nie wycieraj. Bo te plemiona jako jedyne od początku świata ustawiają się do walki z faworytem, a nie płaczą zesrani o 3 blaszki. Byle łatwiej bylo. Nie zrozumiesz bo ty byś w takim plemieniu już kończył.

Speed pały co nie umią bez przewagi.
Tak sie ustawiają do walki z faworytem że poszło rekru i fuzje dookoła i przytulili nawet witajców a ostatecznie skosowali ARESy Mówisz o bezpiecznej grze, zobacz na mapy jak wyglądało tI przed fuzją z DUDU, ten sam układ co APK, z lewej sojusz, z prawej sojusz tylko w przeciwieństwie do APK na walkę z centrum też się nie zdecydowali tylko walili w bambiki z obrzeży przez dwa miesiące żeby z tym centrum ostatecznie się dogadać (nie liczę Kumpli których ich przydupasy z wITAM skosowały xDD). Akcja rodzi reakcję i obsrane kalesony Briki zmusiły APK i SPEED do takiej a nie innej gry. Ja wiem ze dupy was pieką bo wiecie że nie macie szans w takim ukłądzie ale prędzej czy później południe musiało zebrać żniwo swojej polityki miłości. Gdyby pomogli dobić wITAM zamiast ich rekrutować to może by to wyglądało inaczej.
 
Wynik reakcji
2.926
Do wszystkich hejterów, którzy piszą coś o tym, że źle traktowaliśmy Brikę, tutaj jest dowód na to, że nie tylko tak to było.

View attachment 64721


Ego mi wyjebało, sorki. W końcu rządzimy Południem wraz z sułtanem Mefisto.


Nie tłumacz sie nowy świat czysta karta jak to twierdzicie w tym Witam.

Pytanko jeszcze...
Bo z mefisto rządziliście na froncie..

To wy rządziliście czy bot ?
Bo mefisto mówił coś o światłowodzie,a jednak global poleciał
 

Załączniki

  • Screenshot_20240505-190539_Chrome.jpg
    Screenshot_20240505-190539_Chrome.jpg
    570,8 KB · Wyświetlenia: 48

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.877
Mam nadzieję, że 60k pikomiecza wystarczy na 9X, które lecą na wioskę.

Oby część to była fejki.
 
Do góry