Dyskusja o sytuacji na świecie 200

TimeToPlayTheGame

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.135
- virgin pajton rekrutuje 67 randomów, żeby zająć własne obrzeża
- chad keymil rekrutuje 19 typa żeby przejąć całą ćwiartkę

Ale Was piecze, że gramy pierwszy świat w przewadze. Nie dziwię się skoro w ekipie macie tylu kolekcjonerów wpierdolu od nas. Nie dali nigdy rady w przewadze i wiedzą, że tym bardziej teraz nie dadzą rady.
I nie obrażaj mojego ego, jest dużo wyżej niż jakiegoś witam z b tieru.

Dostaliście taki wpuerdol na 150 że ani p ani speed się nie przyznaje do gry tam
 

Kadłubek

Miecznik
Wynik reakcji
428
Niby dlaczego?;)
No nw ciśnięcie na bocie. Szczekanie jakim się nie jest kozakiem, a poza szybkimi to głównie jedzenie darm a później rzut kontem na odległość.
Z 3 razy zbierałem resztki twojego konta z frontu.
I tak każdy twój świat.
Jeszcze niektórzy pamiętają tamte światy, 50 serverków przerwy jak zrobisz to za mało.
 
Wynik reakcji
6.805
No nw ciśnięcie na bocie. Szczekanie jakim się nie jest kozakiem, a poza szybkimi to głównie jedzenie darm a później rzut kontem na odległość.
Z 3 razy zbierałem resztki twojego konta z frontu.
I tak każdy twój świat.
Jeszcze niektórzy pamiętają tamte światy, 50 serverków przerwy jak zrobisz to za mało.

A czyli z tego kazdy mial beke XDDDD

Jakis dowod,ze cisne na bocie? Ostatnio mala weryfikacja byla kto gra na botach kto nie, jakos nadal jestem bez bana ;)
Rzadko kiedy pcham sie na front wiec podaj jakies tw-stats bo kolejny argumeny wyssany z palca ;]
Nigdy nie mialem siebie za jakiegos prosa na wolnych, wygrywa ten kto ma wiecej czasu i zrobi wiecej przekretow ;]
 

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
508
Prawda boli? Podstawą relacji APK-SPEED jest długoletnia przyjaźń i zaufanie, a podstawą relacji TI-!N! jest strach przed SPEED (kruchy fundament if you ask me xD szczegolnie jak komus za dobrze albo za zle zacznie isc)
Pierwszą oznaką przyjaźni ze strony speed był brak pomocy na początku świata na najtrudniejszym w tamtym czasie froncie apk-witam przez co APK przystopowało mocno w rozwoju.

Nie piszcie o przyjaźni, każdy gra pod własne plemię, chyba że przyjaźń w realu traktujecie tak jak na plemionach to wielkie wyrazy współczucia dla Waszych przyjaciół xd
 
Do góry