Dyskusja o sytuacji na świecie 200

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
witam moglo przestac istniej ale dzieki naiwnosci jednej osoby wyrok jest podpisany na ares i na n apk i speed pewnie fuzja i bedzie wojna z wielka przewaga na poczatek witam ti dudu
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
n dobrze wiecie co was czeka dobrze wiecie ze macie duzy problem ze swoim sojusznikiem do konca swiata naturalnie sie tu otwiera opcja speed ale witam gralo na to ze speed i n sie nie dogada zaskoczycie nas czy wolicie przegrac jak frajerzy na dzieci z witam i na ti ktore jest na akcje ale tej akcji na serwerze 200 nie dostanie ?
 

Fluxik

MEMIARZ
Wynik reakcji
2.558
n dobrze wiecie co was czeka dobrze wiecie ze macie duzy problem ze swoim sojusznikiem do konca swiata naturalnie sie tu otwiera opcja speed ale witam gralo na to ze speed i n sie nie dogada zaskoczycie nas czy wolicie przegrac jak frajerzy na dzieci z witam i na ti ktore jest na akcje ale tej akcji na serwerze 200 nie dostanie ?
Jeśli trzeba to pójdę ramię w ramię z @Kanarinios. i zmieciemy wITAM!
Masz moje słowo!
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
podsujmujmy dzieci witam poszly po sojusz do apk dostali liscia poszli po sojusz do speed dostali liscia poszli po sojusz do n dostali liscia poszli do briki a ta polkela co ci debile jej powiedzieli bo ona chce wygrac serwer bedac ti nie n a zapomniala ze podpisala sojusz do konca swiata z n

dobral sie jeden do drugiego nie powiem brika witam dwa frajery
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.095
szkoda ze was wodz tak nie mysli przynajmniej dzieci z witam wiedza o tym i na to grali nie wiem jak jest na prawde bo wiem tylko co sie dzieje w witam ale mam mozg albo sie dogada ze speed n albo ten serwer szybko przegra

Trzeba grać jak Węgrzy i sie napierdalać wojna z TI to strzał w kolano takie moje zdanie ale ja tam tylko ręczniki podaję.
 

witamoszust186

Łucznik
Wynik reakcji
590
Trzeba grać jak Węgrzy i sie napierdalać wojna z TI to strzał w kolano takie moje zdanie ale ja tam tylko ręczniki podaję.
wojna z ti to strzal w kolano ale ti nie istnieje ti teraz ma swoja koalicje koalicje witam ti dudu na apk ares i gdzie wy w tym jestescie dobrze wiecie ze bedziecie nastepni bo speed bedzie mialo wiecej terenu tak ze polecam zapisac sobie numer do speed bo mysle ze szybko bedzie tutaj potrzebny
 
Do góry