X-Mas czyli, świat w tym roku nie będzie .

Shiroshiro

Chłop
Wynik reakcji
69
To jest hit że ty się srumix wypowiadasz podczas gdy jesteś totalnym gównem w tą gierkę. Wileczek akurat zawsze miał najmniej obstaw a mobila na akcje sam mu władowałem.

Przyznaj, że dostaliście srogie lanie a nie zasłaniaj się życiem prywatnym xD KM było lane kilka miesięcy i ustaliśmy a Wy kilka akcji i zawijka xD

Mimo wszystko fajna bitka była, GG
Naprawdę musisz być upośledzony umysłowo żeby to porównywać, na jednej akcji xmas+km leci więcej karet niż my łącznie wysłaliśmy przez całą wojnę z wami, takie uroki grania 40 vs 60. Nie wspominając że 3 miesiące waliliśmy w bunkry bo debil udostępniał buczkowi komendy, bogowie obrony po prostu.
 

Himbambe

Miecznik
Wynik reakcji
74
ta i zobacz ty nie lepszy chyba co ile tam 150 na minus
nawet takich graczy nie udało sie przepchnąć
otrzyj łzy i wypierdalaj na 200
 
Wynik reakcji
3.081
To jest hit że ty się srumix wypowiadasz podczas gdy jesteś totalnym gównem w tą gierkę. Wileczek akurat zawsze miał najmniej obstaw a mobila na akcje sam mu władowałem.


Naprawdę musisz być upośledzony umysłowo żeby to porównywać, na jednej akcji xmas+km leci więcej karet niż my łącznie wysłaliśmy przez całą wojnę z wami, takie uroki grania 40 vs 60. Nie wspominając że 3 miesiące waliliśmy w bunkry bo debil udostępniał buczkowi komendy, bogowie obrony po prostu.
Nazywasz mnie gównem w grę? A ty kim jesteś? Grasz na botach gościu xD jak siebie nazwiesz? Wolę być gównem grającym czystości mającym fun z gry niż nieudacznikiem, który musi cisnąć na botach żeby pokazać jaki to "dobry" jest xD

Cry, cry, złożyliście się szybciutko, i nie gadaj o jakichś 60vs40 bo jak em było to było mniej więcej równo.
 

Meusz

Pikinier
Wynik reakcji
35
Nie traktujcie tego FO jako wyznacznik szacunku czy czegokolwiek xd
To, że ludzie się tutaj wyzywają i knują intrygi jest częścią tej gry, cały jej urok w tym :D

Tutaj się wyzywacie, a za dwa światy na dc będziecie łacha targać z kogoś na przeciwko kogo będziecie grać :D
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.737
Nazywasz mnie gównem w grę? A ty kim jesteś? Grasz na botach gościu xD jak siebie nazwiesz? Wolę być gównem grającym czystości mającym fun z gry niż nieudacznikiem, który musi cisnąć na botach żeby pokazać jaki to "dobry" jest xD

Cry, cry, złożyliście się szybciutko, i nie gadaj o jakichś 60vs40 bo jak em było to było mniej więcej równo.
zwyzywales ta wiadomoscia polowe xmas
dobry sojusznik
 

Lord Filippo

Miecznik
Wynik reakcji
402
Ten co próbuje zbaitować black żeby przestali ruchać km bez wazeliny i wbili się w plemię które jeszcze nie było na poważnie atakowanie xD

Słabe prowo, raczej musisz się bardziej postarać mati.
A few moments later... :D

Swoje zawieszenie ciszy w eterze chciałem wykorzystać tylko na ten komentarz, jakakolwiek polemika z graczami BLACK mnie nie obchodzi.

Dzięki KM że wytrzymaliście cały ten napór na froncie i FOncie - zbierajcie tego owoce, bawcie się tym i dajmy czadu po wakacjach ;)
 
Do góry