Dyskusja o sytuacji na świecie 200

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.885
"Od poczatku powstania 3 członow pisalismy ze bedziemy sie redukowac, mocno i intensywnie i kiedy udalo sie zredukowac (z pomoca speedow) to kamis pisze ze sie rozpadamy, na litosc Boską jak mozna takie głupoty wypisywać. Nie zauwazyliscie ze jak jest nas mniej to stawiamy co raz wiekszy opor? co raz ciezej speedom jest przesuwac front i speedy musieli odpalic rekrutacje bo nie mogli nas zlozyc 3 duzymi akcjami? im nas mniej tym łatwiej i skuteczniej sie bronić a ten pisze ze plemie upada xD"

To odpowiedź Mirka. Proszę tutaj nie siać propagandy, że coś zdmuchnęliście, dobrze?
brawo, nie złożyli was (do niedawna ogromnego plemienia na mapie z dostępem do obrzeży) na trzy akcje, tylko zredukowali o człon. Tymczasem wITAM w 4 akcjach łącznie przejęlo jakieś 50 wiosek i są bardzo zadowoleni jak dobrze im idzie przepychanie frontu xD
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
Widzę kogoś boli, że za nie długo trza będzie pakować walizki, a się klikało barby od początku serwera i szkoda mu poświęconego czasu.


Człowiek pomysli ile to straconego czasu, to głową mała, wcale mnie nie dziwi ten płacz
nie wiem skad jestes do kogo piszesz ale ja na serwerze 200 nie gram ... to znaczy gram mam kolege zaufanego witam i sie mscimy na nich za serwer 186 gdzie mnie potraktowali jak smiecia mi nie zalezy na zadnym plemieniu walcze z przyjaciolmi witam wspieram wrogow witam nic tu dodac rozumiesz ?
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
a teraz najwiekszym przyjacielem witam jest osoba ktora byla wyzywana obrazana jechane jej bylo, codziennie w grze na discord na facebook na forum wszedzie zawsze brika najgorsza zawsze wyzywana w koncu sam pamietam jak to bylo bo gralem do czasu w witam na serwerze 186 a teraz taka zmiana jak pozwala sie zeby sie obrazac ratuje tych co z nia jechali jak z najgorszym to co to chyba mozna ja obrazac chyba ona chce byc obrazana obsrana frajerka
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.945
nie chce mi się ZNOWU cię wyjaśniać jak ostatnio z "przełamaniem frontu", ktoś już to niedawno zrobił wrzucając jak się chujrel śmieje że Brika jak zwykle obsrane gacie xD

Ty mnie nie wyjaśniłeś ani razu, to po pierwsze. Po drugie, jeśli już chciałbyś kiedykolwiek podjąć próbę, to wpierw wypadałoby nie pisać bzdur, które mogę sprostować w mniej niż 5 sekund, bo zazwyczaj tyle mi zajmuje wpisanie odpowiedniego hasła w wyszukiwarkę.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
brika pamietaj serwer zapamieta kogo ratowalas masz podpisany sojusz z n myslisz z eim to odpowiada myslisz ze oni tez blagan tych dzieciakow nie musieli na spotkaniach sluchac oczywiscie ze musieli tylko ty jestes na tyle upo ze sie na nich nabralas ale pamietaj serwer widzi n sojusznik do konca swiata a ty robisz koalicje do tego ti witam dudu ciekawe nie ciekawe co oni powiedza masz od nich 4 razy wiekszy teren do tego o wiele lepszy rozwoj jak pokonacie ares ale jak pokonacie ares bo widze ze wielkie takie dobre witam co kazdego sciaga od razu na akcje to takie witam na ares sie rozbija i na ares nie jest w stanie nic zrobic smiech na sali witam
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
8.885
Ty mnie nie wyjaśniłeś ani razu, to po pierwsze. Po drugie, jeśli już chciałbyś kiedykolwiek podjąć próbę, to wpierw wypadałoby nie pisać bzdur, które mogę sprostować w mniej niż 5 sekund, bo zazwyczaj tyle mi zajmuje wpisanie odpowiedniego hasła w wyszukiwarkę.
wyjaśniłem, wrzuciłęm ci cytat waszego ówczesnego wodza potwierdzający moje słowa a obalający twoje bzudrne wyszukiwanie (bo to chyba byłeś ty). Tu nie zamierzam tego robić bo zrobił to ktoś za mnie parę stron temu, idź sobie poszukaj sam bo szkoda mi czasu na błaznów.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
@Dunkhell frajerze z ti jak tu jestes jak sie czujesz z tym ze ratujesz witam plemie co wyzywalo twoje plemie nie raz plemie co plulo na twoja rade plemie co wami gardzilo i plemie co kazde inne plemie na serwerze powiedzialo ze chce zeby upadli nikt nie chcial grac w ziwtam tylko twoja naiwna pani jak myslisz co sojsuznik n o tym myslic ze robicie koalicje witam dudu ti
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
tak to jest wdchodza losie z ti zrobieni przez dzieci z witam co ich wyzywali tyle czasu smiali sie obrazali i co i dzieci z witam ich zrobili jak chcieli taka jest prawda wchodzi tu taki upo z ti i nie umie nic powiedziec brika caly czas czyta ale nic nie odpisze moj ojciec zawsze mi powtarzal ze jak nie umiesz przyjac konsekwencji na klate to nie rob rzeczy brika nie umie przyjac na pewno fajnie ma w konwersacjach z sojusznikiem do konca swiata n ktory zostal wyrolowany na pewno jej gracze ktorzy grali z nia na 186 sa zadowoleni ze dzieci z witam uratowala niestety tak to jest jak niepowazni ludzie graja w plemiona brika jest jednym z nich
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.182
@Dunkhell frajerze z ti jak tu jestes jak sie czujesz z tym ze ratujesz witam plemie co wyzywalo twoje plemie nie raz plemie co plulo na twoja rade plemie co wami gardzilo i plemie co kazde inne plemie na serwerze powiedzialo ze chce zeby upadli nikt nie chcial grac w ziwtam tylko twoja naiwna pani jak myslisz co sojsuznik n o tym myslic ze robicie koalicje witam dudu ti
będziesz mnie za to jeszcze przepraszał :(
 

AMOK X LUNDSTRAM

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.162
@Dunkhell frajerze z ti jak tu jestes jak sie czujesz z tym ze ratujesz witam plemie co wyzywalo twoje plemie nie raz plemie co plulo na twoja rade plemie co wami gardzilo i plemie co kazde inne plemie na serwerze powiedzialo ze chce zeby upadli nikt nie chcial grac w ziwtam tylko twoja naiwna pani jak myslisz co sojsuznik n o tym myslic ze robicie koalicje witam dudu ti
Wstyd i pogarda... Już dostał ja grupie tajnych agentów czerwoną kartkę.
Wysłał nam zdjęcie swojego małego ale tylko @Kuwejt lubi takie małe serdelki.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
ja tez nie wiem po co podawac reke dzieciom z witam zapytraj sie tych frajerow ti co nie potrafia myslec najwiecej byli wyzywani przez witam to teraz najwiecej ku... witam polkneli taka jest prawda niestety ...
 
Do góry