Dyskusja o sytuacji na świecie 193

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.017
a ty od kiedy taki agresywnie nastawiony. Skup się lepiej na grze bo ktoś musi konfe na plecach ponieść, te 10 wiosek na plus u was tez szału nie robią
Zaraz tam agresywnie, ja tanuma ładnie tutaj obrabiam bez obrażania jego matki, a ten mi na kobietę najeżdża to sami zaczynacie, prawda?
Parafrazując wasze zdanie z poprzedniej waszej akcji na konfe bo dosłownego cytatu szukać mi się nie chce:
"Szału nie robią dopóki nie spojrzysz gdzie były"

Łatwy win wymyka się z rąk, to rudy nad emocjami nie panuje
Leszcze nie lubio łatwo

P.S.
+10 było w dzień akcji naszej na NT i NT na nas, tylko to umknęło przez akcje WHL na CSA, więc tam też była wymianka ;)
 

ikelos

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.226
Gdybym miałbym przegrzebywać i szukać odpowiedzi co w tedy odpisywaliście.

miejsce jak miejsce +10 i tyle. wyszliście na plus ale według was NT już dawno powinno być zawinięte a jednak nie dają się zmasakrować i tutaj was boli.
 

Rafals X Devil

Pikinier
Wynik reakcji
53
Zaraz tam agresywnie, ja tanuma ładnie tutaj obrabiam bez obrażania jego matki, a ten mi na kobietę najeżdża to sami zaczynacie, prawda?
Parafrazując wasze zdanie z poprzedniej waszej akcji na konfe bo dosłownego cytatu szukać mi się nie chce:
"Szału nie robią dopóki nie spojrzysz gdzie były"


Leszcze nie lubio łatwo

P.S.
+10 było w dzień akcji naszej na NT i NT na nas, tylko to umknęło przez akcje WHL na CSA, więc tam też była wymianka ;)
NADAL CZEKAM NA PORZADNA AKCJIE
MY BRONIMY BO MAMY WIEZE DOBRZE ROZLOZONE TAK SLYSZALEM
TERAZ JEST ICH MNIEJ TO MOZE WKONCU COS SKLEJICIE ;)
Pozdro 600
 

Leszcz Kartograf

Szlachcic
Wynik reakcji
4.017
Gdybym miałbym przegrzebywać i szukać odpowiedzi co w tedy odpisywaliście.

miejsce jak miejsce +10 i tyle. wyszliście na plus ale według was NT już dawno powinno być zawinięte a jednak nie dają się zmasakrować i tutaj was boli.
Nic nie boli, dobrze się bawimy
NADAL CZEKAM NA PORZADNA AKCJIE
MY BRONIMY BO MAMY WIEZE DOBRZE ROZLOZONE TAK SLYSZALEM
TERAZ JEST ICH MNIEJ TO MOZE WKONCU COS SKLEJICIE ;)
Pozdro 600
Na ciebie to byle jak wysłane offy wystarczyły to tam wracaj pod miotłę i wyłącz capslocka
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
323

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
323
Pozdrawiamy fanów z under/uwu. Zaciesz dziewczynki mają jak by nas już stąd wywieźli, a dalej jeszcze istniejemy. Gratulacje dla WHL za udaną akcje, jak mawia klasyk przegraliśmy bitwę, ale nie wojnę i jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa na tym świecie <tanczy>

Siema przyjacielu,
Jestem trochę w szoku, że Dorek darował wam numer jaki odwaliliście. Jakby mi któryś frontowiec z whl wywinął taki numer to już dawno byłby rozebrany.

Ładnie przeprosiłeś czy może dorek nie ma ludzi do obsadzenia tego odcinku frontu?
 
Wynik reakcji
6.959
Pozwól że zacytuję pulchny
"A to wy dostaliście na akcji -100 wiosek"

Oraz

"Przeprowadzilibyscie swoją akcję na +3 wioski "


I co tam gruby?
Chyba źle się zestarzało cwaniaczku co? Teraz przecież Nikt bana nie miał.
Co teraz wymyślisz farmazonie? Wasze burzenie całym plemieniem na 600k mojego konta?
Tak słabi już dawno nie byliście pieski.
Znaczy wiesz, że mógłby tutaj wbić Nexi, Ikelos jakiś nie wiem Gareth czy Vertals ale osoba, która nie wycofała w żadnej z 250 wiosek wojska i nie wsadziła ani 1 klina na burzaka, powinna utkać?xD
A więc doszliśmy do dosyć ciekawej sytuacji, gdyż koalicja WHL, NT postanowiła uderzyć szybką nawrotkę po akcji z dnia 17.04. na 26.04. Na ten czas nałożyły się na siebie akcje koalicyjne.
Leszcze biły 26.04 (piątek), zaś Konfederacja po praktycznie 3 tygodniach odbudowy biła dzisiaj (sobota). Było to bardzo ciekawe doświadczenie. Myślę, że każdy zastanawiał się kto na tym lepiej wyjdzie. Czy ten kto atakuje dzień wcześniej? Czy może ten kto atakuje dzień później?

Czas na trochę statystyk;

Statystki z 26.04 (piątek) dzień akcji WHL oraz NT na CSA oraz Leszczy. Ale także dzień akcji Leszczy na NT.

View attachment 64336

A teraz czas na statystki z dnia akcji CSA na WHL:

View attachment 64337


Podsumowanie tych dwóch intensywnych dni:

View attachment 64339


Podsumowanie top15 per gracz:

View attachment 64340



To tyle na dzisiaj. Życzę wszystkim udanej majóweczki.

WHL juz po pierwszym grillu.

#ScyzorZostań
Skąd ty wziąłeś 3 tygodnie mrożenia? akcja była 18dni po xD Czyli 18 dni -6/7dni rozpiski, która leciała xD
Siema przyjacielu,
Jestem trochę w szoku, że Dorek darował wam numer jaki odwaliliście. Jakby mi któryś frontowiec z whl wywinął taki numer to już dawno byłby rozebrany.

Ładnie przeprosiłeś czy może dorek nie ma ludzi do obsadzenia tego odcinku frontu?
Te farmazonie xD To sciągaj Onemira, łazana, Overa i WhySoD3bila w takim razie, a i ikelosa, który barbki ma na froncie. O obsadę frontu się nie bój, dobrze wiesz jak u ciebie to wygląda xD

Ogólnie fajnie, że jesteście tacy chętni do wrzucania statystyk po dodaniu NT w 220 dniu świata, gdzie sami wygenerowali z -800, a teraz zrobiliście akcję idąc za ciosem, gdzie dalej podmieniany był deff po sytuacji z Draco i siadło.

Co do waszych giga 'obron' mam pewnie podejrzenia ale póki nie złapie kogoś za rękę to nie rzucę oskarżeń ale jak się okaże, że to prawda to skisne z was xD
 

ikelos

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.226
Ty dorek od moich barbarek to się odczep bo wiekszość z nich full offem może poczęstować. to co miało być wybronione to ładnie kliny powchodziły.. a dzięki że pomogliście Eco zbijać, jest miejsce na większe offy
 

Scan

Chłop
Wynik reakcji
54
oj tam, wygenerowalismy troche po forestach, ale kukiel piecze ze juz nie wchodzi +100 na akcji tylko 10? :)
 

NeXi

Miecznik
Wynik reakcji
323
Znaczy wiesz, że mógłby tutaj wbić Nexi, Ikelos jakiś nie wiem Gareth czy Vertals ale osoba, która nie wycofała w żadnej z 250 wiosek wojska i nie wsadziła ani 1 klina na burzaka, powinna utkać?xD

Skąd ty wziąłeś 3 tygodnie mrożenia? akcja była 18dni po xD Czyli 18 dni -6/7dni rozpiski, która leciała xD

Te farmazonie xD To sciągaj Onemira, łazana, Overa i WhySoD3bila w takim razie, a i ikelosa, który barbki ma na froncie. O obsadę frontu się nie bój, dobrze wiesz jak u ciebie to wygląda xD

Ogólnie fajnie, że jesteście tacy chętni do wrzucania statystyk po dodaniu NT w 220 dniu świata, gdzie sami wygenerowali z -800, a teraz zrobiliście akcję idąc za ciosem, gdzie dalej podmieniany był deff po sytuacji z Draco i siadło.

Co do waszych giga 'obron' mam pewnie podejrzenia ale póki nie złapie kogoś za rękę to nie rzucę oskarżeń ale jak się okaże, że to prawda to skisne z was xD
Cieszę się, że żyjesz ;)


To tylko gra byczku.

@Scan nie lubię melanży
 
Do góry